Oι Shining (Swe) στην Αθήνα!

Πράγματι, το κοινό ήταν αρκετά ψόφιο, πρέπει να ήταν το μόνο πράγμα που δε μου άρεσε στην συναυλία. Εγώ τουλάχιστον συνέβαλα, ακόμα πονάει το κεφάλι μου από το συνεχές μπανγκινκ (γι’αυτό θα με γούσταρε κ’ ο Niklas). :stuck_out_tongue:

πόσο τέλεια ήταν γαμώτο μου…:!::!:

όποιος έχει φωτογραφίες,ας ποστάρει μερικές…

:lol::lol: έμαθα πολύ πέφτουλας ο Niklas.

Παντα ηταν…οποτε οποιος ηρθε ηξερε τι να περιμενει :stuck_out_tongue:
Παρτε και μερικες φωτο…

το setlist το πήρε κανείς??..

Θα το έπαιρνα, το είχα βάλι στο μάτι πριν αρχίσει η συναυλία, αλλά το ξέχασα και έψαχνα τον Niklas να βγάλω φοτο μαζί του γαμώτο! Τουλάχιστον έβγαλα. :stuck_out_tongue:

Απ’ότι είδα πάντως παρέκλιναν λίγο από το setlist. Πριν αρχίσει η συναυλία το κοίταγα και σχολίαζα με έναν φίλο το ότι δεν έχει το Besvikelsens Dystra Monotoni και το Neka Morgondagen, και τελικά σε κάποια φάση τα έπαιξαν και μάλιστα ενωμένα (εκεί που θα έμπαινε το μπαλαντο-ντεπρέσιβ σημείο του Besvikelsens Dystra Monotoni, μπήκε το Neka Morgondagen).

Α, από setlist πήρα των Unholy Ritual, αν το θέλει κανείς να το βρω (δεν είμαι σίγουρος που βρίσκεται αυτή τη στιγμή) και να το ποστάρω.

Εμενα παντως οι Unholy Ritual μου φανηκαν σαν Cradle of Filth 3ης κατηγοριας…

Ισχύει, υπάρχει και κριτική για το δίσκο τους:

http://www.rocking.gr/review2191.php

ο καθένας με τα γούστα του…:wink:

προσωπικά μου αρέσουν όπως και οι Άστραλ… γούστα είναι…:wink:

στα τις συναυλίας δεν μπορώ να πω γιτί δεν πήγα διότι δούλευα… :frowning:

Ούτε εγώ πήγα στο λαιβ, αλλά αν κρίνω από το cd και μόνο οι συγκεκριμένοι δεν το χουν. Ας πούν και τα παιδιά που τους είδαν ζωντανα.

Εγω την ειπα,δεν μου ειπαν μια…:-k

ούτε μετά από 4 μπύρες,δεν μου έκαναν εντύπωση…

Καταντησαμε να συζηταμε περισσοτερο για τους Unholy Ritual αντι για Shining,κατι ειναι κι αυτο! :stuck_out_tongue:

Χάλια μαύρα! :stuck_out_tongue:

Απ’τα support οι Astral Aeon μου άρεσαν περισσότερο και αυτοί λιγότερο. Βασικά αυτοί δε μου άρεσαν καθόλου. Ήξεραν τι έπαιζαν? >_>