Open Mic Nights

Γνωρίζει κανεις μπαρακια ή μικρα λαηβαδικα που οργανωνουν τετοιες φασεις στην Αθηνα;

Τα βρίσκω φανταστικα, ειδικα στας Αγγλιας που ειμαι, ειναι απιστευτα διασκεδαστικο, παει ο καθε καημενος (μαζι και εμου) και βγαζει το καημο και το αχτι του για ροκσταριλικι.

Για πειτε.

Εκπληκτικά είναι αυτά τα bars indeed!!! Αλλά στην Ελλάδα δεν ξέρω πόσο θα έπιαναν. Θα έπεφτε πολύ κράξιμο-καζούρα όταν δεν θα έπαιζε κάτι που ακούν οι από κάτω και πόσο Τσακνή-Σκόρπιονς να αντέξει κάποιος;

τιποτα ε;

τι διαολο,

Δεν έχει τύχει να πάω ποτέ και θα καραγούσταρα!! Πιστεύω θα ήταν τέλεια η φάση, αν και στην Ελλάδα όντως θα πήγαιναν άπατα όπως είπε και ο Karvou

Για Αθήνα δεν ξέρω.Έκανε όμως κανα 2 τέτοιες βραδιές ο Νότης στο Spitimou_Groundfloor στη Θεσ/νίκη απ όσο ξέρω,αλλά για το πόση επιτυχία είχαν θα σας γελάσω. Σε jam βραδιές που έχω πάει πάντως,δεν είδα να χουν μεγάλη ανταπόκριση.Ανέβηκαν κατά 95% κάτι nerds σρεντάδες κιθαριστες που με το που έδωσε 4 ο ντράμερ έβαλαν το κεφάλι κάτω και έπαιξαν 2112 λεπτά σόλο ο καθένας,σε φάση που θα έκαναν ακόμα και τον Michelangelo Batio να τους φωνάξει να σκάσουν.