Obscure διαμάντια

Λοιπόν επειδή δεν είμαι πολιτικαντης. Ήταν υπόσχεση έγινε πράξη. Εδώ ποσταρουμε διαμάντια (τουλάχιστον για το γούστο του καθενός) που είναι κυρίως άγνωστα στο ευρύ κοινό. Θα επανέλθω δημητριος τις επόμενες μέρες λόγω άδειας αλλά για αρχή πάρτε κάτι από Γερμανία που το έβλεπα συνέχεια μπροστά μου αλλά λόγω ονόματος δεν το έβαζα να παίξει. Μεγάλο λάθος

11 Likes

Έλα τώρα που γυρνάει και κάτι από Νορβηγία

Φήμες λένε ότι ο γκρεγκ από ιτ μεταλ επικοινώνησε με τη μπάντα πριν χρόνια για να το κυκλοφορήσει. Το μέλος της μπάντας που μίλησε νομίζω παίζει spiral architect. Γκρεγκ: θέλω να βγάλω το ντεμο. Μέλος μπαντας: ενδιαφέρεσαι γι αυτό το σκατο; Γκρεγκ: σκατα είναι αυτά που παίζετε τώρα. Τελικά το ντεμο δεν κυκλοφόρησε ποτέ

7 Likes

US Metal διαμαντι.

8 Likes

Πολύ πολύ ωραίος. Βέβαια το ζήτημα να τα ακούσει και κάνας άλλος να γουστάρει και όχι να τα ανταλλάσουμε μεταξύ μας

η αρχη εγινε :stuck_out_tongue: θα ακουσω αυριο με την ησυχια μου. Δεν ξερω κανενα :smiley:

6 Likes

Πιστευω οτι οποιος ενδιαφέρεται και ψάχνετε θα πατησει και το play. :wink:

edit : ο πρωτος βρεθηκε.

2 Likes

δημητριος ή δριμυτερος βρε;

Νόμιζα ότι το έχετε και σεις αυτό το αστειο

2 Likes

οχι για πες; :slight_smile:

ok το βρηκα…δεν το ξερα.

https://www.slang.gr/lemma/572-dimitrios

1 Like

Χαχαχααχαχαχαχ τπτ ιδιαίτερο απλά αντί για δριμύτερος λες δημητριος

5 Likes

dfgdfv

edit: γαμώ κόλλαγε το ιντερνετ και μέχρι να ψάξω gif το είχατε δει κι εσείς

2 Likes

Έχει μπόλικο πράμα αυτό το κανάλι για όποιον έχει όρεξη

4 Likes

Το άκουγα την περασμένη βδομάδα. Ενώ ξεκινάει σούπερ κάπου το έχασα στην πορεία

Έχει και το πιανάκι κάπου στη μέση, μια χαρά και ελαφρώς εμπορικό. Άνετα παιζόταν σε αμερικάνικη βιντεοκασέτα της εποχής με μούτρα σε σχολεία.

1 Like

Τους είχα δει όταν έπαιξαν support στους Nevermore, έπαθα πλάκα τότε με αυτό το κομμάτι και πήρα κατευθείαν το cd (τίμιο).

Πριν καιρό είδα τον τραγουδιστή/κιθαρίστα σε ένα λάηβ και πήγα να χαιρετήσω λέγοντάς του ότι για πολλά χρόνια ξεκινούσα κάθε πρόβα παίζοντας το νοσφεράτου για ζέσταμα και μου πέταξε ένα “να’σαι καλά φίλε” με ύφος “καλά χαζός είσαι;” :joy:

Με αυτό το ριφφ μετά το 2:30 μπορώ να χτυπιέμαι για ώρες

4 Likes

Το πρώτο λαιβ που είδα όταν απολύθηκα απο φαντάρος ήταν αυτό. Ον τοπικ

3 Likes

Obscure και οι κομμώσεις

2 Likes

Αντε και ένα τελευταίο πριν τον ύπνο. Τζαπανιλα

2 Likes

Βασική προϋπόθεση…

1 Like

τελευταιο και απο μενα…πιτσιρικαδες απο Σουηδια…

4 Likes