Oνειρα ζωης

Εγω που εχω σπιτι στο σικαγο και μενουν εκει γιαγια/παππους και λιγο πιο περα θεια/θειος και εχω παει στα περισσοτερα απ’οσα λες, αυτο θα μου φαινοταν αγγαρεια :stuck_out_tongue:

οκ πλακα κανω :lol: αλλα νεα ορλεανη δεν λεει ρε συ, 10 φορες σικαγο ετσι οπως εχει γινει…

10 μερες χαβαι καλα το λεω γιατι θελω surfing…το σαν φρανσισκο το ξεχασα #-o .απ οτι μου εχουν πει ειναι πολυ ομορφη πολη :slight_smile: . οσο για το βεντερ που λεει πως η νεα ορλεανη δε λεει πια θα διαφωνησω… πρωτον η λουιζιανα εχω ακουσει απο εγκυρη πηγη πως ειναι ανετα απο τις πιο ωραιες πολιτειες και η νεα ορλεανη παντα θα ναι ξεχωριστη εμπειρια και 2ον για τους down ρε γμτ :lol: . ευχαριστω και τους 2 παντως!!

Παντως η αμερικη ειναι το τελειο μερος να ζησει ενα παιδι 5-8 ετων. Παραδεισος! Ολα τα παιχνιδια ειναι τελεια, τα συσκευασμενα γλυκα ειναι απειρα, οπως και τα αναψυκτικα! Η τηλεοραση εχει ειδικα καναλια για παιδια με τελεια προγραμματα την εποχη που ζουσα εκει (προσφατα που πηγα ορλαντο τα προγραμματα ηταν χαλια σε σχεση με τα παλια, και οχι λογω συναισθηματικων λογων κλπ…). Οσο για την εφηβεια…ενας δεκατετραχρονος φιλος μου δεχεται καθημερινη κοροιδια επειδη ειναι παρθενος :lol:

-να περασω αρχιτεκτονικη
-να ασχολουμε με τη ζωγραφικη και τη μουσικη ολη μου τη ζωη
-να βρω καποιον που να με αγαπαει και να τον αγαπω κι εγω
-να κανω κι αλλους πολλους φιλους
-να τραγουδαω σε συγκροτημα(εκανα μια προταση στον vedder αλλα μαλλον δεν ενδιαφερεται…τι να καινουμε αυτος χανει!!!:stuck_out_tongue: )

για ριξε ενα πμ εσυ

αστον αυτον ελα σε μενα :lol: :lol:

ερχεσαι δευτερος φιλος :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

με προλαβε ο τολκη…τι να κανω ειμαι περιζητητη

Ηλικια και msn σε pm τωραααα!!

Εγώ δοθέντος ότι έχω σπουδάσει έχω παντρευτεί έχω παιδί έχω πάει στην Αμερική κλπ κλπ κλπ απο δω και πέρα θέλω

1.Να είναι καλά το παιδί μου να είμαι κι εγώ καλά για να μπορέσω να τον βοηθήσω στην από δω και πέρα ζωή του
Επίσης θα χαρώ να βοηθήσω και όλους σε όσας με όποιο τρόπο μπορώ
2.Να ξαναπάω στην Αμερική κι αυτή την φορά να πάω στο Τέξας να προσκυνήσω τον τάφο του θεού
3.Να παρακολουθήσω συναυλία των Led Zeppelin καθήμενη στην πρώτη σειρά και ανάμεσα στους κ.κ.
Clapton and Beck
4.Na ξανασφίξω το χέρι του BB KING και να του ζητήσω ταπεινά συγνώμη γιατί την πρώτη φορά που το έκανα δεν ήξερα ποιός ήταν και ενώ έπρεπε να σκύψω να το φιλήσω δεν το έκανα
5.Να είμαι επίτιμη καλεσμένη στο hippy festival του σάκη
6.Να χάσω 20 κιλά
7.Να δω τον Σάκη να τζαμάρει ανάμεσα στους BB KING KAI BUDDY GUY
8.Όταν πάρω την σύνταξη μου και να πάω να κάνω το ντοκτορά που ονειρεύομαι
9.Να δω τον ERIC CLAPTON ΠΡΏΤΟ ΣΕ ΓΚΑΛΟΠ ΣΤΟ ROCKING.GR
10.Να κάνω τον Σάκη να παραδεχτεί το μεγαλείο του ΕΡΙΚ

:!: :!: :!:

All good things in life are free!!! :smiley:

Nα κανω δική μου επιχείρηση στο μέλλον…

Να διοριστω επιτελους γαμω το ΑΣΕΠ και ολες τις αηδιες…

Εγώ περσυ είχα κανει τα χαρτιά για μια προκύρηξη και ακόμα να βγουν τα αποτελέσματα…

:lol:

Άντε εύχομαι και την Teagan μέσα! 8)

Ονειρό ζωής είναι να παντρευτώ …

εναν πετρελαιά!:lol:

Ναι αλλα καποια στιγμη θα σιχαθεις τα τσιφτετελια και το χωρο της κοιλιας… :lol:

όνειρο πολλών!στο εύχομαι χόκαμ!:wink:

[QUOTE=witch;280971]Ονειρό ζωής είναι να παντρευτώ …

εγώ απλά μία καλή κοπέλα…:oops: :oops: