O Chrostofer τους εδιωξε ολους απ'τους Therion

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=95157

Απο blabbermouth…Μα καλα μετα τη δισκαρα τους εδιωξε ολους??8O
Τι να πω?Ειχα σπαστει που ειχε φυγει ο Leven αλλα τωρα…#-o
Ας ελπισουμε πως ξερει τι κανει…

Μολις το ειδα κι εγω κ πηγαινα να το γραψω.
Εντελως ακυρο νεο…Αλλα απ’οτι καταλαβα τα υπολοιπα μελη δεν συμφωνουσαν με τους μουσικους προσανατολισμους του Johnsson.Να δουμε τι κινησεις θα κανει τωρα…

Να προσλάβει τον Mustaine και τον Schaffer !!!

Και τον ρίππα όταν τον διώξει ο Yngwie

Ναι και ολοι μαζι θα φτιαξουν τους Iced MegaTherion :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ένας, έστω η ψυχή του γρουπ, διώχνει όλους τους υπόλοιπους γιατί διαφωνούν μαζί του!
Πολύ δημοκρατικό μου ακούγεται…

Δεν νομίζω πως είναι θέμα δημοκρατικού φιλότιμου, απλά πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι μερικές μπάντες δεν είναι μπάντες.

Στο τελευταίο album πάντως ( που σπέρνει) συμμετέχουν συνθετικά και τα υπόλοιπα μέλη, ακόμα και ο νέος drummer, και αυτό το δέσιμο φαινόταν και στα κομμάτια…κριμα, αν και ο Christofer γράφει φοβερά κομμάτια και μόνος του. Για να δούμε…:-k

Περιεργα πραγματα…Μεσα σε λιγες μερες ειχαμε μαζικη φυγη μελους η μελων απο 3 συγκροτηματα therion, mayhem, frost.:lol: :stuck_out_tongue:

Mαζι τους και ο Tom Warrior!!

Και καλα τους εκανε…!Οριστε μας…!:stuck_out_tongue:

Το τελευταιο τους τα εσπαγε…αντε να δουμε τωρα που θα τους βγαλει αυτο αν και του εχω εμπιστοσυνη!!!