Προλαβετε!πωλουνται old school και σπανια metal βινυλια!

ΠΡΟΣΟΧΗ!! : ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΩ.ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΙΜΕΣ

Πωλουνται τα παρακατω Βινυλια :

  1. DARKTHRONE - UNDER A FUNERAL MOON (1993) - 220 EUROS

  2. MASTER’S HAMMER - THE JILEMNICE OCCULTIST (1993) - 200 EUROS

  3. HELLHAMMER - APOCALYPTIC RAIDS (1984) - 110 EUROS

  4. PESTILENCE - TESTIMONY OF THE ANCIENTS (1991) - 90 EUROS

  5. DEICIDE - DEICIDE (1990) - 80 EUROS

  6. DEICIDE - LEGION (1992) - 80 EUROS

  7. PARADISE LOST - LOST PARADISE (1990) - 80 EUROS

ΟΛΑ ΤΑ ΒΙΝΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ.ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ INBOX

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

:slight_smile: #-o

mou eftiaxe tin diatesi afti h agelia.nase kala re file

Τι περιμενατε?Να τα παρετε τσαμπα?Τοσο εχουν.Αν δεν ενδιαφερεσαι δεν υπαρχει λογος να κανεις κριτικη…

Όχι, δεν έχουν τόσο. Έχουν πολύ λιγότερο. Ελπίζω να μην βρεθεί κανείς να σου δώσει πχ 80ε. για το Lost Paradise - αν είναι δυνατόν

Οχι δεν εχουν πολυ λιγοτερο.Τοσο εχουν και ψαξτο καλυτερα πριν χαλασεις το στομα σου.Αμα εισαι ψιλικατζης και εσυ τα πουλας με το κιλο λιγο με ενδιαφερει.Τοσο παλια βινυλια τι περιμενες να στα δωσουν τσαμπα?Ψαξε αλλου…

Χαχαχαχα, και εσύ άμα είσαι κλεφτοκοτάς, δώστα και 300ε.
Τσέκαρε το Discogs καταρχήν μήπως πάρεις πρέφα.
Τι να ψάξω αλλού, τα έχω όλα αυτά.

Ποιος ειναι κλεφτοκοτας ρε αποτυχημενο τελιωμενο αποβρασμα?Μονο σε φωτογραφιες μπορεις να τα εχεις αυτα.Εισαι και ποζερας ε?Φανηκε απο αυτα που λες.Και κανε τουμπεκα τωρα πιες το γαλατακι σου

Εσύ είσαι. Και του χειρίστου είδους μάλιστα.
Τι έγινε, εκνευρίστηκες κλεφτοκοτά; Έλα σπίτι να τα δεις να σε κεράσω και γαλατάκι, αφού δεν με πιστεύεις.
Όσο για τις βρισιές και τις ειρωνείες, βάλτες εκεί που ξέρεις

Ναι θα τις βαλω στο λοκο σου αν συνεχισεις να λες μπλα μπλα στο ποστ μου μαλακακο!!
Γεια σου αποβρασμα πρεζακι…

Γεια σου και σένα ελεεινέ κλεφτοκοτά - τράβα αλλού για κορόϊδα καθυστέρα :slight_smile:

Ναι τραβα γλυψε τουαλετες να βγαλεις κανα ευρω τρισαθλιε ποζερα λιγουρι.Εισαι loser με περικεφαλεα γυφτοψιλικατζη…

Ω προσβόλα! Άντε σπάσε ρε μπετόβλακα και εσύ και τα βινύλια σου

Ναι οτι πεις εσυ ‘‘πανεξυπνε’’…πηγαινε δες τωρα κανα αλλο ποστ που να σε ενδιαφερει και ας μην τα παρουν τα βινυλια μου.Εγω τοσο τα δινω και ειναι και σε αριστη κατασταση.Μην γραφεις τσαμπα λοιπον και κανε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το αυτονοητο…αν δεν σε ενδιαφερει το ποστ απλα ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕ ΤΟ…

Κύριοι καλησπέρα

βαριέμαι να σβήσω τις εκατέρωθεν βρισιές - θα το κάνω σε λίγο.

ο φιλος sephiroth μπορει να χρεώσει την δισκοθήκη του και 100.000 ευρώ αν θέλει. δεν τα παίρνει από την τσέπη κανενός. αν βρεθεί κάποιος να του τα δώσει, καλώς. επιθέσεις δεν χρειάζονται.

από την άλλη sephiroth οι τιμές σου φαίνονται υπερβολικές και με μια απλή βόλτα στο ιντερνετ πιθανώς θα σε διαψεύσει. μην κάνεις και εσύ έτσι όταν σε εγκαλούν

Εγώ συμφωνώ με αυτό.

Απλά, όπως σου έχω επισημάνει και άλλη φορά νομίζω, αν ισχύει κάτι τέτοιο για βινύλια, cd κτλ, τότε θα πρέπει να μπορεί να ισχύει και για εισιτήρια, οπότε δεν γίνεται να υπάρχει ο παρακάτω κανόνας:

Απαγορεύεται η πώληση εισιτηρίων με τιμή υψηλότερη από την ονομαστική τιμή.

Ειναι δικαιωμα του καθενος να τα βαλει οσο θελει, αλλα ειναι και δικαιωμα του καθενος να πει τη γνωμη του πιστευω. Ενα forum θετει ενα πλαισιο ανταλλαγης αποψεων, αν δε καποιον δεν αρεσει αυτο υπαρχουν αλλες πλατφορμες οπως το ebay και το discogs να τον βοηθησουν να πουλησει τη πραματεια του…

η διαφορά έγκειται ότι το εισιτήριο όχι μόνο είναι περιορισμένου αριθμού αγαθό, αλλά και περιορισμένης ζωής. κυνηγάμε την μαύρη αγορά των εισιτηρίων γιατί αν ένα λάηβ είναι sold out, κάποιος δεν έχει επιλογή : ή θα πέσει στα νύχια του μαυραγορίτη, ή θα χάσει το λάηβ.

αν τώρα τον δίσκο που δίνει ο φίλος τον βρίσκεις ακριβό, κάνεις υπομονή και θα τον βρεις αλλού φτηνότερο. ειδικά την εποχή του ιντερνετ

δεν θεωρώ ότι είναι το ίδιο, γιαυτό και δεν επεμβαίνουμε.

Ναι, αυτό έγραψε :stuck_out_tongue:

Λοιπόν, ας τα βάζει ο καθένας όσο θέλει - κατά τ’ άλλα, ό, τι είπε ο Angmar