Only for posers 2


να και ακομα ενα απο πρωμους γκανζ!!!

Καλά που είναι οι M?tley Cr?e?

Οι “Youth Gone Wild” είναι οι αγαπημένοι μου, μετά οι Cinderella…

Η ψηφος παει στους DOKKEN !! 8)

Δε θυμαμαι τι ειχα ψηφισει γμτ.

Στανταρ απ τ αναφερομενα ειμαι μεταξυ Skid Row και Dokken. Πολυ ξεχωριστη θεση στη καρδιαμ ομως εχουν και οι Poison οι οποιοι οκ, μπορει μουσικα / στυλιστικα να ειναι γκεουλες του κερατα αλλα γι αυτο τα σπανε και τους αγαπαμ και θελουμε οπως και δηποτε να τους δουμε λαιβ. Αναφερομαι στα ‘‘μουσικα’’ οφ κορς επειδη το image τους ειναι λιγο απαραδεκτο. Btw μολις θυμηθηκα οτι ο Galliard απο δω τους εχει δει. Τοιχο τοιχο την επομενη φορα που θα σε πετυχω mate. :stuck_out_tongue: :roll: :frowning: #-o

SKID ROW:). Kαι αμεσως μετα Cinderella για τα θεικα don’t know what you’ve got till it’s gone και heartbreak station.

Skid row.Και οι cinderella στους πρωτους αλλα λογω Bach που ειναι αδυναμια μου υπερτερουν οι skid row.

Αν οι Τesla και οι Great White με τις τόσες επιρροές από Zeppelin θεωρούνται posers τότε ίσως και εγώ να είμαι λίγο poser! 8O:?

Kαι δεν το ήξερα! :lol::p:lol:

w.a.s.p.

Poison

Ε, Skid Row. Και μετα Poison.

Skid Row γιατι με πορωσαν στο live…

Skid Row:)
Ιδιατερα το Slave to The Grind με αρέσει πολύ.

SKID ROW CINDERELLA FIREHOUSE…παλι δεν ψηφιζω για να μην αδικησω κανεναν…sorry…:!:

Skid Row ή Cinderella ή Firehouse??? Ιδου η απορια…

Motley
WASP
Skid Row
Cinderella

Με αυτή τη σειρά.

Το δικό μου λιστ.

Οι WASP ταιριάζουν στην κατηγορία Posers…?:-k.Διαφωνώ απολύτως…

Πράγματι, τουλάχιστον όχι με τον όρο που βάζουμε για Cinderella κλπ.

Αλλά στο ομώνυμο μια ποζεριά τη νιώθεις ρε παιδί μου:D

Tο τραγικό δεν είναι που έβαλες τους wasp,το τραγικό είναι το ότι έβαλες τους wasp πάνω απ τους motley crue!

firehouse η δική μου αδυναμία

Freedom δεν το κατέχεις το poser! Έχεις ακούσει το girls girls girls?