Obituary Live In Greece

loipon?poso to eisitirio TAMEIO???

Φχαριστούμε Nimlot. Nτάξει θα μπορούσε να είχε λιγότερα καινούρια και περισσότερα από τα 2 πρώτα. Θα δείξει.

Εdit: Έχει βέβαια και το Find The Arise που είναι τρελή κομματάρα και δεν ξέρω που το θυμήθηκαν. :stuck_out_tongue:
Μακάρι να το παίξουν κι εδώ!

Aκομα να ανακοινωθει πού θα παιξουν Θεσσαλονικη??

Βγήκαν αφίσες και νομίζω στο Μύλο έλεγε. Εγώ δυστυχώς θα τους χ’ασω. :frowning:

καλα θα περασουμε 8)

Παιδιά ξέρει κανείς που γίνεται προπώληση Θεσσαλονίκη???Μην τρέχω απο δω και απο κει τσάμπα

εγω τα αγορασα απο το Ticket House αν δεν ξες που ειναι … ετσι οπως κατεβενεις απο Ναβαρινου περνας το φαναρι της Τσιμισκι εκει εχει μια εκκλησια αφου την περασεις στριβεις αριστερα και θα δεις ενα μαγαζι με μηχανακια σε εκεινο το στενο ειναι …

Nice nice nice!!! :smiley:

Oχι που θα τους χασεις, αλλα επειδη θα παιξουν μυλο :stuck_out_tongue:

Περιπου τι ωρα ξεκιναει το Live στην Αθηνα???Θα βρω εισητηριο την ημερα της συναυλιας??

οι πορτες ανοιγουν στις 7:30, εισητηριο μαλλον θα βρεις αλλα καλυτερα να παρεις πιο πριν απο ticket house για να εισαι 100% σιγουρος…

Τσίμπησα σήμερα το νο.300. ¶ρα θα βρεις άνετα. :wink:

εγω εχω το 263 χαχαχαχα σε προλαβα :har:

Περιμένουμε εντυπώσεις και setlist απο σήμερα α?Δεν γίνεται ρε γμτ να παίξουν κάνα Don’t Care?:papas:

To δικό μου είναι στρογγυλός αριθμός. :stuck_out_tongue:

¶ντε, λίγες ώρες έμειναν! Σε μιάμιση ώρα ξεκινάω! :band:

Η συναυλία ήταν ΕΠΟΣ! Αναλυτικό, αποθεωτικό report τισ ερχόμενες μέρες, να σταθεί το κεφάλι μου στην θέση του πρώτα!

Γάμησαν! Μιάμιση ώρα αυθεντικού, σάπιου death metal. Τέλεια απόδοση, μπόμπα ήχος, ξύλο κτλ. Το σετλιστ αποτελούταν κυρίως από παλιά και κλασσικά κομμάτια τους (chopped in half, slowly we rot κλπ) αλλά και τα καινούρια που έπαιξαν έδεσαν πάρα πολύ. Αυτός ο Tardy δεν πάει καλά, ακόμα κι όταν μιλάει τα ίδια ουρλιαχτά βγάζει. :stuck_out_tongue:

Ειδική μνεία στον Ραλφ τον Σαντολλα που έκανε ένα σόλο-κόλαση!

ΤΕΛΕΙΑ!!!
Αναμενω τα καλυτερα λοιπον!! :smiley:

A ρεε παίδες σας ζηλεύω. Γούσταρα να τους δω ρε γμτ, δεύτερη φορά που τους χάνω. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

ποποοοοο δηλαδη θα γουσταρουμε σημερα!!

αντε 5 ωριτσες εμειναν

ηταν απιστευτοι…και ο John γαμω τα ατομα…