Ειρήνη υμίν εν Off Topic αδελφοί!

Νονέ που ήσουν κάθε πάσχα να μου φέρεις λαμπάδα και λεφτά!!!ε???ε???ε??ΟΥΑΑΑΑΑΑ…Ουαααα!!!Θέλω τώρα 5000 ε για όλα αυτά τα χρόνια…

Μην μου στεναχωριεσαι, θα τα λαβεις ολα αναδρομικα…Καλα τα 5000 ευρω πως τα υπολογισες βρε ατιμο;
Βαφτισιμια εισαι εσυ η η ΣΔΟΕ;

Νονέ κανόνισε…Μου χρωστάς πολλά…Μου χεις δημιουργήσει ψυχολογικά τραύματα…ουαααααααααααα!! :cry:

Μην μου στεναχωριεσαι…αλλωστε εχει εναν εξαιρετο πατερα και εναν χαρισματικο θειο.
Μηπως αυτοι επαιρναν τα δωρα που σου εστελνα;

Τώρα που το λες Νονέ ο θείος έχει συλλογή από BARBIE λες να ειναι οι δικές μου???

Ρε Τελη, καλα τι να σου πω;;;;; Μου στεναχωρησες την βαφτησιμια…αλλα δεν πειραζει θα παμε μαζι στην Disneyland…η καλυτερα στο Wacken Open Air

AX!!AX!AX!!Nονέ σου χω πεί πόοοοοοοοοσο σ αγαπάωωωωω!!!Μετά το μπαμπάκα εσύ και τελευταίος ο θείος γτ μου έπαιρνε τις Barbie!!! :cry:

Ο θειος Τελης , ειναι πολυ καθαρμα , σου επαιρνε τις Barbie , τις πουλουσε και πηγαινε και χαρτοπαιζε στις λεσχες … δεν ηθελα να το πω , αλλα εκει που φτασαμε , ειναι περιττο να το κρυβουμε. Εγω του φωναζα να μην το κανει … αλλα αυτος με απειλουσε …

Μολίς γκρεμίστηκαν όλα τα ονειρά μου και χάθηκε η αγάπη μου για το θείο μου…Ένα γιατί με έχει κατακλήσει… :cry: Ένα γιατί που θα μείνει αναπάντητο…Γιατί να ναι κακός ο κόσμος που με περιβάλλει??? :cry: Ω Θέε μου τι κακό έχω κάνει σε τούτο το κόσμο για να αξίζω τόσες πίκρες… :cry: :cry:

Τιποτα δεν εχεις κανει…
Και ο θειος δεν ειναι τοσο κακος κατα βαθος, εχει και καλα στοιχεια (λεω εγω τωρα…).

Τιποτα δεν εχεις κανει…
Και ο θειος δεν ειναι τοσο κακος κατα βαθος, εχει και καλα στοιχεια (λεω εγω τωρα…).[/quote]

Άντε τώρα να μην ξεράσω ότι οι barbie ήταν επιεφανειακά δώρο για τη μικρή… Μια φορά κατα λάθος την άνοιξα και είδα τα ανομήματα σας παλιόπαιδα… Χρησομοποιήσατε τον ψυχικό κόσμο της μκρής για να πλουτίσετε… Ρεμάλια ε ρεμάλια…
Κουκλίτσα μου αν θέλεις να πας μπροστά τότε θ’ ακούς μόνο εμένα… Ο μπαμπάς σου είναι ρεμάλι της κοινωνίας, ενάς μυθομανής τελειωμένος ουκρανολάγνος…

Ποια Barbie ανοιξες Τελη; Την Barbie-οδοντιατρο η την Barbie-χορευτρια;

Την barbie bar woman…

Barbie ουκρανεζα δεν ειχε???

Το ίδιο είναι ρε. Όταν λέω bar woman περιλαμβάνω όλο το concept…

Το ίδιος είναι ρε. όταν λέω bar woman περιλαμβάνω όλο το concept…[/quote]

Κατσε να κυκλοφορησει και η Barbie-στριπτιτζου καi τα λεμε μετα…

Και συ είσαι ουρολάγνος :evil:

O μπαμπακουλίνος μου πάντα μου φερνε ότι ήθελα!!Το Πάσχα που όλα τα παιδάκια είχαν λαμπάδες και δωράκια και ο δικός μου ο νονούκος μου έστελνε αλλά τα παίρνε ο κακός θείος,ο μπαμπάκας μου πάντα μου αγόραζε δώρα και δικαιολούσε το νονούλη!!!Που να ξερε ο άμοιρος τι σπιούνο θείο έχω!!! :cry:

Πολλές γλύκες βλέπω ανάμεσα σας…

Σίγουρα είσαι κόρη του;

Το έχεις ψάξει;

Πρόσεξε θα σου την πέσει…

Αν ήταν να μου την πέσει θα το είχε κάνει εδώ και πολύ καιρό…Να σαι σίγουρος ότι δεν είναι τέτοιος τύπος! :roll: