Ειρήνη υμίν εν Off Topic αδελφοί!

Προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός???
Γιατί δύο τόσο λαμπροί νέοι (σ.σ. Τέλης και Αντρέας και για αποφυγή παρεξηγήσεων Αντρέας και Τέλης) να αναλίσκονται σε συνεχείς διενέξεις, ενώ έχουν τόσα πολλά να προσφέρουν στον πολιτιστικό τομέα του Off Topic!!!
Γιατί καλά μου παιδιά μετά από ένα καλοκαίρι όλο ησυχία και γαλήνη (θα μου πείτε έλειπε ο Αντρέας!!! Άλλο αυτό!) αρχίσατε να τρώγεστε πάλι σαν τα προγόνια??? ΕΕΕ???
Ηρεμήστε, αλλιώς σας απειλώ ότι την επόμενη Δευτέρα θα έρθω κι εγώ στο TEXAS και τότε ουαί κι αλλοίμονο!!!
Αυτά…
Σας ασπάζομαι η εν Off Topic αδελφή sweet_dreams!!!
:lol: :evil:

Θάλεια αν μπεις στο fan club μου θα γίνεις η queen του off topic!!!

Σιγα τα μουτρα σου ρε … η κοπελα εχει επιπεδο … θα μεινει εκει που ειναι , αν δεν θελει να παθει κακο :roll:

Σιγα τα μουτρα σου ρε … η κοπελα εχει επιπεδο … θα μεινει εκει που ειναι , αν δεν θελει να παθει κακο :roll:[/quote]

Kι άλλο κακό, απ’ αυτό που έχει πάθει;

Σιγα τα μουτρα σου ρε … η κοπελα εχει επιπεδο … θα μεινει εκει που ειναι , αν δεν θελει να παθει κακο :roll:[/quote]

Kι άλλο κακό, απ’ αυτό που έχει πάθει;[/quote]

δεν εχει δει τιποτα ακομα … :wink: να την κανει πεφτει χαρακωμα :roll:

Θάλεια έλα και έχεις την πλήρη προστασία μου…

Όποιος σ’ ενοχλήσει θα σιτίζεται απο εδώ και στο εξής από ρίζες ραδικιών!!!

ασε ρε παρλαπιπα …γιατι δεν το παραδεχεσε οτι απο την στιμγη που γυρισα , εδωσα ζωη παλι στην οφτοπικ ενοτητα , και μια ευκαρια , να βγεις απο την τρυπα που ειχες κρυφτει ολον αυτο το καιρο της απουσιας μου ? :wink:

παραδεξου το , οτι ο πιο φανατικος φαν μου εισαι εσυ :smiley:

Κοίτα ψηλά και δες την σκόνη μου…

Παραδέχομαι ότι είσαι ο μόνος που με εξιτάρει να του τη λέω…

Όλοι οι άλλοι εδώ μέσα είναι και γαμώ τα παιδιά…

… :roll:

Η προσπάθεια συμφιλίωσης απέτυχε… :frowning: κλαπς!! κλαπς!!!
Κρίμα…!
Όσο για τα fan club…είμαι ακόμη σε σκέψη για το ποιο να προτιμήσω…θα περιμένω και τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας…και μετά θα δω… :wink: :!:

απέτυχε?
τι λες τώρα?
εγώ τους βρίσκω πιο αδελφομένους από πριν…
Τέλη -αν και μαθητευόμενος γεωπόνος που είμαι έπρεπε να ξέρω-τι γεύση έχουν οι ρίζες ραδικιών? :? :? :? :?

Δεν έχουν γεύση… Μόνο τις βλέπεις… Ανάποδα…

καλή φάση…αν το δοκιμάσεις πες μου…Εγώ μέχρι τότε υπόσχομαι να μην πειράξω κανένα υπό την προστασία σου άτομο(που είναι το emoticon που βάζει την ουρά στα σκέλια ?) :stuck_out_tongue: :lol:

Λες ε???
αν και από τα παραπάνω posts δεν έβγαλα αυτό το συμπέρασμα…ελπίζω ότι σταδιακά θα συμφιλιωθούν…(μην είμαστε και πλεονέκτες τα παιδιά καταβάλλουν φιλότιμες προσπάθειες)!!!

Το νου σου… :roll:

Το νου σου… :roll:[/quote]

???

Το νου σου… :roll:[/quote]
???[/quote]

Γειά σου … ήθελα να πω :wink:

Το νου σου… :roll:[/quote]
???[/quote]

Γειά σου … ήθελα να πω :wink:[/quote]

α νταξ τότε :stuck_out_tongue:

Το νου σου… :roll:[/quote]
???[/quote]

Γειά σου … ήθελα να πω :wink:[/quote]

Με την γνωστή προφορά…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το νου σου… :roll:[/quote]
???[/quote]

Γειά σου … ήθελα να πω :wink:[/quote]

Με την γνωστή προφορά…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

kalo!!! :wink: :lol: