Oνειρα ζωης

-Να εχω την υγεια μου
-Nα δω Pink Floyd live
-Να γυρισω τον κοσμο
-Να μαθω οσο πιο πολλα γινεται
-Να μοιραστω ομορφες στιγμες με σημαντικα για μενα προσωπα
-Να μη βαρεθω ποτε τη μουσικη
-Να μη βαρεθω τη δουλεια μου
-Να γνωριζω παντα ενδιαφεροντες ανθρωπους

Να πετύχω σε αυτό που έχω αποφασίσει να κάνω… αγαπημένα πρόσωπα, όμορφες εμπειρίες… υγεία και πολλά, πολλά ταξίδια.

(και, ναι, να δω και γω τους Floyd live) :slight_smile:

Χμμ να φτιάξω το fantasy home(not something you build.πολύ ξεχωριστό μέρος),να ζήσω για λίγο έξω,να δω τους marillion live και εδώ αλλά και στο Λονδίνο(αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ),love,unity,zero negativity…
It doesn’t take much to make me happy:)

-Να καταφερω να ξαναγινω τελειως καλα ψυχολογικα.Λιγη προσπαθεια εχει μεινει ακομα…
-Να τελειωσω τη σχολη, να παρω την πιστοποιηση και να εχω δουλεια.
-Οταν μαζεψω λεφτα, να παω να κανω φωνητικη που τοσο πολυ γουσταρω και να τραγουδαω σε rock μπαρακια!:smiley:
-Να μη χασω ΠΟΤΕ τις φιλες μου που μαζι με την οικογενεια μου ειναι ο,τι ιεροτερο εχω.
-Να παντρευτω απο αιωνιο ερωτα και αγαπη! (Ναι, ειμαι σκατορομαντικη.[-X )
-Να μη χαθω ΠΟΤΕ με τον ανθρωπο που ειμαι τωρα, εστω κι αν παιζω διαφορετικο ρολο στη ζωη του απο αυτον που εχω τωρα.Ειναι απλα ανθρωπος ζωης…

Αυτα!:smiley:

:smiley:

Κερδίσαμε 104-94 τους 6ers με τον Kobe να ανταμοίβει την παρουσία μου με 35 πόντους. Αλλά αν με θεωρείς γκαντέμη έχεις κάποια βάση γιατί ήταν το παιχνίδι που χτύπησε ο Kwame Brown:(

Συγνώμη, όντως δεν μπορούσα να το ξέρω :stuck_out_tongue: :wink: Σε κάποια άλλα forum φαίνεται κάτω από το όνομα το σύμβολο του φύλου για να αποφεύγονται αυτά…

Σε ευχαριστώ για τις ευχές και τα λόγια σου και σου έυχομαι και σε σένα να μην ξαναχρειαστεί να αντιμετωπίσεις αυτές τις καταστάσεις.
Και η μουσική, ναι μεν δεν μπορεί να σβήσει τα αρνητικά συναισθήματα όπως λες, αλλά σίγουρα μπορεί να μας βοηθήσει να τα διαχειριστούμε καλύτερα. Εμένα τουλάχιστον με βοηθάει.

No need to apologize!..:slight_smile:
Εγώ το εύχομαι αυτό για όλο τον κόσμο. Για όλους. Ανεξαιρέτως.
Κι εμένα η μουσική είναι το κατφύγιό μου και η θεραπεία πολλών τραυμάτων… Βοηθάει σε ασύλληπτο βαθμό… (π.χ. αν μες το 2008 έβλεπα τους Porcupine Tree ζωντανά θα με βοηθούσε όσο δεν φαντάζεσαι! :stuck_out_tongue: :lol: )

Ναι,ο μετριότατος(δεν τον πάω καθόλου)…

Sentient,άκουσες???Σας νικήσαμε,χαχαχα:lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

Όνειρα; Να είμαι πάντα καλά στην υγεία, και όλα τα σκατά που έχω φάει να έρθουν πίσω σε καλά για να ισορροπήσει η κατάσταση και να είναι δίκαιο. Αυτό κρύβει πολλά πολλά υπο-όνειρα…

Oνειρο ζωής? χμμμ! Να εξαφανιστούν οι assholes αυτού του πλανήτη8) 8) 8)

δεν γινεται !! εγω και αλλοι λιγοι θα μεινουμε !!

υγεια για μενα κ ολους τους ανθρωπους που αγαπαω!
να συνεχισω να κανω την δουλεια που κανω τωρα!
να ασχολουμε με την μουσικη ακομα πιο πολυ!
να κανω το Group Που ονειρευομαι κ να κανω μια παγκοσμια περιοδια!:stuck_out_tongue:
να δω τον Johnny Winter(ειναι ο μοναδικος ενζωη κιθαριστας απο την αγια μου τριαδα)
να διοργανωσω το πρωτο ελληνικο φεστιβαλ για την αναβιωση του Woodstock:hippy:
να τζαμαρω με buddy guy, bb king, k γενικα ενα μεγαλο παλιο Bluesman!
να βρω την χιππισα της καρδιας μου κ να ζησουμε στα βουνα!

Δεν μ’αρεσει να ονειρευομαι…ειμαι τοσο γκαντεμο που συμβαινουν τα αντιθετα απ αυτα που θελω…οποτε κι εγω εχω παψει να ονειρευομαι…αφηνω να ρχονται τα πραγματα απο μονα τους…εγω προσπαθω παντα για το καλυτερο…’‘κι αν μου κατσει’’…:slight_smile: :stuck_out_tongue:

τα μισά όνειρά μου είναι ακατάλληλα και τα άλλα μισά ποινικώς κολάσιμα =\

Eτσι μωρη ανωμαλαρα σε παω!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Mακάρι να έρθουν και εμένα μου έχουν λέιψει. Παλιότερα κάθε δύο χρόνια εδώ ήταν. Τώρα που έγιναν πιό γνωστοί στην Αμερική περιοδεύουν και εκεί περισσότερο. Αλλά αυτές τις μέρες περιοδεύουν Ευρώπη και δεν φαίνεται να ενδιαφέρθηκε κανένας promoter να τους φέρει…

Να περάσω όλα τα μαθήματα από τα δύο πρώτα έτη της σχολής μου για να αποκτήσω δικαίωμα να δώαω κατατακτήριες (δεεεεεεν παίζει…)
Να πάρω σπίτη στην Ιρλανδία.
Να δώ εντός έδρας αγώνες Barcelona, Livorno, St.Pauli.
Να δώ live Μanowar, Rainbow, Rhapsody, Savatage, Sodom, Reverend Bizarre, Smashing Pumpkins, Opeth, Bolt Thrower, In Flames, Pink Floyd. AC/DC και Deep Purple.

-να έχω για πάντα ψυχική υγεία…
-να βρω την κοπέλα που θα μου ταιριάζει και θα είμαστε ο ένας για τον άλλον και θα γουστάρω να την παντρευτώ!
-να πάρω το πτυχίο τον φλεβάρη!:papas: :papas:
-να είμαι πάντα τίμιος και σωστός με τους ανθρώπους
-να έχω μία σταθερή δουλειά…
-να έχω σταθερούς φίλους
-να ασχολούμαι με την μουσική και να δω ζωντανά: deep purple, porcupine tree, megadeth , threshold, korn, godsmack
-να πάω στο download festival και rock am ring…

-να βγάλουν τρελή δισκάρα οι metallica!!

Να δω Νεφελιμ απο κοντα

Να βρεθω σε mosh pit με Λαροκα

Nα πραγματοποιηθει το ονειρο ζωης μου… :roll: