ΕNTOMBED / SLAVEBREED / GOMGOMA 6/01 Athens, AN club & 7/01 Thessaloniki, 8ball club

Η donSait Promotions είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την εμφάνιση των ENTOMBED στις 7/1/2012.

Η ιστορική death μπάντα από την Στοκχόλμη θα ανεβεί στην σκηνή του ΑΝ για μια best of εμφάνιση μπροστά στο Ελληνικό κοινό.

Τους ENTOMBED θα πλαισιώσουν οι Αθηναίοι deathsters SLAVEBREED.

Την συναυλία θα ανοίξουν οι ανερχώμενοι sexy εκκεντρικοί bludgάδες GOMGOMA.

Έναρξη στις 9:30 μ.μ.

AN club
Σωλομού 13-15

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=6495

ΕΤΣΙ ΜΩΡΗ ΚΑΥΛΑ!

Ελπίζω να μην ακυρωθεί ΚΑΙ αυτή τη φορά, γιατί αρκετό διπλό ξενέρωμα φάγαμε το Σεπτέμβρη με Entombed - Benediction.

Πλακα πλακα, ποσο θα γαμουσε να τους εφερναν μαζι?

Παμε ρε ηρωες Slavebreeeed… μια χαρα τη κοβω τη δουλεια. Αν εχει και κανα 20ρικο η τιμη μια χαρα τουμπανο.

E OXI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΔΙΑ!

Μη σκας, εχει τα γκρουπακια των Χριστουγεννων εκει κοντα. Αν το κανονισεις καλα μπορεις να παρεις μια ωραιοτατη αδειουλα.

i really hope so…

Ιδια μερα με Septic Flesh/Dark Funeral δυστυχως

Τέλεια

[SIZE=“3”]Χυνω Μπαμιες ![/SIZE]

Αυτό ξαναπέστο. Πολύ γκαντεμιά αυτός ο Σεπτέμβρης.

Ευχάριστο νέο η καινούργια ημερομηνία !

Νομίζω πάντως πως στην εποχή των ιντερνετς δεν είναι και τόσο δύσκολο από την πλευρά του εκάστοτε διοργανωτή να βγαίνει μια ανακοίνωση με το λόγο της ακύρωσης/αναβολής.
Δεν είναι ωραίο να μένεις με το στο χέρι…

Tωρα ειδα οτι ειναι στο Αν το γκαβαδι…μονο ξυλο

δεν το πανε σε κανα Κυτταρο…να μαστε πιο ανετα

Έλα ντε…όπως και νάχει πολύ δυνατή βραδιά θά’ναι:):!:

6/01 Athens, AN club
7/01 Thessaloniki, 8ball club

25e

http://www.facebook.com/event.php?eid=276784182353462

…και καλή τιμή…και καλό πακέτο…μια χαρά:):!:

Μακριά από Κύτταρο. Ακούσα τα χειρότερα για τον ήχο στους Crimson Glory

Παίζει αυτό.
Στους Crimson Glory όντως ήταν απαράδεκτος, αντιθέτως οι Dexter Ward και οι Innerwish μια χαρά ακουστήκανε. Άγνωσται αι βουλαί της ηχοληψίας…[-X

και εγω εχω ακουσει μια χαρα ηχο εκει μεσα στους D.R.I. και στους Therapy? άρα σε κερδιζω :stuck_out_tongue: