O Apollo Papathanasio νεος τραγουδιστης των Spiritual Beggars!

ΑΥΤΗ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΞΗ! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΞΟΥΝ!

Tι εχει να πει ο Gus επί αυτού αραγε?:lol:

Mωρέ αυτοί θα ταιριάξουν. Εμείς δε θα ταιριάξουμε μαζί τους.

άλλο ένα συγκρότημα που τελείωσε πλέον για μένα…τουλάχιστον ας έφερναν πίσω τον Spice. βλάκα Ammot…[-X

ρεσιταλ ammott

αντε γεια και στο καλο

ο ammott:
κατέστρεψε τους carcass,
κατέστρεψε τους arch enemy,
και τώρα καταστρέφει και τους spiritual beggars…
άντε γειά.

όπως λέει και ο davidian μόνο ΓΡΑΝΔ ΜΑΓΟΥΣ πλέον.

Μακάρι να έβγαινε κάτι καλό.Βέβαια δεν προδικάζω κάτι ακόμα,περίμενα χειρότερη τη φωνή του,τελείως αταίριαστη.Θα δούμε…

Μεγάλο λαρύγγι, μπράβο στον Mike Ammot που συνεχίζει την καταπληκτική δουλειά σε όλες τις μπάντες του.

θα δειξει,αλλα θελουμε spice ρε γμτ

Μηδένα προ του τέλους μακάριζε, αλλά ήμαρτον.

(εν τω μεταξύ δεν ήξερα ποιός ήταν ο “ΠαπαΤανάσιο” αλλά μόλις έψαξα και κατάλαβα για ποιον πρόκειται… κλάφτα.)

#-o

Ρε συ Μιχαλακη…τι σκατα σκεφτεσαι δλδ??Τεσπα…[-X

Ε ας περιμένουμε λιγάκι να ακούσουμε.

Είναι απαραίτητο;

ή

vs

O Παπαθανασίου είναιι πολύ clean-cut για Beggars.Όμως, πάντα ελπίζω να βγει κάτι καλό.

το μουσικο υφος των beggars με την φωνη του apollo πιστευω οτι ειναι λιγο αταιριαστο η ασυνδετο.κατι δεν θα μου κολλαει:-k.ελπιζω να κανω λαθος

Τί πρέζα παίρνει ο Αμμοττ ρε;

Είναι σα να ανακοινώνουν οι Shadow Gallery καινούριο τραγουδιστή τον Attila Czihar.

Den iksera papatanasio αλλα ειδα λιγο δω και κει,οκ,μαλιστα…

Αμμοτ καλα το πας…
(Ουτως ή αλλως βεβαια,απαιτησεις απο Μπεγκαρς δεν ειχα πλεον εδω και καιρο,αλλα τωρα με αυτα που γινονται ειναι για να γελας κιολας)…

Δεν θέλω να προδικάσω καταστάσεις, αλλά οι Beggars είναι πολύ αγαπημένη μου μπάντα και ξενερώνω επειδή το πράμα δείχνει να μην κολλάει καθόλου. Ήδη πιστεύω ακράδαντα ότι παρόλο που ο JB είναι φωνάρα και με τους Magus γαμεί και δέρνει, οι Beggars έχασαν τουλάχιστον την μισή αλητεία τους σε σχέση με την Spice εποχή. Οπότε τώρα τους βλέπω να πιάνουν πάτο. Θέλω βρωμιά, μοτορχεντιά, καφροφωνή τίγκα στο ουίσκι και τον καπνό και ψυχεδελικό τζαμάρισμα ρε πούστη μου από τους Beggars, όχι ένα ροκ άλμπουμ της σειράς! Ααααχ… πάνε οι εποχές που σου πέταγαν ένα Euphoria στη μάπα.
Μακάρι να βγω ψέυτης, αλλά οι Beggars όπως τους αγάπησα εγώ έχουν ψοφήσει από το Demons.

Α, καλά εσύ παραείσαι επιεικής.

Οι Μπέγκαρς αδερφέ έχουν ψοφήσει από το Ον Φάιαρ!

Απλά τώρα το κουφάρι κακοφόρμισε για τα καλά…

Ε δεν ήθελα να είμαι τόσο ακραίος. Είχε 4-5 κομμάτια το On Fire που γαμούσαν. Το Demons όμως ήταν πολύ χάλια. Αν δεν είχα την έκδοση με το bonus live cd, θα το είχα κάνει φρίσμπυ εδώ και καιρό.

Καλουλι ηταν το Demons,να το βαλω να το ακουσω τωρα θα θυμηθω 2-3 δυνατα κομματια…αλλα οκ,μεχρι εκει…Μπεγκαρς με JB που ηταν μια Α προσωπικοτητα δλδ,πανω κατω το παλευαν καλα και για αυτο το λογο…τωρα που εγιναν και οφισιαλ το ‘προσωπικο προτζεκτ και μονο’ του ΜΙχαλακη,αστα…(για πιο πριν δεν μιλαμε καν,ο Σπαις οπωτε θα του λεγε μλκια ο Αμποτ θα απαντουσε’τραβα να παιξεις με τους αρτσ ενεμισ σου’)…