Nothing but thieves - Jameson Connects 2024

4 Likes

Υπάρχει Άη Βασίλης τελικά!
Το ζήτησα! Το πήρα!

1 Like

Επιτέλους.

1 Like

Δεν ειναι στο πλαισιο του Ejekt

+1

Έχεις δίκιο,το διόρθωσα.
Είδα δημοσίευση από ejekt κ από κεκτημένη ταχύτητα έγραψα το ίδιο…με παρέσυρε ο ενθουσιασμός :sweat_smile:

Το ψήνω αρκετά

2 Likes

update: το ψηνω λιγοτερο

Why;

Ο φίλος μου που μένει Αθήνα μετακομίζει Φολέγανδρο

ωραία η Φολέγανδρος

1 Like

Με αφορμή το sold out που βλέπω, ξέρει κανείς πόσο κόσμο παίρνει αυτος ο χώρος? Δεν έχω πάει ποτέ για συναυλία ή άλλο event εκει…
Κ αν έχει πάει κάποιος, ας πει κ γνώμη… Είναι καλή φάση εκεί για συναυλία?

ακραίο. 5000 σιγουρα. εξαρτάται βέβαια τη διαμόρφωση του χώρου, αν θα το αλλάξουν κάπως, αλλά όταν είχα πάει (Sonar) κάπως έτσι αντελήφθην. Μια χαρά είναι ο χώρος από άποψη τοποθεσίας (καράκεντρο) και οκ, το βιομηχανικό σκηνικό δίνει μια άλλη νότα. Ήχο μια χαρά θυμάμαι, αλλά βέβαια, άλλες οι αντηχήσεις της ηλεκτρονικής μουσικής και διαφορετικές αυτές από τις κιθάρες.

1 Like

Οπτικά μου βγάζει ωραίο vibe ο χώρος έτσι όπως φαίνεται σε φώτο που έχω δει. Ελπίζω κ πρακτικά να είναι κομπλέ με εισόδους, εξόδους,διαμόρφωση κλπ…κ ηχητικά φυσικά.
Θα είμαι εκεί όπως κ να χει, οπότε ίδωμεν!
Θενξ για τις πληροφορίες😉

1 Like

Μια χαρά θα είναι και μακάρι να περάσεις τέλεια!

1 Like

3 Likes

Τις συναυλίες των Nothing But Thieves στο Παλιό Αμαξοστάσιο θα ανοίξουν

▪️ Tην Παρασκευή 19/4 οι Iam Nothe και

▪️ Tο Σάββατο 20/4 οι Royal Arch!

1 Like

Κάποιος εδώ να μας πει γνώμη για Royal Arch live?

Εχω εισιτηριο για την Παρασκευη 19/4, αν ενδιαφερεται κανεις να το ανταλλαξει με αυτο του Σαββατου 20/4, ας στειλει πμ

Πωλούνται 2 εισιτήρια για την εμφάνιση της Παρασκευής 19/4 face value - 25€ έκαστο (όσο κόστισαν μαζί με τα fees). Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει PM.

Ευχαριστώ.

1 Like