Open it!

Καλησπερααα. Ειμαι η Ρεα (κ ειμαι καλα, οποως λενε κ στις συναντησεις των διαφορων ομαδων ψυχολογικης βοηθειας:p )
τα σιχαινομαι αυτα τα topic αλλα ειπα να προσπαθησω για πρωτη φορα να φτιαξω ενα:p
Λοιπον χμ. Ειμαι 21 χρονων, μενω στο Πειραια, υποτιθεται οτι καποια στιγμη θα γινω κοινωνιολογος και λατρευω τις ταινιες, τα comics και την κλασικη μουσικη.
ε κ την rock προφανως, για να ειμαι εδω:p

Γουστάρεις Κόμικς? Χαίρομαι αφάνταστα! :slight_smile:
Καλώς ήρθες λοιπόν Ρέα.
Την Κλημεντίνη από τον Αρκά τι την έχεις? 8)

τιποτα. την Clementine ομως απο το Εternal Sunshine of a Spotless Mind του Gondry, την εχω αγαπημενο ρολο σε ταινια:p
κ ναι, τα comics ειναι αγνη κ αληθινη αγαπη.:smiley:

Γουέλκαμ συναδέλφισσα! Καλά να περάσεις (και) μαζί μας!
(Δεν ξέρω γιατί τώρα τελευταία γράφονται όλο και περισσότεροι γνωστοί μου:p Όχι, δεν τους πρήζω εγώ:p)


Listening to: Ozzy Osbourne - Believer
via FoxyTunes

Πήγαινε λοιπόν στα αντίστοιχα θρεντς να γράψεις πόσο ΥΠΕΡΘΕΟΥΛΑΣ είναι ο Judge Dredd! 8)
Οποιαδήποτε άλλη άποψη επί του θέματος θα σου επισύρει μόνιμο ban. Ετσι. Δημοκρατικά. :p:p

Καλως ηρθες! Ωραιο ονομα! :wink:

Πολύ σωστή σε βρίσκω :smiley: Welcome!

ωωω ευχαριστω,ευχαριστω:)

οποτε δλδ αν καποια στιγμη θελω να φυγω αλλα χωρις να μπορουν να με… εχμ… πρηζουν καποιες γνωστες μου απο δω (δε λεω ονοματα για να μη θιξω υπολειψεις:p) να ξαναμπω μπορω να αρχισω να θαβω παντου τον Judge? :lol:

όχι, γιατί θα βρώ πού μένεις…

Welcome tangerine ! :smiley:

Λέγε ακούσματα…

και αναλογιες

Προπαντός.

ακουσματα ε? χμ δεν χω κατι συγκεκριμενο, δε μου αρεσουν οι ταμπελες γενικα στην τεχνη. ακουω και rock 70s-80s, και καποια metal συγκροτηματα, κ indie rock, κ grunge rock και γενικα οτι μου κινησει αρκετα το ενδιαφερον.
αλλα οκ αν με αναγκαζες να σου πω 5 συγκροτηματα… χμ μαλλον apocalyptica γιατι αγαπω το cello κ την ιδεα του “παιζω metal με ενα οργανο που τυπικα ανηκει στην κλασικη μουσικη”, τους radiohead γιατι ποτε δε μουν απογοητευσει,τον elliot smith γιατι λατρευω την φωνη κ τους αυτοσαρκαστικους του στιχους,τους nirvana γιατι ηταν η γυμνασιακη μου αγαπη κ οπως ολοι ξερουμε η πρωτη αγαπη δε πεθαινει ποτε και τον nick cave. χωρις λογο. απλα τον αγαπω:p

Σας έκλασε κανονικα.

φυσικα:p

Eσυ εισαι η κορη του deathster???

Ετσι θα φτιαξουμε στρατια απο το Παντειο!Καλως ορισες.

Μαλάκες για να μη λέει αναλογίες πα να πει… Γάμησέ τα…:-s

Μια χαρά είναι η κοπέλα ρε, την έχω δει λάιβ, ξέρω τι λέω:p Αμέσως όμως κι εσείς αναλογίες… λιγούρια…:lol: