O telisvas υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Κερατσινίου

Δεν μας είπες ρε Τέλη, σε ποιά κομματική παράταξη υπάγεται η δική σας δημοτική κίνηση?[/quote]

Εννοείται ότι κανένα από τα δύο μεγάλα κόμματα δεν θα μας κάνουν την τιμή… (κάτι που σημαίνει, πως λογικά είναι χλώμο να εκλεγούμε, αν και σε δημοσκόπηση που έχω το παλεύουμε για δεύτερο γύρο με τα σημερινά δεδομένα)… Πέρα από την πλάκα ενώ ο επικεφαλής προέρχεται από αριστερή οικογένεια, οι περισσότεροι τον θεωρούν δεξιό, λόγω των εκπομπών που έκανε στην τηλεόραση… Εγώ που θεωρούμαι ως το Νο 2 του συνδυασμού, λόγω του ότι είμαστε συνέταιροι, έχω καταχωρηθεί ως δεξιός, παρόλο που έχω ψηφίσει τα πάντα πλην ΣΥΝ… Κυρίως δεξιούς ψήφους αντλούμε, αν και στις προηγούμενες εκλογές μας ψήφισαν μέχρι και ακραίοι αριστεροί, πλην ΠΑΣΟΚ το οποίο είχε κατεβάσει 3 συνδυασμούς… Πάντως όλοι πιστεύουν πως αν πάρουμε ένα 10 με 15% στις επόμενες εκλογές θα είμαστε δημοτική αρχή… Στις πορηγούμενες εκλογές αν και είχαν κατέβει 8 συνδυασμοί είχαμε βγει 5οι και ξεπεράσαμε καθαρά κομματικούς συνδυασμούς… Άλλωστε δεν αγχωνόμαστε… Έχουμε μακράν τον πιο νέο επικεφαλή και οι δύο που παλεύουν για τη Δημαρχία στις επόμενες δεν θα κατέβουν…

Αν σου στείλω το ίδιο μήνυμα με πμ θα λάβω την ίδια απάντηση? :wink:
metal_boy πιπέρι στη γλώσσα…ήταν υπερβολικά δύσκολο να πιστέψει κανείς την απάντησή μου…εσύ πώς το κατάφερες?

Τέλη εγώ προτείνω να παρακάμψεις το Νο1 του συνδυασμού, να πετάξεις και τον πρόεδρο έξω και να αναλάβει τα ηνία! Εσύ μπορείς καλύτερα!!!Εμπρός για ένα νέο δήμαρχο του Κερατσινίου που ως πρώτο μέλημα θα έχει τη δημιουργία χώρου συναυλιών και τη διεξαγωγή του μεγαλύτεροι ροκ festival στην Ελλάδα με συμμετοχή Europe, def leppard, paradise lost, skid row, bon jovi και πολλών άλλων διάσημων συγκροτημάτων!!!

Τέλη προχώρα σε θέλει όλη η χώρα!
Τέλη ζεις εσύ μας οδηγείς…[size=1]και πέσαμε σε μια κολώνααααα[/size]

αφου παιζει να τον 3 φορες αλλα δν μου απαντησε ο τελης και υπεθεσα οτι εγκρινοταν το επιθετο που ειπες :x :stuck_out_tongue: