Off Topic συνέχεια του topic: Τherion 14/4 στη Θεσσαλονικη κ 15/4 στην Αθ

Βασικά είναι μια φίλη μου από εκεί και μας πρήζει όλη την ώρα :bounce:
Αλλά έχω πάει 2 φορές και είναι πολύ ωραία…κυρίως η γύρω φύση! Δάση, ποτάμια κτλ…:drunk:

Πες ρε Αλόη, πως σου φάνηκαν οι φωτογραφίες;

[SIZE=“1”]Μικρός ο κόσμος…[/SIZE]

χεχε…αν ειναι ρε συ να κανονισουμε με δαυτους…τον πηχα βρισκεις γενικα πιο ευκολα. ο χρηστος δουλευει σεκιουριτι και εχει αστα να παν ωραρια…

Χεχε! Τι να πω; Φυσικά και είναι ωραίες! Έχω να πάω από παλιά Αμβέρσα… είχα πάει κάποτε στο ζωολογικό κήπο ως πιτσιρίκι…! Έχω κάπου και φωτογραφία με ένα γοριλλάκι να με δείχνει με το δαχτυλό του!! :lol3: Χαχαχα!
Ή μήπως θέλεις να σχολιάσω αυτό το ψηλό, γοητευτικό, πολυταξιδεμένο, γεροδεμένο, προκλητικό παλικάρι;; :smiley: Εσύ δεν είσαι;; Χαχα!

Έχω πολλές ακουστά, αλλά δεν τις βρίσκω και εύκολα…
…οπότε δεν έχω δοκιμάσει τόσο πολλές! :frowning:

…γίνονται κάτι συμπτώσεις ώρες ώρες…

Χτές λέγαμε για βελγικες μπύρες και σήμερα το μεσημέρι έτυχε να μαζευτούμε μια παρέα (ένα φιλαράκι ορκίστηκε φαντάρος σήμερα το πρωί) και να πάμε για φαγοπότι!
Επιλέξαμε μια pub κοντά στην περιοχή που μένω και καθώς βλέπω τον κατάλογο, παρατηρώ ότι είχε σχεδόν όλες από αυτές που ανέφερες!
“Χμ! Για να δούμε την “εγκυρότητα” και το γούστο της Αλόης”, σκέφτηκα. :-k
Και παραγγέλνω για αρχή μία Leffe Blonde (είχε και μοναστηριακή Leffe Brune, αλλά δεν μου αρέσουν οι σκουρόχρωμες μπύρες)!
… μετά από 4 Leffe μπορώ να πώ ότι είμαστε σε καλό δρόμο όσον αφορά το γούστο σου στις μπύρες! :yes:
Πολύ καλή, με πλούσια “παχιά” γεύση που σου αφήνει μια ελαφριά φρουτώδη αίσθηση στο τέλος! Κάπως, σαν ποτό!
Θα σε “τσεκάρω” και στις υπόλοιπες! :lol:
Πάντως, την Kriek την έχω σημειώσει ήδη για να τη ζητήσω σε πρωινό!
Δεν πιστεύω να με κοιτάξουν παράξενα…

Όσο για τα “φράγκικα”, όχι δεν τα πάω καλά! Έκανα κάποτε με το ζόρι για 3 χρόνια, αλλά τα παράτησα…
Με το υποχρεωτικό διάβασμα πότε δεν τα πήγα καλά…
Να προφέρω τις μπύρες όμως ξέρω! :stuck_out_tongue:

Τέλος πάντων, ας κάνω πως σε πιστεύω!

Άστα αυτά!
Πού το χεις το μυαλό σου; :stuck_out_tongue:
E;

Κοίτα πρώτα να ενηλικιωθείς και μετά (πολύ μετά) μίλα για γηρατειά! :har:
Άκου “γέρασα και εγώ!”
Είσαι “μικρούλι” ακόμα, όπως είχες πει και η ίδια πριν λίγο καιρό…:bleh: :slight_smile:

Ότι είναι μικρός ο κόσμος είναι το μόνο σίγουρο! :slight_smile:

Κοίτα, αν πήγαινα και εγώ ως τουρίστας θα τα έβλεπα αλλιώς τα πράγματα!
Είναι πράγματι πολύ ωραία όλη η ευρύτερη περιοχή, αλλά εμένα πάντα θα μου θυμίζει κυριακάτικα πρωινά, που, μετά τη βόλτα, έπρεπε να γυρίσω σπίτι και να διαβάσω… #-o
Τα βιώματα του καθενός, όπως καταλαβαίνεις! :lol:
Πάντως, όλα εκείνα τα χωριά - κωμοπόλεις έχουν κορυφαίες ψησταριές!
Και πεντανόστιμα λουκάνικα! :respect:

[SIZE=“1”]…με έπιασε μια πείνα ξαφνικά!!! [/SIZE] :–

Άσχετο: Παλιά πέρναγε από εκεί κοντά το Ράλλυ Ακρόπολις! :thumbup:

Πολύ καλή ιδέα! :smiley:
Κάποια στιγμή θα το κανονίσουμε standard!

Ναι, τον Πήχα μπορώ να τον πετύχω πιο εύκολα.
Αν και έχω να τον δώ καιρό…
Έχουμε πεί επανηλλημένα να βρεθούμε, αλλά όλο κάτι τυχαίνει και το αναβάλουμε…#-o

Εσύ δεν μου είπες, πώς και τους ξέρεις; :-k

Μπορείς να την post-άρεις; :bow:

[SIZE=“1”]…να γελάσουμε λίγο![/SIZE] :stuck_out_tongue: :lol:

Λατρεύω τις συμπτώσεις! Χεχε…
Είδες;; Μια χαρά “έγκυρη” είμαι! :lol: Και Duvel να δοκιμάσεις! Εντωμεταξύ, μ’αρέσει η περιγραφικότητά σου με τη γεύση της Leffe! "Και όταν η τελευταία σταγόνα αγγίζει απαλά το πίσω δεξιά αισθητήριο τμήμα της γλώσσας, 6 χιλιοστά από την άκρη, μία μοναδική φρουτώδης γεύση με γαργαλιστικές μπουρμπουλήθρες σας κάνει να…"Χαχα! Έλεος! 4 ήπιες ρε θηρίο; Καλά, όχι ότι είναι πολλές, δε μεθάς με τίποτα, αλλά προσωπικά αντιμετωπίζω πρόβλημα με το …πιπί! :lol3: :drunk:

Καλά “μπαμπά”, μη φωνάζεις! Σου ορκίζομαι ότι μόνο στο διάβασμα έχω το μυαλό μου αυτό τον καιρό! O:) Είμαι πιτσιρίκι με υψηλούς στόχους! #-o :stuck_out_tongue:

Αχαχαχαχα!! Τότε, στον καιρό του Νώε, ήταν τραβηγμένη σε φιλμ, οπότε δε την έχω στο pc!

Αυτό το ξέρω ήδη… :slight_smile:

Καλά κορόιδευε εσύ!
Εγώ φταίω που καθόμουν και σου έγραφα με λεπτομέρειες… :frowning:

Πίνω άνετα 1,5 λίτρο Paulaner, που είναι αρκετά πιο δυνατή! Τί να μου κάνουν 4 Leffe; :drunk:
…ούτως ή άλλως η τουαλέτα δίπλα ήταν…

Ε όχι και “μπαμπάς”! [-X

…μου φαίνεται με παρεξήγησες! :frowning: :frowning: :frowning:

…πάντως, καλά κάνεις και έχεις το μυαλό σου στο διάβασμα, εγώ δεν το 'χα!
Αν και πήγα πολύ καλά τελικα! :roll:
Ευτυχώς…

Ναί, αλλά μπορείς να την σκανάρεις! :yes:

εχω και γω καιρο να δω τον Πηχα…

τον Κιουση τον ξερω επειδη αυτος και η Ελενη συχναζαν σε ενα μαγαζι που εκανα προγραμμα. ειχαμε και καποιους κοινους γνωστους. παλικαρι ο χρηστος. poison μεχρι το κοκκαλο :wink:

τον πηχα τον γνωρισα στο rezin σε heavymetallikes καταστασεις. βεβαια όπως λεει ο ιδιος, προτιμα τραγουδια με “αισθημα”. άλλο ποζερι απο κει. :stuck_out_tongue:

εν τω μεταξυ, τον χρηστο και τον μητσο τους γνωρισα χωριστα και μετα αποδειχθηκε οτι ειναι φιλοι…οπως εγινε και τωρα με σενα το ιδιο…ΛΟΛ!:lol:

Ναι ναι, εγώ είμαι…και λίγα λες…χαχαχαχαχα :yahoo: :-({|= :lol: :vibrate:

Τώρα που το θυμήθηκα, καθώς πηγαίναμε στο σταθμό της Αμβέρσας για να πάρουμε το τρένο που θα μας πήγαινε Παρίσι, ανακαλύψαμε ότι είχαμε χάσει τα εισιτήρια…χαχαχα…και χρειάστηκε να πάρουμε καινούργια…και μας ψιλοήρθε ο κούκος αηδόνι…αλλά από το να περνάγαμε το βράδυ στο σταθμό!! :lol:

Μιλάμε για τρελά ποζέρια! Πιό πολύ και από μένα! :lol3:
Να δείς δούλεμα που ρίχνω στον Μήτσο όταν μιλάμε για τη συναυλία Bonfire - Tyketto στη Θεσσαλονίκη (Νοέμβριος 2004) και μου λέει: “Ποιοί Bonfire, σιγά την εμφάνιση, οι Tyketto ήταν θεοι!..”

Θα το κανονίσουμε σύντομα!
Κάτσε να τον εντοπίσω και θα σε ειδοποιήσω! :smiley:

ασε τον πηρα σημερα και του κανω…“εχεις χαιρετισματα απο ενα φιλο σου…τον δημητρη τον τσουανα”

και βαζει κατι γελια…ασε. οποτε προκειται πες του να με παρει ενα τηλεφωνο…:wink: