..... o γαμος και η μετέπειτα ζωή του Τelisvas!

… και φτάνουμε μια μέρα πριν το γάμο …αποκλειστικές πληροφορίες μου λένε οτι το bancelor party του μελόνυμφου θα γινει σε μια της οποίας το τέλος θα μας αφήσει όλους ευχαριστημένους και χαμογελαστους. Με αυτά και αυτά φτάνει η Κυριακή , Τελης μας ξυπνάει όλο χαρά παίρνει το του , ετοιμάζεται και βρίσκουμε το ζευγάρι έτοιμο για το γεγονός . :smiley: Μετά το τέλος του μυστηρίου το ζευγάρι ετοιμάζεται για το ταξίδι του μέλιτος … Ανεβαίνουν στο και ταξιδεύουν προς άγνωστο για μας τους υπολόιπους προορισμό (προσέχτε το όνομα του πλοίου σημαίνει πολλά για την μετέπειτα ζωη του Τελη). Ο μηνάς του μέλιτος περνάει βρίσκοντας το ζευγάρι να κάνει
,,,, (καλά μιλάμε ξεκολώθηκαν λέμε) , τέσπα συνεχίζουμε . Ολα έδειχναν τέλεια ο Τέλης ήταν χαρούμενος και ευτυχισμένος (που να ξέρε τι τον περιμένει στο γυρισμό τους . χι χι χι χιχι χι).

Με το που φτάσανε σπίτι τους , ανοιξάνε τα δώρα και όλα καλά … αλλά κάτι είχε αλλάξει …χμ… η κυρία Telisvas άρχισε να φέρεται παράξενα και έπιασε τον Telisvas και του ξηγήθηκε με τον
, όταν ο τελευταίος πήγε να κάνει αυτά που έκανε πριν το γάμο τους. Ο Τέλης δεν πρόλαβε καν να αντιδράσει αλλά ούτε και να κάνει οτιδήποτε οπότε δέχτηκε καρτρικά την μοίρα του . Ετσι το πρωί πήγαινε στη δουλεία , και το απόγευμα που γύρναγε έκανε τις δουλειές του σπιτιού,(μαγειρεμα), (σφουγγάρισμα),(ηλεκτρική σκούπα), (s/m), (καθάρισμα τζαμιών), (τίναγμα χαλιών), (πλυντήριο), (άπλωμα μπουγάδας), (μάζεμα μπουγάδας, (σιδέρωμα), ενώ η γλυκία γυναίκα του καθόταν και με την δικαιολογία ότι περίμενε τον … πελαργό (1 μήνας σεξ κάποια στιγμή θα συνέβαινε, δε νομίζετε ?) Ο κακόμοιρος φίλος μας ο μόνος ελεύθερος χρόνος που είχε ήταν όταν πήγαινε για . Ο καιρός πέρασε και ο γεννήθηκε επιτέλους . Θαυμάστε τον…

Άψογο!!! Αντρέα συγχαρητήρια!!!
:twisted: Ο Τέλης δεν ξέρω κατα πόσο ευτυχισμένος είναι στη μετα γάμο ζωή του, αλλά εμείς πάντως το διασκεδάσαμε :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Άντε Τέλη κι εγώ νονά :wink:

Ξέρεις υπάρχει και η μετά θάνατον ζωή, στην οποία κάνεις ανελέητο σέξ σε αγοράκια…

Διάλεξε στάση κι ετοιμάσου…

Αυτα ειναι Τhreads αγορι μου οχι τα homo που φτιαχνεις εσυ … ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ

Αυτα ειναι Τhreads αγορι μου οχι τα homo που φτιαχνεις εσυ … ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ [/quote]

Καλά λέγε ότι θες… Ετοιμάσου για ανελέητο κράξιμο…

Τέλη νομίζω πως ο Αντρέας, αν δεν έχει περάσει μπροστά, έχει πλησιάσει πολύ και έχει φέρει σίγουρα ισοπαλία!
Για να σε δω να τριπλάρεις :wink:

Αυτα ειναι Τhreads αγορι μου οχι τα homo που φτιαχνεις εσυ … ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ [/quote]

Καλά λέγε ότι θες… Ετοιμάσου για ανελέητο κράξιμο…[/quote]

Κατσε να τα δουν οι Jim_Lick , Finlandos , Petros_Kar , Chk_Chillin και να δουμε αν θα ξαναπατησεις texas πάλι …

Oι πετυχημένες απαντήσεις έρχονται σε ανύποπτο χρόνο χρυσή μου… Μην βιάζεσαι…

Αννα μου , ανέκαθεν ημουν πολυ μπροστα απο ολους και τοσο καιρο περιμενα να με φτασουν αλλα με μια κινηση τους ξεφυγα … παλι …!!!

ΒΤW

Είσαι μια τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα εσύ…

  1. Για να φέρω μία ισορροπία και μετριοπάθεια στο topic θα ήθελα να πω:
    Προς τον Αντρέα:
  1. Παντρεμένος δεν σημαίνει και πεθαμένος !!!
  2. Οι παντρεμένοι έχουν μεγαλύτερη ζήτηση από τις “μικρούλες”, αποδεδειγμένα!!! Είναι δοκιμασμένοι…
  3. Ο Τέλης “κατά δήλωσή του” την έχει σκίσει τη γάτα… Αν και εφ’ όσον λέει την αλήθεια…
  4. Θα έρθει και η σειρά σου (για το γάμο λέω), γι’αυτό πρόσεχε τη λες, υπάρχουν και οι γνωστοί ρουφιάνοι (ξέρεις ποιοί…) στο forum.
    Προς τον Τέλη:
  5. Δεν είναι “λούγκρα” ο Αντρέας. Και μόνο που έχει πάει Φινλανδία δεν είναι !!!
  6. Κυκλοφορεί με περισσότερες γυναίκες από σένα…
  7. Δεν έχει δώσει τέτοια δείγματα γραφής. Απ’ όσο ξέρω βέβαια. Αν εσύ έχεις στοιχεία, σαν γνωστός και επώνυμος δημοσιογράφος που είσαι πρέπε να τα δώσεις στη δημοσιότητα…

Όντως είναι ο καλύτερος συνόδος μέχρι την εξώπορτα του σπιτιού τους…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Χαο σουϊτ!!!