Προβλημα με online αγορα/απορίες

δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό μέρος.γνωρίζει καποιος τις συναλλαγές μεσω moneybooker

Θα έδινε κανείς τα στοιχεία της κάρτας του για αγορά μικρής αξίας σ’ [I]αυτό[/I] το σαητ; Από το skroutz το βρήκα, απλά που ξέρω ποιοί είναι αυτοί και τι κάνουν; Δε μου γεμίζει το μάτι το σαητ.

Παρτους ένα τηλέφωνο, ρώτα για αντικαταβολή.

ο,τι feedback ειδα στο net(κι απο διαφορετικα fora κλπ)ηταν θετικοτατο παντως

Τενκιουζ μποθ. Θα εμπιστευτώ φηντμπακ παμκιν και θα παραγγείλω λοιπόν.

ποια είναι η διαφορά μεταξύ χρεωστικής και prepaid κάρτας?

H χρεωστική είναι συνδεδεμένη με το λογαριασμό σου και τραβάει λεφτά από εκεί, εφόσον έχεις
Συνήθως είναι maestro ή mastercard, δηλαδή τη χρησιμοποιείς οπουδήποτε δέχονται τέτοιες κάρτες
Βγάζεις και από το atm με αυτή

Η prepaid είναι visa και την φορτώνεις με λεφτά, τη χρησιμοποιείς όπου δέχονται visa

Εχω μια case ope για αγορα στο e-bay.Παταω στο pay now.Mετα πως ολοκληρωνω την αγορα μου?Δεν πρεπει να με συνδεει με την paypal?

Ρε παίδες, μια βοήθεια. Θέλω να ανοιξω λογαριασμο/βγαλω κάρτα, ωστε:
1.να μπορω να κάνω αγορες μέσω paypal
2.να μπορει κάποιος να βάλει ένα χ ποσό στο λογαριασμό/κάρτα μου
Αν βγάλω προπληρωμένη, σίγουρα μπορώ να τη συνδέσω με paypal και να κάνω τις αγορες μου. Μπορεί όμως κάποιος να βάλει λεφτα στη προπληρωμένη μέσω paypal?

Aν όχι τι ακριβώς με βολεύει να ανοίξω? Υπάρχει κάτι που να εξυπηρετεί και τα δύο? Πάντως προτιμώ να μην μπλέξω με βιβλιαρια κλπ κλπ. Επίσης και αν μπορεί κάποιος να προτείνει τράπεζα…

Χρεωστικη, Πειραιως.

Υπάρχει κανάς βολιώτης εδώ να μου πει αν ξέρει ένα μαγαζί Info-technology? Είναι αξιόπιστο?

http://www.info-technology.gr/index.php

[B]ΩΧ τωρα το ειδα!!! fail… αν θέλετε μετακινήστε το ή σβήστε το [/B]

The new voice of Snake is revealed! Kiefer Sutherland will be providing the voice and motion capture performance of Snake in the upcoming Metal Gear Solid V!

ελπιζω ΕΛΠΙΖΩ να μας δουλεύουν… οπως με το phantom pain…

Τέρμα τα δωρεάν μεταφορικά από amazon uk
fuck

Γιατί???

Δεν ξέρω
Δεν τα έκοψαν μόνο από εμάς πάντως

Which European countries are currently eligible for FREE Super Saver Delivery?

FREE Super Saver Delivery on eligible orders over £25 is currently available to Belgium, Denmark, Finland, Gibraltar, Iceland, Republic of Ireland, Luxembourg, Netherlands, Poland, Portugal and Sweden. [B]FREE Super Saver Delivery to Italy, Spain, Andorra, Greece, Liechtenstein, Norway, San Marino and the Vatican City on eligible orders over £25 was available on orders placed up to and including June 11, 2013 (GMT).[/B]

μας γάμησαν…

Πάρτε τηλέφωνο και κράξτε στο +44 (0) 207 084 7911 ή στείλτε mail.
Μου απάντησαν πως δεν φταίνει σε κάτι οι χώρες για τις οποίες έγινε αυτό και πως είναι επιχειρηματική απόφαση του Amazon. Τους είπα και πως οι δικές μας καταναλωτικές αποφάσεις θα ξαναδούν με άλλο μάτι το play.com και τις όποιες άλλες εναλλακτικές.
Το εντυπωσιακό είναι πως ούτε αύξησαν τη μίνιμουμ αγορά από τις 25 λίρες (αν πεις πως δεν τους έβγαιναν τα δωρεάν μεταφορικά σε αυτό το ύψος παραγγελίας) αλλά και ούτε ανακοίνωσαν την διακοπή από πριν ώστε να επωφεληθούν από μαζικές παραγγελίες τις τελευταίες μέρες…
Εντελώς αντι-εμπορικός τρόπος σκέψης…

Παιζει η φημη οτι θα ανοιξει ελληνικο αμαζον στην πλατη του public.

για κάποιο λόγο τρέμω στην ιδέα

Ολοι μας :smiley: