Of Montreal - 12/12/2007 Ακύρωση συναυλίας

Ακυρώθηκε η σημερινή συναυλία των Of Montreal στο Γκαγκάριν γιατι δεν ήρθε το αεροπλάνο λόγω λόγω της απεργίας. Τώρα αν αυτοί εμφανίζονται έτσι στα λαιβ, μάλλον καλύτερα που δεν θα γίνει…

http://www.pitchforkmedia.com/article/news/41308-nsfw-of-montreals-kevin-barnes-naked

Καλά, ούτε που είχα πάρει χαμπάρι ότι ερχόντουσαν :-k

Κρίμα για τους Αθηναίους. Το γκρουπ έβγαλε τον δίσκο της χρονιάς

:? Oh! :? My :? God! :?

  • αηδιασμένο smiley*

Ε μη το βλέπετε τόσο στενόμυαλα… Αν ήσασταν γυναίκες δε θα σας άρεζε?

ΕΙΜΑΙ γυναίκα! Και όχι το συγκεκριμένο δεν μου αρέσει καθόλου! Ούτε και οποιαδήποτε άλλο σε οποιαδήποτε συναυλία (Χριστούλη μου, τι γράφω;;;; :? )

αηδιασμένο smiley με πράσινη απόχρωση

Αν ήσασταν gay όμως? :-s

Όταν λες “το συγκεκριμένο” εννοείς το συγκεκριμένο άτομο ή το συγκεκριμένο :wink: ?
Εμένα το αντίστοιχο θα μου άρεσε…

Εννοώ το συγκεκριμένο :wink: ή οποιοδήποτε άλλο :wink: Το γκρουπ μια χαρά είναι, δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να ντύνονται. Έλεος δηλαδή!..

Εσύ τι εννοείς το αντίστοιχο θα σου άρεσε; :-s :-s :-s

αηδιασμένο smiley σε πράσινη απόχρωση προσπαθεί εναγωνίως να βγάλει τις εικόνες που δημιουργήθηκαν στο μυαλό του…

Μαλλον εννοει συναυλια των Rockbitch…αμην και ποτε!:stuck_out_tongue:

Όσα ρούχα και να βγάλει μια γκόμενα σε συναυλία, πάντα ένας νοήμων άντρας περνάει καλύτερα σε συναυλία της Shakira… Ακόμα και αν τη βλέπει με κυάλια

Ενοοώ μια γυμνή γυναίκα… Μη φανταστείς ότι είμαι κανάς κωλομπαράς, αλλά δεν είναι (δεν θα έπρεπε να είναι ) άσχημο ένα τέτοιο θέαμα.

Καλά δεν γδύνεται ο frontman σε κάθε συναυλία. Σε μια συναυλία στο Las Vegas ήταν που το show ήταν 21+. Όχι ότι θα μου άρεσε ιδιαίτερα να ήμουν πρώτη σειρά και να έχω έναν γυμνό να χορεύει πάνω από το κεφάλι μου αλλά εντάξει. :lol: Είναι πιο κανονικά τα lives τους κανονικά.