Nova Rock Austria 13-15 June

Ψάχνω setlist Disturbed απο Sweden rock (αλλά τζιφος…)…Καθε βοήθεια ευπρόσδεκτη…

Aμα ρωτησες τον γουγλη και δεν ξερει ουτε αυτος, εμεις θα ξερουμε?

Έβλεπα πριν λίγο διάφορα…Οπότε είδα και αυτό.
Απλά ενημερώνω:)

[SPOILER]Ο τύπος δεν ξέρει μάλλον μερικά κομμάτια

Perfect Insanity
??
??
??
Indestructable
Just Stop
Remember
Fear
Deify
Stupify
Land of Confusion
10,000 Fists
The Game
Divide
Inside The Fire

Stricken
Down With The Sickness[/SPOILER]

Α και κάτι άλλο.
Δεν είμαι φαν των RATM αλλά αν είχα δει Judas Priest στο παρελθόν θα έβλεπα RATM.

Τhanx scourge…:slight_smile:

Υ.Γ ΘΑ ΛΕΙΩΣΟΥΜΕ…:smiley:

Kapoios na apagoreysei tin eisodo stin Austria ston Davi…Ton theloume piso soo kai ablabi :lol: :lol: :lol:

Ase pou tha einai psofios idi apo tous AB prin…ANHSYXO :frowning:

Ξυλο λέμεεεεε…:lol:

Βροχεεεεες και καταιγιδες :stuck_out_tongue:

Aπό Παρασκευή φτιάχνει ο καιρός…:stuck_out_tongue:

Συμφορουμιτες σας χαιρετώ (πεταω και πρωί πρωί…)…Τα λεμε σε μια βδομαδα…:slight_smile:

Y.Γ Αustria Burning is closing…

Γειά σου ρε George! :smiley:

Τώρα, λογικά θα είσαι ήδη στο camping και θα λιώνετε στις μπύρες! :drunk:

Άντε, αύριο έρχεται και η δική μου η σειρά! :yahoo:

Η κεντρική Ευρώπη θα αναστενάξει! :vibrate:

Αυστρία και Σλοβακία εσύ, Βέλγιο και Ολλανδία εγώ… Χαμός! :band:

Καλά πιώματα και δώσε τα χαιρετίσματά μου στις Σλοβάκες! :naughty:

Α! Και ρίξε και ένα headbangin και για μένα αν τυχόν οι Disturbed παίξουν το “Deify” ή τo “Sons of Plunder”! Ή οποιοδήποτε τέλος πάντων από το “Ten Thousand Fists”!!! :metal:

Cheers! 8)

Εννοειτε οτι περιμενουμε και ανταποκρισεις απο τους Ευρωπαϊκους ταξιδιωτες μας! :smiley:

Eίχαμε τηλεφωνο από τον τρελάρα και μου είπε να σας μεταφέρω πόσο φοβερά περνάει και πόσο τα σπάει το nova rock. (ναι κατι καινούριο μας είπε τώρα :stuck_out_tongue: )

Αλί σε μας που μένουμε Αθήνα λοιπόν!

¶ντε ρε αλάνι, γυρνα να πεις και καμια ιστορία με Σλοβάκες :metal:

A re moutsouna!!! Kala re Manolio poso to trabiksane to Nova, mexri 15 Iouniou de leei? Mipos alysodese tous Disturbed gia dyo treis meres akoma? :lol: :lol: :lol:

αστο ρε το παιδι καλα περναει για να μην γυρναει :stuck_out_tongue:

ρε το νου σου ρε… τους New Model Army και τα μάτια σου!

[SIZE=“4”]No Police, no summons, no courts of law!!! [/SIZE]

:rockon:

Μπααααα, μαλλον τον αλυσοδεσαν εκει τιποτα ντοπιες… :stuck_out_tongue:

Υστερα απο μια περιπετειωδη πτήση (ναι,εγινε και αυτό…) επεστρεψα εν τελει στα πατρια εδάφη…Για αρχή θα πω 3 λέξεις…

1.Οργάνωση

2.Φοβερός ήχος

  1. rock n roll καταστάσεις μέχρι τα ακρα (αλλο να σας τα λέω και αλλο να το βλέπετε…)

Καταλαβα λοιπόν εξω, οτι εδώ γκρινιάζουμε για πραγματα που στο εξωτερικό είναι δεδομένα,και δυστυχώς εδώ εγκειται η μεγαλη διαφορά μας…Συντομα θα ακολουθήσει full review με πολλές photos και videakia…(οταν βρω καποιο χρόνο ελπίζω…)…Εν κατακλείδι τα highlights του festival (κατα την κρίση ολης της παρέας) ηταν οι Disturbed,οι Αirbourne,oι Alter Bridge,oi Ιn Flames,oι φοβεροί και τρομεροί Ρώσοι Ruskaja,oι Sonic Syndicate και οι Rage Against the Machine…Αυτά εν προλόγω…

To be continued soon

Y.Γ Πλέον θα σκεφτομαι πολύ σοβαρά αν θα πηγαίνω σε ελληνικά festival…:!:

Y.Γ2 Οι Σλοβάκες είναι ισως οι πιο ομορφες γυναίκες του πλανήτη…

welcome back! εγώ περιμενω να πεις ότι οι New Model Army ήταν κιε γαμώ. :lol: :lol: :lol:
Αντε σύντομα και ριβιού! Με πολλές φώτος και από τις Σλοβάκες.

Ειδα λίγο New Model Army…Επαιξαν καλά,αλλα σχεδον αποκλειστικά καινούρια κομμάτια…(απο οτι μου ειπαν και αλλοι συνοδοιποροι Ελληνες που βρηκα στα Αυστριακά λιβάδια…)

Που σαι ρε Davidian τρελοποζερι?:stuck_out_tongue: . Και λύσε μου μια απορία…Πόσο κοστίζει το εισητήριο για αυτήν την συναυλία? Τρέλανε με λιγάκι , να αρχίσω να τα χώνω στα λαμογια εδω…:lightsabre: