Πωλουνται old school και σπανια βινυλια thrash/death/heavy/alternative!

Ολα ειναι απο την προσωπικη μου δισκοθηκη και τα πιο πολλα ειναι σε αριστη κατασταση!Οσοι και οσες ενδιαφερονται ας μου στειλουν ενα μηνυμα.

ΠΡΟΣΟΧΗ : 1) ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΩ 2) Η ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΙΚΗ 3) ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 40? ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΚΤΗ

Βινυλια προς πωληση :

THRASH METAL :

  1. SODOM - PERSECUTION MANIA (1987) 50 ?
  2. SODOM - TAPPING THE VEIN (1992) 70 ?
  3. TESTAMENT - THE RITUAL (1992) 20 ?
  4. OVERKILL - HORRORSCOPE (1991) 20 ?
  5. PRO-PAIN - FOUL TASTE OF FREEDOM (1993) 20 ?
  6. INVOCATOR - EXCURSION DEMISE (1991) 40 ?

DEATH METAL :

  1. NOCTURNUS - THE KEY (1990) 30 ?
  2. MY DYING BRIDE - SYMPHONAIRE INFERNUS ET SPERA EMPYRIUM (1991) 30 ?
  3. FEAR FACTORY - SOUL OF A NEW MACHINE (1992) 20 ?
  4. BAPHOMET - THE DEAD SHALL INHERIT (1992) 90 ?
  5. EDGE OF SANITY - UNORTHODOX (1992) 60 ?
  6. GRAVE - INTO THE GRAVE (1991) 50 ?
  7. UNLEASHED - SHADOWS IN THE DEEP (1992) 40 ?

HEAVY METAL :

  1. IRON MAIDEN - NO PRAYER FOR THE DYING (1990) 30 ?

HARDCORE/ALTERNATIVE :

  1. GREEN DAY - DOOKIE (1994) (Green Vinyl) 50 ?
  2. LIFE OF AGONY - RIVER RUNS RED (1993) 40 ?
  3. PEARL JAM - VS (1993) 30 ?
  4. MORRISSEY - WORLD OF MORRISSEY (1995) 40 ?

πολυ φθηνα, βαλτα πιο ακριβα

Ελα ρε μορτη μην ζοριζεσαι…τραβα παρε απο καναν μαυρο αμα δεν γουσταρεις…θες και αυθεντικο LP…

k γιατι δηλαδη να μην παρω πχ το persecution mania 23e απο το discogs?
ελεοσ με τον καθενα που βγαζει απο την μυγα ξυγκι
ελπιζω να μην πουλησεις τιποτα κ ποτε

Ρε τι ειναι αυτα που λες…

τσεκαρε μια τις τιμες γιατι μου φαινονται πολυ ακριβα…

Αν θελει καποιος 2-3 album στην τιμη μπορουμε να τα βρουμε.Παντως πολλα απο αυτα ειναι αρκετα δυσκολο να τα βρει καποιος σε τοσο καλη κατασταση.Και ειναι τα αυθεντικα οχι επανεκδοσεις κλπ.Αμα ηταν να τα πουλαω 10 ευρω το κομματι δεν πειραζει δεν τα πουλαω κιολας και τα εχω να τα χαιρομαι…

εγω πχ των maiden το αγορασα προσφατα απο μοναστηρακι σε βινυλιο στα 18 ευρω.γιατι να εδινα 30 ευρω ενω μπορω να το βρω φθηνοτερα;
καταλαβαινω τη σπανιοτητα ορισμενων δισκων, αλλα κ εκει παλι θαρρω ξεφευγουν.
ψαξε να δεις τι παιζει γενικοτερα με τις τιμες στο δικτυο.

Μα στο διαδικτιο ειδα τις τιμες και τα εχω βαλει και πιο φθηνα!Οι συγκεκριμενες εκδοσεις ηταν πιο ακριβες.Τωρα αν καποιο το βρηκες πιο φθηνα αλλου και εισαι σιγουρος οτι ειναι σε τοσο καλη κατασταση και ειναι η συγκεκριμενη εκδοση τοτε ασφαλως να το παρεις απο αλλου.

Σε λευκο βινυλιο

γερμναικη εκδοση κ η πιο σπανια

γερμανικη κ αυτο

σουηδικη κ στη μιση τιμη απο οτι το δινεις

βρετανικη εκδοση κ λιγοτερο απο τη μιση τιμη που το δινεις

στα 27 ευρω…

α) http://www.discogs.com/Iron-Maiden-No-Prayer-For-The-Dying/release/1887059

στα 15 ευρω περιπου…

β) http://www.discogs.com/Iron-Maiden-No-Prayer-For-The-Dying/release/2509235

και χρωματιστο στα 24 περιπου…

στα 8 ευρω απο 30 ευρω που το δινεις…


κ τα μονα νορμαλ στη τιμη που τα δινεις,αν εχεις αυτες τις εκδοσεις

το βλεπω να τα χαιρεσαι εσυ γιατι δυσκολο το κοβω να βρεθει καποιος να τα αγορασει με 150% προσαυξηση που τα δινεις κ στην εποχη μας κιολας…για ξανασκεψου το…

Φιλε τσαμπα τα εγραψες!Επειδη εχει 5 ευρω πιο λιγο ενα album δεν σημαινει τιποτα.Επειδη μαλλον δεν βλεπω να καταλαβαινεις θα στο πω μια τελευταια οτι τα albums μου αυτα δεν εχουν παιξει πανω απο 4-5 φορες.Υπαρχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα!Εγω τοσο τα πουλαω λοιπον και το εχω ψαξει αρκετα καλα σε πληροφορω.Δεν θα μπω στην διαδικασια καν να ψαχνω παλι ενα ενα album κλπ.Καλυτερα λοιπον να τα χαιρομαι παρα να τα σκοτωνω σε κορακια!Ενταξει φιλος.Αντε λοιπον τωρα προσπερασε το ποστ μου και τα λεμε.

Το Baphomet π.χ δεν ειναι καλυτερη η Αγγλικη εκδοση!Απο που και ως που?Αμερικανοι ειναι!Τα υπολοιπα αν τα ψαξω θα βρω σιγουρα οτι δεν ξερεις καν για ποιες εκδοσεις μιλαω.Αστο λοιπον.Τα εχω ψαξει καλα και τα εχω βαλει και πιο φθηνα.Οποιος ενδιαφερεται ευπροσδεκτος!Οι αλλοι ας προσπερασουν…

Και με μια γρηγορη ματια ειδα οτι εκανες λαθος και στο Green Day!Η εκδοση που εχω ειναι η πιο σπανια!!!Καμμια σχεση με αυτη την εκδοση που ποσταρες…

Δεν εχω μαγαζι!Ιδιωτης ειμαι και πουλαω albums πανω απο 20 ετων απο την συλλογη μου.Αρα εχουν και συλλεκτικη αξια.Να βρεις αυτα τα albums 20 ετων και πανω σε τετοια κατασταση πολυ χλωμο το βλεπω…

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φίλε οι τιμές που έβαλες είναι ακριβές. Ψάξτο λίγο καλύτερα

Οι τιμες ειναι μια χαρα.