Προβλημα με online αγορα/απορίες

Οχι δεν εχω ξανακανει αγορα. Μολις προχθες εβαλα τα χρηματα… Millenium bank

εεμ. γουατ?

της τραπεζας αττικη την γκιφτ καρντ εχω που ειναι βιζα ελεκτρον και ειναι debit card :?

Ενεργοποίηση κάρτας έκανες?

παιδια η καρτα ειναι ενεργοποιημενη… Θα παω σε λιγο να τσεκαρω αν τα λεφτα εχουν μπει κανονικα…

Παιδια απο οτι φαινεται το θεμα ειναι της τραπεζας διοτι τα χρηματα ειναι κανονικα… Οποτε μαλλον θα πρεπει να επικοινωνησω μαζι τους…

Γειά χαρά παιδιά! Θέλω να ξεκινήσω να αγοράζω απ’το ίντερνετ μέσω προπληρωμένης κάρτας (όχι πιστωτικής), και δεν έχω ιδέα… ούτε για το τί να κάνω με τράπεζα, ούτε για site αγορών.:-s
Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Kανεις αιτηση σε τραπεζα (Eurobank,Κυπρου) για προπληρωμενη.Στην πρωτη την παιρνεις κατευθειαν.Στη δευτερη μετα απο λιγο καιρο.
Την πρωτη φορα την γεμιζεις στο ΑΤΜ και απο τη δευτερη και μετα στο ταμειο (τουλαχιστον στη eurobank απ’οσο ξερω).Υπαρχει ελαχιστο ποσο φορτωσης.
Πας στο σαητ που θες και τη νχρησιμοποιεις κανονικα σαν πιστωτικη αρκει βεβαια να εχει επαρκη χρηματα για την αγορα σου

Συκοφαντίες ρε, τη Κύπρου στο 5λεπτο την έβγαλα.

Κύπρου, στη Eurobank ακούνε σκυλάδικα :stuck_out_tongue:

Εχασαν αρκετους πελατες και τις βγαζουν αμμεσα πλεον?

Όταν λες ελάχιστο πόσο περίπου; Δλδ ψιλοεύκολο ε; Δεν παίζουν τπτ προβλήματα τύπου πιστωτικής; Τις μισώ τις τράπεζες γι’αυτό δεν ξέρω καθόλου τί παίζει…

30 ευρω για eurobank

30 ευρω για eurobank

Μιά χαρά είναι… thnx φίλε, νά’σαι καλά!

τι 30 ευρω? για να βγάλεις τη κάρτα??

Για τη Prepaid της Κύπρου δίνεις 5 ευρώ για να στην εκδώσουν και απλά καθε φορά που βάζεις λεφτά σου χρεώνουν 1 ευρώ.

Όχι, 30 ευρώ ελάχιστη φόρτωση. Αυτό κατάλαβα τουλάχιστον. Αν είναι 30 για να τη βγάλω μόνο… να μου κοπεί το ίντερνετ αν τους τα ακουμπήσω!

παιδια ειναι σιγουρο οτι την παιρνεις αμεσως την καρτα…???

δυο φιλοι μου καναν απο 2 εβδομαδες και οι δυο…:?

Εγω στην Κυπρου παντως την πηρα αμεσως!Και δεν εχει ελαχιστη φορτιση βαζεις απο οσα θες.

αμα ειναι ετσι και εγω αυριο το πρωι παω να παρω μια…
απλα βαριομουνα να περιμενω…

ξερω, ειμαι τραγικος…:?

Εγώ σήμερα έκανα στη Eurobank αμέσως μου τη δώσανε, απλά πήρανε 2 ευρώ προμήθεια επειδή μου την εκδώσανε.
Για ελάχιστο ποσό δεν ξέρω, εγώ 50 έβαλα και δε μου είπαν τίποτα.

ωραιος…
nice… ηρθε και εμας η ωρα…:stuck_out_tongue: