Only for posers 2

Απλά ήταν πιο heavy από όλα τα ποζέρια μαζί.:slight_smile:

Όχι, τι είναι αυτό;

Αγαπητή νέγκατιβ, οι WASP μουσικά τους πατάνε χάμω τους τους φίλτατους Motley. Πως να το κάνουμε, WASP, Dying for the World, Crimson Idol, Dominator, Headless Children δεν έχουν βγάλει!

Aλλο αν απο πωλησεις βλεπουν την κωλάρα των Crue…:lol:

Ε καλα, άμα κρίνουμε από τις πωλήσεις οκ. Αν και ξέρω οτι κάνεις πλακα:p

μ’αρέσει που τόνισες και το μουσικά:lol:
ντάξει κοίτα,αυτά που λες απλά δεν υπάρχουν!
τα χω ακουσει και live (!),τουλάχιστον μην τα γράφεις γιατι γελάει και η κουτσή μαρία aka wasp

Δεν ξέρω αν προτιμάω ΓΟΥΑΣΠ ή Μότλεϋ.

Βασικά οι ΓΟΥΑΣΠ με έχουν στιγματίσει πιο βαθιά, και θεωρώ πως αν έγραφα ποτέ κομμάτι θα έμοιαζε πολύ με ΓΟΥΑΣΠ. Επίσης το Crimson Idol είναι το κορυφαίο άλμπουμ έβερ.

Αλλά και οι Μότλεϋ λατρεία. Δεν ξέρω.

Skid Row ! Το πρώτο είναι μεγάλη ποζερο-δισκάρα! Στο δεύτερο αγριέψανε λιγάκι αλλά και πάλι φοβερό δισκίο. Μοtley Crue μετά…πολύ αλητεία.

Αν και τους προβοκάρει η πρώτη θέση στη σειρά του poll, έτσι κι αλλιώς Skid Row. Φοβεροί δίσκοι και οι δύο, αλλά ειδικά ο πρώτος είναι ποζεριά μεγατόνων…

εχεις χασει εναν μαλλον…4 στουντιο δισκους εχουν βγαλει οι cinderella…
night songs
long cold winter
heartbreak station
still climbing
και ισως σε πωλησεις οι τζοβι τους ξεπερνουν αλλα σαν μπαντα μετραν πολυυυυ παραπανω οι cinderella…αλλα θα μου πεις γουστα ειναι αυτα…

Αν και δεν μου αρέσούν ιδιαίτερα οι Crue, δίσκος σαν το Shout at the Devil δεν έχει βγεί ξανα απο τότε σε αυτό το ύφος από καμία μπάντα…

Γούστα είναι αυτά, αλλά δεν τους μπορώ, δεν τους μπορώ, δεν τους μπορώ…
:smiley:

Σαν μπαντα μεγαλυτερη απο τους Μπον Τζοβι δν ειναι να τα λεμε αντικειμενικα καποια πραγματα…Κ μενα μ αρεσουν πολυ οι Cinderella αλλα καλυτεροι δν ειναι γιατι ουτε ειχαν ποτε τις κομματαρες των Μπον ουτε την διαρκεια τους απλα ηταν μια καλη μπαντα που χαθηκε στην πορεια κ επεσε πολυ…

An den itan kai o Johnny den ksereis an tha ypirxan kiolas oi Staxtopoutes…

Λάθος λέξη.

το πιο σωστο απο ολα:!::!:
τωρα το πια ειναι καλυτερη ή οχι ειναι καθαρα θεμα γουστου

Κατά τη γνώμη μου ναι!! αν μη τι άλλο ο Keifer είχε απείρως καλύτερη φωνή από τον Jon Bon Jovi. Τώρα εντάξει, γενικά οι Bon Jovi θεωρούνται μεγαλύτεροι, αυτό είναι γεγονός.

Εγω ψηφιζω αλλο (κωστας Μπιγαλης)

εχω βαρεθεί τον τελευταίο καιρό να κάνω συζητήσεις στο τι ανάγεται στο επίπεδο του αντικειμενικου και τι στο επίπεδο του υποκειμενικού.

και εγώ μπορεί να βλέπω μια μπάλα ποδοσφαίρου και να λέω ότι είναι τετράγωνη. και να το πιστεύω κιόλας…

πραγματικά, δεν έχεις ιδέα πόσο γουστάρω Cinderella και πόσα χρόνια ακούω, μη νομίζεις ότι δεν γνωρίζω. Οκ, το Still Climbing το έχω (και προφανώς το γνωρίζω) αλλά δεν μπαίνει στην ίδια κατηγορία με τα άλλα 3 κατ’ εμε.

οκ ρε συ…ειπα γουστα ειναι αυτα…δεν ειχα σκοπο να διαφωνισουμε σε εντονο υφος:wink:
παντως το still climbing ειναι…ποοοολυ παρεξηγημενος δισκος νομιζω…νομιζω οτι αξιζε περισσοτερης προσοχης γενικοτερα,…

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!