Ποιός είναι ο βασιλιάς του Off-Topic?

Και τώρα το πιο σημαντικό poll του forum!

Σημείωση:
Δεν προστέθηκαν επιλογές του τύπου kourou γιατι όλα τα γλυφτρόνια αυτό θα ψήφιζαν, και επίσης Powerslave γιατι ώς γνωστόν είναι το υπόσκυλο-διαφθορέας του forum!
Επίσης δεν συμπεριελάβαμε γυναίκες στο δημοψήφισμα γιατί είμαστε ανδροκρατούμενη κοινωνία! Επικείμενες διαμαρτυρίες θα οδηγήσουν σε ban! Δεν προστέθηκε επιλογή άλλος/άλλη καθώς οί επιλαχόντες είναι τα πιο δημοφιλή άτομα του forum (ναι χρηματίζομαι… αφού είμαι υπόσκυλο)!

Αν κρινουμε απο τον αριθμο των post δεν χωραει αμφιβολια οτι ο Unholy ειναι και με διαφορα , μαλλον το καλυτερο ειναι , να ελεγες ποιος ειναι ο βασιλιας και ποιο ουσιωδης στις αποψεις του…
Εγω δεν ψηφιζω , καθοτι εμπλεκομαι .

egw eimai o pio ousiwdhs stis apopseis mou.

Ναι και εγω ειμαι η Γιαννα Αγγελοπουλου :lol:

eisai offtopic

Οι επιλογές είναι πολύ περιοριστικές…

Εγώ για παραδειγμα θα ψήφιζα κάποιον διαφθορέα τύπου “υπόσκυλο”!!!

Ή ως έσχατη λύση τον Sapator!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τον εαυτό μου δεν το ψηφίζω για λόγους δεοντολογίας και τα άλλα 2 ρεμάλια σιγά μην δούν την ψήφο μου!!! (για να με ξεπεράσουν;)

ΥΓ. Προς Unholy και Angel in Black, ελπίζω να παραδεχτείτε ιπποτικά την αναπόφευκτη ήττα σας…

Με αυτα που λες … τι να κανω ο δισμοιρος … :lol:

Δεν ξερω ποιον να ψηφισω…

Ακουω προτασεις απο τους τρεις(u know κυριως χρηματικες… :wink: )

eiste offtopic

Σαν ταμίας του Angel in Black σε διαβεβαιώνω ότι έχω υπεξαιρέσει πολλά…

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Δεν σε συμφέρει να το λες αυτό Γιάννη…

Για να κερδίσεις πρέπει να είσαι συνεχώς off topic!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

de 8elw na kerdisw.

Και καλα , η τακτικη της αρνησης , μη χεσω :lol:

Μπα δεν θα ψηφίσω τώρα…Αφού διαβάσω ότι έχει γραφτεί στο off θα θάψω και θα ψηφίσω φυσικά!ΖΗΤΩ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ! :twisted:

Γιατί να κάνεις τόσο κόπο αφού στο τέλος εμένα θα ψηφίσεις…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ψεύτη…

Αυτό το παλιόπαιδο ο Powerslave θα μας βάλει να μαλώσουμε…

telh sagapw :**

Απόδειξε το…

Δώσε μου την ψήφο σου!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

done.

Βασικα πρεπει να ψηφισουμε αυτον που εχει τα περισσοτερα off topics η απλα αυτος ο οποιος δινει τις πιο off topic απαντησεις στα off topic posts???