Obituary Live In Greece

Φρεσκο νεο…Σημερινο…Ερχονται οι Obituary στις 31 Μαιου Αθηνα και 1 Ιουνιου Θεσ/νικη…Το site της didi δεν εχει περισσοτερες πληροφοριες αλλα μαλλον θα ανακοινωθουν συντομα…

ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑΙ.!.!

AΡΓΚ.

YEAH. θα ειμαι εκει. τσοπντ ιν χαλφ και τα ρεστα. συγκινηση.

:metal:

Πωωωω! Σιβιλαηζέισον! Τί έγινε ξαφνικά; Να ερχόντουσαν και με τους Alabama θα ήταν ακόμα καλύτερα αλλά έχε χάρη που ήρθαν οι Firebird μαζί.

και θα μπορουσαν να ερχοντουσαν μαζι με τους θεουληδες Χολι Μοζεζ, στην ευρωπαικη περιοδεια που ξεκιναει τον Γεναρη, αλλα οκ

A ρε φαντάζομαι από τώρα τον εν λόγω κύριο να τραγουδάει το Infected και εμεις από κάτω να σφαζόμαστε. \m/

Καλά αμά ήταν να έρθουν και οι Holy Moses, θα ήταν ακόμα πιο σουπερ ντουπερ. Αλλα και μόνο ο Τάρντυ να ερχόταν και να έβγαζε γκαρίσματα πάνω στην σκηνή unplugged, πάλι πορωση θα ήταν. Αλλά αργεί ρε γμτ…

οοοοοοοοοοοοοοολε! αυτα ειναι:metal: :metal: :metal: :metal:

γαμω τις φασεις θα ειναι!!!αντε να ακουσουμε και παλι το λιονταρι να βρυχαται!!!γαμω!παντως την προηγουμενη φορα ειχε πεσει πολυ πολυ ξυλο!!!

Έτσι, έτσι! άντε, και με Mortiis πάλι για support!

:lol:

την προηγουμενη φορα στο ροδον ειχε κανονικα ‘‘τρενακι’’ με ενα καρο ατομα ενω επαιζε ο Μορτιις. Οτι να ναι :lol:

ηδη ανακοινωθηκε!
http://www.didimusic.gr/:vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate:

Εγώ θα περιμένω να τους δω στο wacken…
μαζί με at the gates,carcass,as I lay dying,Iron maiden,Killswitch engage και διάφορους άλλους “άτεχνους” :stuck_out_tongue:

Καλη φαση αυτη η συναυλια!!Το Gagarin μου φαινετα καπως μεγαλο…??
Αλλα καλυτερα θα εχει απλα για περισσοτερο χτυπημα!!!

απο κανενα an σιγουρα καλυτερο παντως…

Φυσικα!!!:slight_smile:

άρχιζει σήμερα το βραδυ στην Ολλανδια η ευρωπαικη περιοδεια των Obituary με support τους Holy Moses. Εδώ μπορείτε να δείτε την αφισα της περιοδειας, καθως και φωτογραφιες των Obies απο το μερος που γινεται το λαηβ αποψε. α, το εισιτηριο εχει 20 ευρω. :slight_smile:

http://www.obituary.cc/photos/eurotour08/euro08.html

θα παιξουν και στην Καβαλα στις 2/6 νομιζω…

Περασα σημερα απο Ticket House!!
28e το εισητηριο…

βγηκαν??? εφυγα…

μου ηρθε ενα bulletin σημερα απο Obituary…:

 " We regret to inform you for reasons beyond our control we must cancel this May tour. We wanna thank everyone for their hard work and dedication for this tour and we WILL reschedule this for September 2008...look for updates"

:frowning: :frowning: