Oι Shining (Swe) στην Αθήνα!

χαχ,ωραίος…8)

ωρέ… τιν τούτος;;; 8O:lol:

Πήγα ως το Monsterville για εισιτήρια και απ’ότι φαίνεται, δεν υπάρχει Monsterville!

Ξέρει κανείς τι απέγινε?

Ποιος τρέχει Κυψέλης τώρα. :expressionless:

Edit: Άμα ξέρει κανείς που βρίσκεται το Μουσικόπολις, οδηγίες ευπρόσδεκτες…

Edit2: Googlemaps ftw.

εισητήρια θα έχει και στο μαγαζί…
γιατί να τρέχεις???

Εγω πηρα κανονικα απτο Monsterville το σαββατο…

Cast to Stone μάλλον πήγες στο παλιό Monsterville που ήταν πάνω στην πλατεία, έφυγε όμως και άνοιξε μερικά μέτρα πιο κάτω, στην Θεμιστοκλέους περίπου απέναντι από τον Κάββουρα.

Για τα τζάμπα cd με τα εισιτήρια? :-s

#-o

Δεν εχει τσαμπα cd μαζι με το εισητηριο,αυτο ειναι στους Samael.Μονο οτι γλυτωνεις 3 ευρα ειναι :stuck_out_tongue:

[-X, είχε τσάμπα cd, πήρα εισιτήρια χθες και πήρα και ένα cd για το κάθε εισιτήριο.

Γμτ με κλεψανε δλδ! :stuck_out_tongue:
Τι cd ηταν?

Eγω αυριο καταιβενω για εισητιρια.3 θα παρω.

Innactive Messiah - Be My Drug, Exhumation - Dance Across The Past, Division Alpha - Palingenesy, Ufych Sormeer - Crazy Mac, όλα από την Holy Records.

Από αυτά, το πρώτο ήταν αξιόλογο, το δεύτερο δεν το πολυάκουσα αλλά και αυτό αξιόλογο ακούστηκε εκ πρώτης ακρόασης, το τρίτο δεν το έχω ακούσει καθόλου και το 4ο πήγα να το ακούσω αλλά δεν το άντεξα!

Περισσοτερο το 2ο αξιζε…αλλα και οι Innactive Messiah καλοι ειναι.Γενικως ομως δεν εχασα και τπτ συγκλονιστικο…να ηταν κανα cdακι Olympians :p:lol:#-o

Today is the day! :!:

Ετσι!και περιμενουμε πως και πως! :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να παίξουν αρκετά απ’το V:Halmstad, περιμένω Längtar Bort Från Mitt Hjärta, Besvikelsens Dystra Monotoni και Neka Morgondagen οπωσδήποτε, είναι όλα εξαιρετικά τραγούδια για live.

Απίστευτοι. Απίστευτοι. Απίστευτοι.

Τα λόγια είναι φτώχια.

Τα 2 ακυκλοφόρητα κομμάτια ΈΣΠΕΙΡΑΝ.

Είμαι το καμμένο στα αριστερά το οποίο κοιτούσε και χαμογέλαγε το πρώτο μισό της συναυλίας, και που σε κάποια φάση αγκάλιασε και φίλησε στο κεφάλι, χωρίς ούτε να φτύσει ούτε να κλωτσήσει. Μου’κανε και νόημα με τη γλώσσα. XD

ωραια ηταν πραγματι.αυριο τα λεω αναλυτικα.

Πολυ καλοι οντως…εμπειρια ειναι ενα live τους.Και η αληθεια ειναι πως δεν εκανε και τπτ το πολυ τραβηγμενο ο Niklas,εχει κανει πολυ χειροτερα.Τα 2 καινουρια κομματια δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα κι ολας αλλα ακουστηκαν καλα,αν και ποτε δεν βγαζεις σωστη αποψη απο live.Αντε και Taake τωρα να γουσταρουμε ακομη περισσοτερο! :p:D

Λοιπον εχουμε και λεμε.Οι πρωτες δυο μπαντες μαρεσαν περισσοτερο απο τους ανχολι.Σε πολυ καλα επιπεδα ομως σταθηκαν ολα τα σαπορτ.Η προσελευση του κοσμου αρχικα ηταν χαμηλη στην συνεχεια και στο τελος ψιλογεμωσε.Οι σαινινγκ παιξαν κανα 1μισαωρο αν δεν κανω λαθος.Ο νικλας δεν εκανε τρομερες ακροτητες περα απο το να φτυνει ουισκι κρασι και στιχους σαν διαολος.Ψυχωτικο βλεμμα ο τυπαρας εντελως.Σαν αποδοση καθαρα νομιζω σταθηκαν σε μετρια προς υψηλα επιπεδα και ο νικλας το ζουσε εντονα και τα εδινε ολα φωνητικα αν και ο κοσμος απο κατω ψιλομουντος και ελαχιστη ενεργεια.Δεν νομιζω να θυμουνται για πολυ ακομα την εμφανιση τους στην ελλαδα.Σαν συμπερασμα δεν το μετανιωσα που πηγα απλα θα ηθελα να ηξερα ολους τους στιχους για να τα εσπαγα λιγο παραπανω.