O αρχηγός στον παοκ

Ποσο θα συμβαλλει ο ΤΕΟ ΖΑΓΟΡ στιν πορεια του παοκ?και πως?
ως παοκτζης σκεφτομαι να βαλω αγγελια>ζητειται νεαρος κοκκαλης λατρης του παοκ
για την καρεκλα(ισως δουμε ασπρη μερα)

τοσον καιρο εδω μεσα απορουσα,τι διαολο κανεις δν ασχολειτε με τη μπαλα?
ωραια μεταγραφη για τον παοκ,ο τεο ειναι επαγγελματιας και 8α παι3ει,εχετε και αυτον τον μωηση πως-τον-λενε αλλα οπως και να εχει το πραμα 4 ειναι το πιο πι8ανο να βγειτε καλος η κακος…πιο λογικο το βρησκω να παρει πρωτα8λημα ο 8ρυλος στο μπασκετ με τις μεταγραφες που καναμε(σας πειραμε και βασιλοπουλο) παρα να βγει 3ος ο παοκ :roll:

Ασχολούμαστε με την μπάλα, αλλά έχουμε καταφέρει να τσακωνόμαστε για την μουσική, οπότε προς τα παρόν η μπάλα μας είναι αχρείαστη…
Ο Ζαγοράκης είναι μάγκας, όπως και να το κάνουμε… Και μποέμ και παιχταράς και χαρακτήρας… Μου θυμίζει τον Φασούλα, τον Πάσπαλιε, τον Τζόρτζεβιτς και τον Ντέμη… Καριέρα αθλητή καπνίζοντας τρία πακέτα τσιγάρα…

Ασχολούμαστε με την μπάλα, αλλά έχουμε καταφέρει να τσακωνόμαστε για την μουσικί, οπότε προς τα παρόν η μπάλα μας είναι αχρείαστη…
Ο Ζαγοράκης είναι μάγκας, όπως και να το κάνουμε… Και μποέμ και παιχταράς και χαρακτήρας… Μου θυμίζει τον Φασούλα, τον Πάσπαλιε, τον Τζόρτζεβιτς και τον Ντέμη… Καριέρα αθλητή καπνίζοντας τρία πακέτα τσιγάρα…[/quote]

μαλιστα ο θεοδωρος ερι3ε χυλοπιττες σε βαζελο και αεκ το γτ δν μπορεσα να το διαβασω :frowning:
παντος ο ολυμπιακος με κωνσταντινου οκκα στην επιθεση ειναι υπερπληρης :lol: :lol: :lol: και με τον σολιντ στα ινια της ομαδας χτυπαμε ευρωπη :lol: :lol: :lol: τουλαχιτον εγυγε ο τζιοβανι ο περιπατητης κτ ειναι και αυτο :roll:
τουρε-καψη κρατς προς το παρον.
προεδρε παρε πορτιγιο-ζαιρι :arrow:

Όλα καλά όσα λες… Αλλά ο Τζιοβάνι είναι ο ΘΕΟΣ της μπάλας… Κι ας περπατούσε… Ακόμα κι αυτό με μαγικό στύλ το κάνει… Ο Σόλιντ είναι σοβαρός. Μακάρι να το αφήσουν. Παρόλο που είμαι φανατικός γάυρος, εξακολουθώ να πιστέυω ότι το πιο σύντομο ποδοσφαιρικό ανέκδοτο λέγεται… “Κύπριος επιθετικός”. Εγώ θα ήμουν ευχαριστημένος και με τον Ίβερσεν… Μια χαρά παίκτης είναι. Τον έχω δει… Πάντως προτιμώ Αντεμπαγιόρ… Όσο για τους γρήγορους δεν μου λένε και τίποτα. Είδα και τους Οκκά και Καστίγιο. Πέντε γκολ το χρόνο με το ζόρι… Ας πάρουμε το Αίολος Κεντέρης. Σε 6 ώρες στη Μυτιλήνη…

μα ρε συ αμα δν τον βλεπεις τον παιχτη να αγωνιζεται,να τρεχει, να ιδρωνει για τη φανελα τι να το κανεις το ωραιο το γκολακι στο αιγαλεω?μα να διω3ουν τον ντουσαν και για χαρη του σολιντ?τι παραπανω εκει καταφερειο τρομπ(ας) σολιντ?ασε αυτοι οι κα8ηστεριμενοι τησ θυρας 7!εβγαλαν ανακοινωση οτι δν θελουν τον κουμαν!ενω για σολιντ τπτ!!τον προτιμανε δηλαδη?μα η κυπρος εχει τα λιγοτερα γκολ απο κα8ε αλλη ε8νικη και αυτουσ ωρικαμε να παρουμε?ελεος.τον ιβερσεν δν τον 3ερω,αλλα για αντεμπαγιορ γουσταρω τρελα.ο καστιγιο ειναι κωλοπαιδο.

για τον ΠΑΟΚ ξεκίνησε το θέμα αλλά οι ψωνισμένοι γαύροι στον πειραιά το ρίξανε πάλι :stuck_out_tongue:
Ωραίες ομάδες φαίνεται να φτιάχνουν ΠΑΟ-Ολυμπιακός αλλά το μέλλον το έχει η ΑΕΚ(σε 2-3 χρονάκια :wink: ) δε μπορώ να πω ποιος έγινε καλύτερος αν δε δω 3-4 αγώνες αλλά το μόνο σχεδόν βέβαιο είναι ότι η αγαπημένη μου ομάδα έχει πέσει Β εθνική πριν καν αρχίσει το πρωτάθλημα :cry: :cry: :cry:

Τεσπά, ο ΤΕΟ είναι πολύ καλός αν και λίγο μεγάλος…Ένας κούκος όμως δε φέρνει την άνοιξη και ο ΠΑΟΚ θα δυσκολευτεί αρκετά φέτος!Καλό να βλέπουμε μεγάλους παίχτες στα γήπεδά μας, θα φέρουν περισσότερο εισιτήρια, αλλά δε δυνάμωσαν μόνο οι ΠΑΟΚ-ΠΑΟ-Ολυμπιακός και ΑΕΚ :wink:

Θα έχει πιο πολύ ενδιαφέρον το φετινό πρωτάθλημα…ποντάρω σε Λάρισα και Ξάνθη 8)

Τάσο σε 2,3 χρονάκια που λες ότι η ΑΕΚ θα είναι μια χαρά, οι δύο αιώνιοι θα έχουν πάρει ένα σωρό παίκτες και ποιος θα θυμάται την ανανέωση του Ντέμη και του Σάντος. Η ΑΕΚ δεν είναι Ιωνικός. Είναι πολύ μεγάλη ομάδα για να μένει χωρίς πρωτάθλημα τόσα χρόνια… Νομίζω ότι για τον Ντέμη τα φράγκα είναι πάνω απ’ όλα… Μακάρι να κάνω λάθος. Αν δεν πάει καλά φέτος η ΑΕΚ (αν δεν πάρει τίτλο) θα έχει προβλήματα… Όσο δεν έχεις άγχος είναι καλά… Όταν βάζεις στόχους είναι αλλοιώς. Και κρίμα γιατί τα χανούμια (οι οπαδοί) έχουν λειτουργήσει άψογα…

μπα δν πιστευω οτι η αεκ με τον ντεμη προεδρο θα τα καταφερει για πολυ καιρο γτ πισω απο αυτον βρισκονται πολοι επιχειρηματιες που ουσιαστικα αυτοι κανουν το κουμαντο.μπορει και να κανω λαθος αλλα ο βαζελος εχει πολυ περισσοτερες κουπες απο την αεκ που εχει να δει κουπα απο το 88.δν νομιζω ομως οτι για τον ντεμη τα φραγκα ειναι πανω απο ολα γτ καποτε εφτυσε το γαυρο για να παει στην αεκ με λιγοτερα λεφτα.σε αυτο εδω συμφωνω απολυτα " Όσο δεν έχεις άγχος είναι καλά… Όταν βάζεις στόχους είναι αλλοιώς".αλλα το τελευταιο ειναι τελειος ακυρο ιν μαι(ας μου πει καποιος πως μπαινουν τα διαλυτικα) οπινιον
αντι τα χανουμια να χτισουν αγαγμα στον ντουσαν να το βαλουν στη μεση στη νεα φιλαδερφια και να το προσκινανε καθημερινα που αμα δν ηταν αυτος θα ειχανε πεσει 4η εθνικη γτ μονο αυτος τουσ κρατησε ουτε η ανυπαρκτη διηκηση ουτε οι αμπαλοι οι παιχτες κινησαν γη και ουρανο για να τον διωξουν που αμα η οριτζιναλ(αλλοι καραγκιοζηδες απο εκει) δν ειχε τη “8εια εμπνευση” να βγαλει το “ντουσαν ντουσαν κανε υπομονη τη μπεκα 8α γαμησουμε να κανει ενα παιδι” το πιο πιθανο ηταν να επαιρνε περσι με τον ντεμη πρωταθλημα.

ΑΕΛάρα ρε γαύροι!Μας κάνετε και τους ανήξερους

?

e mias kai to topic afora ton a8lhtismo kai ths metagrafes…sto mpasket exoume parei kai gamw tous paixtaras ama paroume kai ntikoudi dn tous vlepw kala tous farmakotriftides. :twisted:

Tha simvalei arketa, dioti…

tha ferei perisoteres kopeles sta ellinika gipeda. Arketo den einai afto gia enen proedra?

(Sorry gia ta greeklish, it’s only temporary!) :oops:

Ξερεις τι κανανε καποτε στον Καφαση ? :twisted: :roll:

μπαμπαγκιντα ολε

Φ Ο Ρ Τ Σ Α Π Α Ν Θ Ρ Α Κ Ι Κ Α Ρ Α

να μιλησει και ενας ΑΕΚτζης ρε παιδες…
συμφωνω απολυτα για τον υπερθεο ντουσαν και συφμωνω και για τους υπεμαλακες της original.
η ΑΕΚ αμυνεται με παθος και δυναμη στους “μεγαλους”… αυτο που εγινε ολη τη προηγουμενη χρονια στο ΟΑΚΑ απο τους ΑΕΚτζηδες ειναι το καλυτερο για την ομαδα! ο ντεμης δν νομιζω οτι ζηταει τα λεφτα… με τα εκατ. που επερνε στη ατλετικο… 2 χρονια να καθοταν εξωτερικο και θα περνε του πουστη τα λεφτα! αφησε ομως τα εξωτερικα κ ηρθε να καταπιοαστει και να βασανιστει για την ομαδα του πριν τελειωσει την καριερα του τη στιγμη που η αεκ χρειαζοταν ενα στηριγμα… εγω πιστευω στο ντεμη κ το σαντος αλλα το θεμα ειναι ποσο θα κρατησει ολο αυτο :roll:
βεβαια για να εχει η ομαδα μελλον πρεπει να σπασει τη δυαδα (ΠΑΟ-ΟΣΦΠ) και να παει C.L. γιατι μονο εκει πεφτει το ρευστο.
οταν εχουμε ομως ενα budget το 1/3 του ΟΣΦΠ να πουμε οι στοχοι δν μπορουν να πραγμοτοποιθουν… Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!! δν πρεπει ομως να ζηταμε απο τωρα μεγαλους στοχους απο την αεκαρα μας… καταφεραμε και γλυτωσαμε απο του χαρου τα δοντια και επιζησαμε, ειναι νωρις ακομα για στοχους. βασικα στιριζομαστε στον περσινα γερο κορμο της ομαδας και ριχνουμε ολοκληρωτικα την ομαδα στους ομους των αρχηγων… λυμπερο-κατσουρανη
εγω ειμαι ευχαριστημενος με το να βλεπω αυτη την ομαδα να παιζει με τη ψυχη της… και αστους αλλους 2 να τρωγονται. :roll:
στος τελος ακουμε που θα φαγωθουνε ολοκληρωτικα και θα βγουμε εμεις απο πανω! :twisted:

[size=6]ΚΟΛΟΣΣΑΡΑ ΟΛΕ!!![/size]