O Serj Tankian στην Αθήνα Tρίτη 17 Αυγούστου

Terra vibe
Η τιμή εισιτηρίου είναι 25 ?

Άμα έπαιζε system θα πήγαινα, αλλά το έψαξα και δεν παίζει ούτε ένα… :frowning:

ποοοοοοοοσα φράγκα φέτος ρε πουστη μου…πόσα!!!

Όλοι φέτος θα έρθουνε?Να ξέρω να μην κανονίσω διακοπές.:stuck_out_tongue: Θα πάμε όμως.:wink::slight_smile:

το ψηνα πολυ…
αλλα 17 αυγουστου λιγο χλωμο…:wink:

Επιτελους και μια συναυλια που θελω πολυ να παω :smiley:

Τίποτα απο SOAD?? Θα δείξει…

ε με συμφωνικη δεν ειναι αυτο?

Δυσκολάκι. Στην Αυστραλία έγινε αυτό αν δεν απατόμαι και αυτό για ηχογράφηση.

"Θα τον απολαύσουμε σε τραγούδια που αγαπήσαμε για τον πολιτικοποιημένο τους χαρακτήρα, τόσο από τα albums του συγκροτήματος, όσο και από το προσωπικό του album, “Elect the Dead”

Μια χαρά θα παίξει και από SOAD, σιγά που δεν θα έπαιζε.

δηστυχως δεν θα ειμαι εκει γαμωτο γιατι θα υπηρετω την πατριδα.Ειναι φθηνο και το εισιτηριο για terra vibe!

εγω ξερω οτι δεν παιζει soad…
αλλα πριν επαιζε σε φεστιβαλ γιαυτο ισως.

Μια χαρά τιμή θα το τιμήσουμε εκτός και αν είμαστε διακοπές.

φέρτε και scars on brodway !:stuck_out_tongue:

Αυτοί μπορούν να γράφουν ότι θέλουν, στο setlist.fm δεν είδα να παίζει τίποτα από soad.

οτι και να παιξει εμεις θα ειμαστε εκει!επιτελους ρε!γαμω τις τιμες κιολας.ξερουμε ποτε ξεκινα η προπωληση?

ναι και εγώ απο τα όσα ξέρω δεν παίζει soad επειδή όμως είναι νέα περιοδεία μπορεί να του την βαρέσει και απο δω και πέρα να τα λέει αλλά επειδή didi είναι αυτή μάλλον απίθανο αυτό και απλά το κάναν για να τραβήξουν κόσμο. Τεσπα μια χαρά είναι το δισκάκι και θέλουμε να τον τιμήσουμε είτε παίξει συστεμ είτε όχι

Εγώ μετέφερα τι γράφει η επίσημη ανακοίνωση, και η λογική αυτό λέει. Τώρα αν είναι να παίξει όλο το Elect The Dead θα είναι ψιλοξενέρωμα.

δύσκολη ημερομηνία αλλά αν είμαι αθήνα θα τον τιμήσω…
η δικιά μου απορία εχει να κάνει με αυτό το καινούριο θέατρο…
δεν θα είναι λίγο ξενέρα μπροστά να έχει καθιστούς και οι όρθιοι να είναι πίσω???

μα σε ολα τα Live που εχει δωσει αυτο κανει…!!!
παιζει μονο το Elect The Dead…
τωρα δεν ξερω τι θα γινε εδω καθος σε αλλα σετλιστ που εχω δει ειναι απο φεστιβαλ…

Εγκεφαλικά λέμεεεεεεεε…