Προλαβετε!πωλουνται old school και σπανια metal βινυλια!

ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΑ ΤΑ ΒΙΝΥΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΣΕΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΝΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ/ΣΑΣ.ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΩ.ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΣ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΑΣ.ΤΟΣΟ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ MONTECRISTO.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΒΗΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΣΒΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ…

Κοιτά όμως,κάποιος οπως εχει το δικαίωμα να ζητά οτι θελει ειναι και υποχρεωμένος να δέχεται τα σχόλια των μελών του φόρουμ.αλλιως πουλά σε discogs που ειναι απρόσωπα / επαγγελματικά κλπ. Τωρα η αγγελία ειναι το λιγότερο για γέλια. Ειναι τόσο γελοία που δεν μπόρεσε καν να με εκνευριση ο συγκεκριμένος λαδέμπορος.ασε που αν ίσχυαν αυτες οι τιμές η συλλογή μου θα έπαιζε στο εκατομμύριο . Κατα τα αλλα,οποίος προλάβει και υπόψιν πρεπει να έρθει και σπίτι μου να τα παρει. Μιλαμε για θεό

εγω παντως ενα ογδονταρι για το φιουνεραλ μουν το δινω

απλα τραγικες οι τιμες…γελανε και τα βινυλια χαχαχαχαχα!!

Νομιζω οτι δεν υπαρχει καμιά διαφορα στην αισχροκερδεια, ειτε αυτη αφορα εισιτηρια ειτε αλλα αγαθα. Εξαλλου η τιμη προσδιοριζεται με βαση το ιδιο κριτηριο δηλαδη τη σπανιοτητα του ειδους. Το μονο που μπορω να δεχθω ειναι οτι στο εισιτηριο υπαρχει ονομαστικη τιμη και ειναι ευκολο να διαπιστωθει η παραλογη τιμη.

Ε μην τα παρεις ρε καραγκιοζη.Τραγικος και γελοιος εισαι εσυ…

Ρε κοιτα την δουλεια σου εσυ και μην ξανασχολιασεις αναρτηση μου κακομοιρη.ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΤΕ…

Πάντως φίλε sephiroth για να μαστε ειλικρινείς δε βλέπω πραγματική βιασύνη για να προλάβουν (όπως δηλώνει ο τίτλος)