Ποιος Ειναι Ο Βασιλιας Του Off Topic II

βασικα επειδη ειμαι λιγο νταουνιασμενος, εψαχνα τοπικς μπας και μου φτιαξει το κεφι. πετυχα το πρωτο μέρος του τιτλου που ειναι και αρκετα αρχαιο κιολας, και επειδη ειμαστε πολλοι οι καινουργιοι ειπα να το κανω πιο συμμαζεμενο

ποιος ειναι η μεγαλύτερη μουρη; ποιος πεταει τα πιο κουλα αστεια; ποιος ειναι ο πιο συμπαθης; ποιος θα καταφερει επιτελους να ριξει την τιμη απ’ το σουβλάκι;

ποιος γενικα ρε παιδι μου ειναι…ο βασιλιας του οφ τοπικ;

επειδη εβαλα και γυναικειο πληθυσμο, για να μη πεταχτει κανεις να πει βλακεια εχουμε και τιτλο βασσιλισας οφ τοπικ. στο πολλ εχει τους πιο συχνους επισκεπτες του οφ τοπικ τον τελευταιο καιρο.αν ξεχασα κανεναν σορυ

μπορειτε οι υποψηφιοι να κανετε προεκλογικες δηλώσεις για ψηφους. αρχίζω εγώ. :stuck_out_tongue:

λαε της ελλάδος. λάε του ροκιν οφ τοπικ. υποσχομαι να φερνω νεα και κουτσομπολια εγκυρα και αξιοπιστα σαν αυτο των metallica.

[size=2]χα. σας εφαγα κουφαλες.[/size] :stuck_out_tongue:

αν θεωρειτε άλλον ως βασιλια πειτε τον (ψωμιάδης βασιλιάς του κεφιού και της χαρας) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ψηφιστεμαι κ: θα σας παω ολους σε ενα λιβαδι(δεν εχει μικρο σπιτι :stuck_out_tongue: ) θα κανουμε ολη μερα χιππικο ερωτα θα πινουμε νεκταρ(δλδ αλκοολ :stuck_out_tongue: ) θα τρωμε κ θα ακουμε ολι μερα χιππιδιες! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αυτο να μην έλεγες είχες ελπίδες για κάποια νίκη… :lol: :lol: :lol:

Εγω παιδια ψηφιζω τον led_zeppelin γιατι ειναι ο πιο βλακας.

ευγε! εχεις αυτογνωσια! ποτε κερνάς ειπαμε;;; :roll: :roll: :roll:

αφου ψήφισες τον εαυτο σου, συμφωνα με το πολλ πρεπει και να κεράσεις…μπουαχαχαχαχα… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

αν δεν παινέσεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει χαχαχαχα!

σωστοοοο…

όπως βλέπουμε η μάχη μαίνεται… :roll: :roll: :roll:

Εγώ έκανα ολόκληρη μελέτη ρε για το μέλλον του “Βαριέμαι γράψτε ό,τι θέλετε” !!!

Ειλικρινά, ποιοι τόλμησαν να μη με ψηφίσουν? Άσε που είμαι και moderator πλέον, και τέτοιο θράσος δε το ανέχομαι!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ΛΟΛ. κριμα που το φορουμ για smiley δεν εχει καμια μουτζα να σου στείλω. δε πειραζει, υπαρχει και το μσν. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

karvou 8)

αυτό τώρα είναι ντέρμπυ μετάξυ έμενα και του κάρβου ή έιμαστε το βασιλικό ζευγάρι?:? :-k

Για να δω… :-k

Ψηφιζω led, γιατι ειναι μαθηματικος και εχει υπεροχο nickname…#-o :stuck_out_tongue:

Μου γράφει “You have already voted on this poll” αλλά δεν έχω ψηφίσει… :-s

bluezlick γιατι ειναι η χιππικη μορφη του forum.:hippy: :hippy:

ΚΑΡΒΟΥ!!!:smiley:

5-3 … Η witch τρώει τη σκόνη μου!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

#-o :-k #-o :?

Σόρρυ,αλλά που πως και πότε τα σκέφτεστε αυτά τα thread?Μήπως φταίει αυτρό που πίνετε?:stuck_out_tongue:

Υ.γ.Χιούμορ κάνω,μην πέσετε πάνω μου και αρχλισετε τις διαδικτιακές μπουνιές…

Ψηφιζω red pyramid.

αμα παραθέσω αποκαλύπτική φώτο μου με αβυσσαλέο ντεκολντέ θα σου πώ εγώ ποιος τρώει σκόνη!:stuck_out_tongue: