Χατ Τρικ & Oldschool Rednex - 5/1/2011 - Σαλόνικα

Για όσους τους ξέρουν ε δε χρειάζεται να πω απολύτως τίποτα!

Για όσους δεν τους ξέρουν και έχουν διάθεση για τρελό χαβαλέ, πάρτυ και γαμάτο ελληνικό punk rock θα σας συμβούλευα να έρθετε την Πέμπτη στο 8Ball. Εγγυημένη διασκέδαση!

Μαζί με την Χατρικάρα οι Oldchool Rednex που είναι και γαμώ τα παιδιά!!!

Γαματη φαση !!!
Λογικα θα ειμαι εκει !!!

:drunk:

Κανόνισε να βρεθούμε ε!!!

Γαμώ, δε θα είμαι εκείνη τη μέρα :frowning:
Καλά να περάσετε!

bump!!!

Σε λίγο ξεκινάμε από Καβάλα!!!

αθηνα παιζει να παιξουν?

Γιατι ρε ζωα του 8ball, αντι για 9 οι πορτες ανοιξαν στις 11 και περιμεναμε στο κρυο τοσες ωρες ??

Κατα τ’αλλα και οι δυο μπαντες ηταν φοβερες !!

E καλά και συ πήγες ποτέ σε τέτοιο live και να μπήκες από τόσο νωρίς; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όμορφα περάσαμε!!!

Οχι αλλα τοτε να μην γραφουν στις αφισες οτι ξεκιναει στις 9. :wink:
Δεν λεμε να γραφει 9 και να ξεκιναει η συναυλια τις 10 (που ειναι λογικο), λεμε οτι εγραφε 9 και [U]οι πορτες ανοιξαν[/U] στις 11. WTF ! :?

και γω μαζί σου ρε αλλά Βαγγέλας είναι αυτός. Επειδή την ξέρω την δουλειά εγώ κατέβηκα 10:30 πήγα χτύπησα κάτι ωραιώτατα σουτζουκάκια στον Σαββίκο και κατά τις 11 παρά έκσασα μύτη να πιω ένα μπυρόνια απ’έξω στα γρήγορα και να δω γνωστούς! :smiley: :smiley:

Xαχ, ε και εμεις βαρεθηκαμε καποια στιγμη και πηγαμε για φαι στον Σαββικο. :smiley:

Μηπως ησουν εκεινος με την δερματινη τραγιασκα ?? :-k

Ναι :p:p

πάντως ρε πούστη μου αυτοί οι Oldschool rednex σπάνια κατεβαίνουν αθήνα. είναι μπανταρα. Θυμαμαι τους ειχα δει το 2008 σαπόρτι στους Sham69 και ήταν γαμώ

Γενικά οι μπάντες από Σαλόνικα δε κατεβαίνουν πολύ κάτω και είναι κρίμα γιατί τα σπάνε!!!