Opeth, 3/3/2012 Θεσσαλονίκη, 4/3/2012 Αθήνα

Μόνο και μόνο για τον νέο δίσκο θέλω να πάω.

Αλλά είναι και ο Winter την προηγούμενη εβδομάδα και θα πρέπει να κάτσω Αθήνα κάποιες μέρες.
Θα δούμε,λογικά μέσα!

Το ψήνω μιας και πέφτει την ημέρα των γενεθλίων μου :stuck_out_tongue: δωράκι κ έτσι

Κοιτα στην παρουσα φαση εαν δεν ειχαμε γιουρο, σε δραχμες θα ηταν 10.000 δρχ…τωρα που ομως ειμαστε στο ευρω και σε μια περιπτωση…λεω γω τωρα…αν σε περιπτωση λεω φυγουμε απο το ευρω…λοιπον βαλε υποτιμηση 1 ευρω = 1000 ντραχμας μπορει και κατι παραπανω, λοιπον εχουμε… θα το βαλω εγω 1000 δρχ το 1 ευρω αρα οταν θα ερθει ο Μαρτιος και δεν ειμαστε στο γιουρο θα πληρωσουμε 30 χιλιαρικα!!! Καλα ειναι;;;;;

εχω να τους δω λαιβ απο το 2004 σε κλειστο χωρο… μαλλον μεσα :slight_smile:

…θά’θελα να δω πως θα αντιμετωπήσουν το παλιό τους υλικό, τώρα που έχουν ένα διαφορετικό ήχο και φωνητικά, και πόσο θα παίξουν απ’τον καινούριο-γαμάτο-δίσκο τους:):!:

estw epalhh8eytika…:):):)…tous eida thn kyriakh pou perase edw ston canada…metrio to live,(oi katatonia tous dialysane)…enhmerwsh pros thn mererfin pws apla bleak den pai3ane…

p.s. den exw ellhnikous xarakthres eimai e3wteriko

Πάντως φθηνό δεν το λες… θα το σκεφτώ πολύ αλλά μέχρι τον μάρτιο μπορεί και να έχουμε χρεοκοπήσει οπότε θα μπούμε με κάνα 100 δραχμές…

Τέλειο το αφισόνι!!! Μα τι εμπνευσμένο εξώφυλλο!:smiley: [SPOILER]Είναι η ιδέα μου ή όλες οι συναυλίες της Θεσσαλονίκης ξαναγυρίζουν στο blοck???:frowning: Τι έγινε τέλειωσαν οι βενζίνες για το principal???[/SPOILER]

Αφού δεν γίνονται στο 8ball πάλι καλά να λες.

8μπολ είναι για συναυλίες αλητεία ρε :slight_smile:

δε χρεωκοπησαμε, εισητηρια ακομα σε ? ειναι!

bump!

Το principal παιδιά μεταφέρθηκε δυστυχώς στην αποθήκη του Μύλου

δυσκολο να παω
με τα οικονομικα μου να μην περισσευουν καθολου τωρα [-X

Τσαγάκι θα πιουν οι Όπεθ. Πέρα από το ότι πέφτει πάνω στους Skyclad πλέον με τις κωμικοτραγικές καταστάσεις που ζούμε άμα περισσεύει που και που κανα 30ρι θα πηγαίνει σε πολύ πολύ επιλεγμένες μπαντες.

Αυτό βέβαια άσχετο με την παρούσα συναυλία του θέματος η οποία είναι στο block33.
Για να μην μπερδευτεί κανένας το λέω.

Και είχα καλές μνήμες ρε γαμώτο από το Principal εκεί που ήτανε. Ειδικά Opeth και Dirty Granny Tales. Και Bolt Thrower.

Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά!!Μια εβδομάδα έμεινε…

το βλέπω να πηγαίνει άπατο

σε χαλεπούς καιρούς το 30άρι για μία μπάντα δίνεται δύσκολα πλέον…θέλω πολύ να δω Opeth,αλλά θα δείξει…:(:(:frowning:

παιζει σοβαρα να παει κανεις να δει αυτους τους “skyclad” αντι για Opeth. Οσοι βρισκοντε σ αυτο το διλημμα η ας φυλαξουν τα χρηματα τους η ας πανε στους δευτερους φυσικα