O telisvas υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Κερατσινίου

  1. Δεν είναι πλάκα. Ο telisvas θα κατέβει στις δημοτικές εκλογές ως υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος Κερατσινίου. Ψήφο δαγκωτό στον telisvas!

άντε και πρωθυπουργός!!! :smiley: :wink: ;ppPpPP

Μαύρο στους φασίστες ποζεράδες!!! :lol: :stuck_out_tongue:
ΟΟΟΥΥΥΥ ΡΕΕΕΕΕΕ!! :x

Θα ξεκινά τους λόγους του με το “King will return” των Europe.
Κόλαση!!!

Τώρα που το σκέφτομαι μοιάζεις και με τον Μητσοτάκη…

ελα ρε ναι?
θα γινει ολο το κερατσινι Fun Club για τους Europe! καθολου ασχημα… :smiley:

οποιος δν ακουει europe στο κερατσινι θα τιμωρειτε δια του νομου Τελης :!:

Κανονικά, σε όποιον δεν αρέσουν οι Europe θα έπρεπε να τιμωρείται παραδειγματικά, αλλά ως “δημοκρατικός” και μεγαλόψυχος νέος, παραχωρώ να μην σας αρέσουν μόνο τα ποζεράδικα τους… Το King will return είναι κλάσεις ανώτερο απ’ όλα τα τραγούδια του Out of this World… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
On topic… Βασικά ήμουν υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στον Πειραιά το 1994 και υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στο Κερατσίνι το 2002… Γενικά τα δημοτικά τα γουστάρω, αφού πιστεύω ότι είναι η τελευταία και μοναδική έκφραση δημοκρατίας. Ο συναίτερος μου είναι υποψήφιος Δήμαρχος Κερατσινίου κι επειδή είναι και φίλος μου θα κατέβω μαζί του… Λογικά δεν θα βγώ, εκτός αν ο συνδυασμός εκλέξει δύο συμβούλους… Την προηγούμενη φορά πάντως είχα βγει πρώτος κι ας μην με ψήφισα, αφού τα δικαιώματα μου ήταν ακόμα στο Πειραιά.
Μωρή Φινλανδική λινάτσα που το έμαθες;

go go! να χουμε και το μεσο… :lol:

  1. Σήμερα το πρωί έπεσε στα χέρια η εφημερίδα σου ΛΥΣΗXPRESS. Τέλη πιστεύω με καταλαβαίνεις και συ στη θέση μου το ίδιο θα έκανες…

btw ποιο ειναι το επιθετο σου Τελη… :?

  1. Σήμερα το πρωί έπεσε στα χέρια η εφημερίδα σου ΛΥΣΗXPRESS. Τέλη πιστεύω με καταλαβαίνεις και συ στη θέση μου το ίδιο θα έκανες…[/quote]

Εννοείται ότι θα έκανα το ίδιο…

Που βρήκες την εφημερίδα;

Αυτή είναι ο τοπική…

τοπικη…? :x δν σε βαλανε στο ΒΗΜΑ (να πουμε)

Η συγκεκριμένη εφημερίδα είναι δική μου… Έχω άλλη μία Πανελλαδική, η οποία κυκλοφορεί (όποτε αξιώνεται η Μασονία που λέγεται περιπτεράδες) κάθε Τρίτη…

:lol: btw ποιο ειναι το επονυμο σ?

Η ΛΥΣΗ

και μενα το ΠΡΟΒΛΗΜΑ :stuck_out_tongue:

[size=2]αληθεια?[/size]

Δε το ήξερες???Και μάλιστα το σλόγκαν της εκστρατείας είναι “Η Λύση με τον Λύση” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το Τέλης είναι φιλολογικό ψευδώνυμο για να μην τον καταλάβουμε…Στην ουσία είναι ο ιδιοκτήτης της εφημερίδας “Τα Νέα”, “Το βήμα”, “espresso”, “capuccino”, “puccino” κα

Τέλη μεταφέρω τα εκλογικά μου δικαιώματα στην περιφέρειά σου! Έχω βάλει στο μάτι κάτι ιδιοκτησίες του δήμου που τάχα λένε ότι δεν είναι για πούλημα…φαντάζομαι δεν έχεις την ίδια άποψη ε? :wink: :twisted: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αα… δν το ξερα :oops:

τι κρυβεται πισω απο τη οθονη του p/c? ενας μαφιοζος που χει βαλει στοχο το δημο κερατσινιου ή ενας ανθρωπος γεματος ελπιδες για το μελλον του τοπου του? :stuck_out_tongue:

Βρε αη πάγαινε απο δω που θες να φας τα χρήματα του Ελληνικού λαού (πως με βρίσκεις;) Εμείς θ’ ακουλουθήσουμε κοινωνική πολιτική και θα την συνδυάσουμε με αναπτυξιακές “επενδύσεις”, που σαν στόχο έχουν να δημιουργηθούν νέες θέσεις εργασίας…

Σορύ, αλλά δεν κατάλαβα… Το επιθετό μου είναι Βασιλάκης…

πωρε… ολο αυτο θα κανετε? καλο ακουγεται :stuck_out_tongue:

αα… Βασιλακης πεστο ντε… τι ελεγε ο αλλος ΛΥΣΗ? :x με δουλευε ο πουσταρας :lol:

Δεν μας είπες ρε Τέλη, σε ποιά κομματική παράταξη υπάγεται η δική σας δημοτική κίνηση?