O Apollo Papathanasio νεος τραγουδιστης των Spiritual Beggars!

Ρε, δεν κατάλαβε κανείς απ’ τους δυο σας. Για μένα και το Ον Φάιαρ και το Δήμονς είναι πολύ καλά δισκάκια…

…απλά η μπάντα που παίζει σ’ αυτά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΠΕΓΚΑΡΣ. ΕΝΤ ΟΦ ΣΤΟΡΙ.

οι Spiritual Beggars μέχρι ΚΑΙ το demons ήταν συγκροτηματάρα και μην ακούω χαζομάρες, κομμάτια σαν το no one there δεν γράφονται έτσι για πλάκα αλλά τέλοσπάντων. ΚΑΙ ο Spice και ο JB είναι φωνάρες με αρχίδια και παρουσία στη σκηνή που δεν βρίσκεις εύκολα…ο Apollo δεν ξέρω με ποιά κριτήρια επιλέχτηκε και το γεγονός ότι μένουν κοντά εμένα δεν με καλύπτει σαν δικαιολογία…:-s

Τί χαζομάρες ρε;

Έχει καταλάβει κανένας Χριστιανός τί σκατά θέλω να πω;

ναι ρε, :lol: σορρυ γράφτηκε κατα τη διάρκεια που το είχες ποστάρει και δεν το είδα…:oops: οκ το κατανοώ απόλυτα…εγώ το εκλαμβάνω σαν την δεύτερη περίοδο των Beggars με τον JB. απλά τσαντίστηκα που τελείωσε μετά από 2 μόνο άλμπουμ…:frowning:

Ναι ρε.

Τα πράγματα είναι απλά.

Οι Μπέγκαρς από το ομότιτλο ΕΡ μέχρι και το Αντ Άστρα ήταν ΟΙ ΜΠΕΓΚΑΡΣ.

Οι Μπέγκαρς στα Ον Φάιαρ/Δήμονς ήταν μια συμπαθητική ως αρκετά καλή μπάντα, ένα “κάτι σαν Μπέγκαρς” με ένα χαρισματικό τραγουδιστή.

Ε από δω και πέρα οι Μπέγκαρς θα είναι ένα ακόμα από τα εκατομμύρια των κάκιστων σουηδικών συγκροτημάτων. Ξέρετε, απ’ αυτά που έχουν “άψογο ήχο”, “άψογο τραγουδιστή”, “άψογες κιθάρες” και παίρνουν 8 στα Χάμμερς.

+MCMC στον αποπάνω.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω εγώ, ειναι γιατί ο τίτλος του θρεντ έχει θαυμαστικό στο τέλος. Προτείνω την μετονομασία του ως εξής

O Apollo Papatanasio νεος τραγουδιστης των Spiritual Beggars:?

(εννοείται χωρίς το h στο επίθετο)

Χαχα!!! Τελικά μάλλον εσύ είσαι επιεικής! Η διαφορά δεν είναι που ήταν οι πραγματικοί μπέγκαρς και που όχι. Η διαφορά ήταν ότι η 3 πρώτοι τους δίσκοι γαμούσαν και έδερναν, ήταν πρωτοπορία, ήταν ροκ πεμπτουσία, ήταν βίωμα. Οι 2 επόμενοι ήταν συνηθισμένα ροκ δισκάκια, να ακούσεις, να περάσεις καλά και να πιείς και καμιά μπύρα. Έτσι το βλέπω εγώ.

ΥΓ. είδα και τα καινούρια ποστς, μάλλον συμφωνούμε περισσότερο απ’ότι φαινόταν :stuck_out_tongue:

Ρε παιδιά, το κακό με τον Απόλλονα, πέραν της εντελώς generic φωνής του είναι ότι είναι τίγκα ομογενής. Τον βλέπεις στη σκηνή και σου βγάζει αυτόν τον αέρα του κρυόπλαστου, you know εμείς στο america έχουμε μεγάλα malls (με την απαραίτητη προφορά πάντα). Εμένα πάντως μου θυμίζει στο όλο στυλάκι τον τυπά απ’ το kings of mykonos

Τέσπα, από γαμάτες νέες κυκλοφορίες, να, μάτσο. Από αλητείες, από ψυχεδέλειες, επίσης. Μη μου στενοχωριέστε. :slight_smile:

Δεν έχεις άδικο ρε συ, αλλά ακούω Lack Of Prozac στο ρηπήτ και με έπιασε το παράπονο τώρα…

ΥΓ: Φακ γιέα!!! Αυτό είναι το 666ο ποστ μου, λέω να σταματήσω εδώ!

Καλή συνέχεια στο υπόλοιπο της ζωής σου λοιπόν.:bye:

αυτο. αλλα περιμενω να ακουσω φυσικα

εγω πιστευω θα βγαλουν καταπληκτικο αλμπουμ με τον Απολο…

=( δε με νοιάζει καθόλου. ποστ συμπαράστασης.

Απλά δεν κολάει η φάση…χαλιούνται και οι Firewind:):!:

ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!
Καλά ρε Μιχαλάκη… πρέζα κόκα στην αυλή κ όλοι κοίτονται στην γη είσαι! Ακου εκεί δικαιολογία το ότι μένει κοντά ο Απόλλο!!! Πάρε καλύτερα των τύπο από τους Chrome Division ή άμα θες να αλλάξεις στυλάκι κάνε ένα project!

+1000 Σε αυτόν που είπε για το κρυοκολισμό που βγάζει ο Απόλλο!

ΔΛΔ πως ΑΥΤΟ

Θα το πεί ΑΥΤΟΣ

???