Ποιος Ειναι Ο Βασιλιας Του Off Topic II

Και το avatar σου καλο ειναι… :lol: #-o

Ρίχνω λευκό…:lol:

Εγω ψηφισα witch απο τα 2019 ποστς τις τα 2000 ειναι στα οφφ τοπικ!
Οποτε…

κ τα αλλα 19 για POS :lol: :stuck_out_tongue:

Rangel, γιατί δεν θυμάμαι κανένα ποστ της στα εκτός του off topic.

Κι όμως…

:lol:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3437&page=3

:oops: :oops: :oops: :oops: εχει πιο πλακα το οφ-τοπικ…

αααααααααααα… το ξεχασα!!
[SIZE=“4”]ΑΝΝΑ!!![/SIZE]

δε θα πω τιποτα. οι εικονες ας μιλησουν:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

πωωωω γιγαντοτεράστεια αλήθεια!:smiley:

Ο Led_Zeppelin που θα πάρουμε μαζί πτυχίο με 5,2 και θα καμαρώνουμε κιόλας!!!Βέβαια έρχεται μετά απο μένα,μα δεν υπήρχε η επιλογή “άλλος” κρίμα!

!!!
Αρχιδι εγω με 7,5 θα παρω πτυχειο!

Τότε να με αφήνεις να αντιγράφω!!!:lol:

οκ, στις παλιές επιλογές είμαι και πάλι πρώτος (μαζί με Led). Προφανώς τώρα πια δε θα μείνω πρώτος γιατί είμαι mod και φοβάστε, αλλά για πείτε…

ΥΓ. Στον Μπαμπινιώτη Off Topic θεωρούνται τα τόπικς του Off Topic εκτός των πολιτικών τόπικς :stuck_out_tongue:

zafrock: ο πιο νεος και ταυτοχρονα σωστος σε αποψεις απο οσα φορουμ εχω πετυχει. ευγε!

Σωστος σε σχεση με τι?
Μηπως ο ποιητης εννοει ο πιο νεος και ταυτοχρονα αυτος που εχουμε ιδιες αποψεις?:-k

ε προφανώς ο πιο σωστός σε σχέση με τα κριτήρια του angmar για να είναι κάποιος σωστός.

Οχι. Εννοει ηθικος ανθρωπος που σεβεται. Κατι που δε κατανοουν ακομα και ατομα 10 ετη μεγαλυτερα του.

Ορισε μου την ηθικη :slight_smile:

Δεν μπορω. Ειναι ανθρωπινη εννοια. Η μαλλον στοιχειο ανθρωπιας. Ειτε το κατανοεις, ειτε το χλευαζεις.

Στη Νιγηρια θεωρουν σωστο να λιθοβολουν τις ανυπαντρες μανες γιατι τις θεωρουν ανηθικες.
Στην Ελλαδα παλι οχι.
Η ηθικη ειναι εννοια σχετικη.Αν δε μου εξηγησεις τιο ακριβως εννοεις δε μπορω να σε καταλαβω