Nova Rock Austria 13-15 June

Τι φλώρικα εισητήρια είναι αυτά ρε?

Το περιεχομενο μετράει ομως…

Hmmm τώρα το είδα αυτό:!: Εισητήρια υπάρχουν ακόμα??? Davidian δώσε info ρε μπας και καταφέρουμε φέτος και πάμε έξω:p

Eισητηρια υπαρχουν απόσο ξέρω,απλά τα αεροπορικά θα ειναι λιγο τσιμπημενα τώρα διοτι ο καιρός πλησιάζει…(Εγώ τα εκλεισα απο Μαρτη να φανταστείς…)

ΣΚΙΖΟΥΝ live. Θα περασεις πολυ καλα!

Αντέ μακάρι να τα καταφέρουμε για φέτος αν και χλωμό :roll:

Ζηλεύω προκαταβολικά:p

Δεν περνανε και οι μερες ρε φούστη Δία…

Στην τελική ευθεία πλέον…:!: :smiley:

Εισητήρια πήραμε από εδώ…

Vamos@Nova Rock!!!Αναχωρούμε την άλλη Πέμπτη:p

7 και σήμερα…:smiley:

Moutsouna ksero oti kyrios logos pou pas einai oi D. Anameno me agonia na mou peis pos ta pigane oi AB se megali arena. Se kleistous xorous KOPSANE KOLOYS fetos. Pragmatika kai ANTIKEIMENIKA einai se terastia forma. Eisai poli tixeros. Ton aderfo mou den tha ton petyxeis. Tha paei Germania ekeines tis meres. Na peraseis kala re trele kai ksypna tous olous ekei. 8)

Η αλήθεια είναι οτι ενας μεγαλος λόγος που πάω είναι οι Disturbed…:lol: Πιστευω οτι θα τινάξουν το nova στον αέρα…(χαλαρά)…Να εισαι σιγουρος οτι τα ξυπνηματα θα πανε συννεφο…:lol: 8)

Bγήκαν και οι ωρες εμφανισης των συγκροτημάτων (υπαρχουν 2 σκηνές) και το μεγαλο αινιγμα ειναι την τελευταια μερα…Rage against the machine ή Judas Priest?:!:

ναι ρε…στριφτο το μαχαιρι :-s :stuck_out_tongue:

Rage προτεινω…μονο και μονο απο αντιδραση κοινου8)

Ego tha sou proteina na deis kai Incubus kai na xaseis teleios tous Priest :stuck_out_tongue:

Oti sou katsei re ti rotas? :lol: AB paizoun 1 ora kai 5 lepta. Thelo full report opos sou eipa, kanonise :stuck_out_tongue:

MYLES REEEEEE!

Θέσε στον εαυτό σου το εξής ερώτημα:

Ηeavy fuckin’ Metal or something else;

Δεν υπάρχει καν δίλημμα στην απάντηση!

Ή μήπως για σένα υπάρχει; :-k

:metal: [SIZE=“5”]Judas Priest! [/SIZE] :metal:

Priest ομως τους εχω ξαναδεί οποτε η πλαστιγγα γέρνει στον Tom Morello και την παρέα του…:stuck_out_tongue:

Και καλά κάνει…μην τον ακούς τον άλλον ρεεε…RATM θα τα σπάσουν όλα…8)

και να δεις Priest εμενες και δω στο κατω κατω :-s

Δηλαδη,νταξει,εχεις δει ηδη Priest,εχεις την ευκαιρια να δεις RATM,και υπαρχει και διλημμα?
Ε πλακα με κανεις. :expressionless: