Opeth, 3/3/2012 Θεσσαλονίκη, 4/3/2012 Αθήνα

Σημερα πηρα εισητηριο για Θεσσαλονικη. Αντε με το καλο

δεν υπαρχει τετοιο διλημμα γιατι ουσιαστικα ειναι Opeth Vs UtHammers, αλλα και να υπηρχε, ξερεις, γουστα ειναι αυτα.
Ασε που οι Opeth συναυλιακα ειναι μια χρυση μετριοτητα(τουλαχιστον τις 2 φορες που τους εχω δει, δεν εδειξαν κατι ιδιατερο) οποτε αν καποιος δεν κοβει φλεβες, δεν χανει και πολλα

Αν ειχα να διαλεξω skyclad εστω και τωρα θα το εκανα καθαρα για συναισθηματικους λογους. Ειναι απο τις αγαπημενες μου μπαντες και οι δυο φορες που τους ειδα με martin απο τις καλυτερες συναυλιες ever

Είναι πιθανό να είμαι στη συναυλία της Θεσσαλονίκης :).

είσαι γελοίος

:lol::lol::lol: Μη συγχύζεσαι!!! Είναι προφανές ότι δεν έχει μουσική παιδεία το παιδί, δεν αξίζει να ασχολείσαι. Άστον να παίζει με τους όπεθ.

επίσης μπορεί να εννοεί “ΑΥΤΟΥΣ τους skyclad”, και τα εισαγωγικά να τα έβαλε για ευνόητους λόγους

Δεν υφίστανται Skyclad χωρίς Martin! Πάρτε το χαμπάρι!

On topic: Opeth θα πήγαινα αλλά Fuzz δύσκολα θα πατήσω ξανά… Τον σιχαίνομαι το χώρο! [-X

Αυτό το έχουμε έμπεδώσει από το 2001 που έφυγε. Αυτό το line up μπορούμε να δούμε εν έτη 2012 και αυτό θα στηρίξουμε και θα απολαύσουμε. Τι να κάνουμε δεν ήμασταν όλοι στην κατάλληλη ηλικία για live τότε που περιόδευαν με Martin. Αλλά Skyclad πάντα θα υπάρχουν γιατί τα τραγούδια που έχουν γραφτεί δεν χάνονται ούτε ξεχνιούνται και αυτά θα ερμηνευθούν σε 6 μέρες. Άντε τέρμα το offtopic… συνεχίστε με Opeth.

Ορίστε τότε… Πάρε άκου κ πορώσου! Τρελή εκτέλεση λέμε! Φτύνει τους καυστικούς στίχους με μίσος, τους εννοεί κλπ κλπ :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=z0Hv20VdFKg

Εγώ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ! Sorry guys!

Τέλος κ από μένα το off topic. Ναι, συνεχίζουμε με Opeth. (αυτοί τουλάχιστον στέκονται αξιοπρεπώς τη σήμερον ημέραν - κ ας είναι λίγο μετριάντζες στα live)

+1000

Μακαρι να ερχονταν θεσσαλονικη οι skyclad. Ποιοι opeth ρε κακομοιρηδες;

Υ.Γ: ενταξει μπανταρα οι opeth αλλα με συγχωρειτε αγαπω skyclad. Εστω και ετσι

ειμαι και φαινομαι :stuck_out_tongue:

fail :stuck_out_tongue:

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ

Νταξ ρε φιλαράκι σχώρα μας, ένα λάθος κάναμε. Μετά από τις αρχιδιές του Rockwave με τους Unisonic και τους Paradise Lost είμαι έτοιμος για υψηλά επίπεδα στοκιάς και σε πήρε η μπάλα.

σχωραμε και μενα, αλλα νομιζω ηταν λογικο να σου απαντησω ετσι οπως με χαρακτηρισες :-k και οκ λαθος μου που μπαινω και σχολιαζω ( δλδ εγω φταιω οντως που ξεκινησε το θεμα) αφου δεν εχω σκοπο να παω σε κανενα απο τα 2 προαναφερθεντα gigs. :respect:

τι ακριβώς σιχαίνεσαι από τον χώρο του [B]ΦΑΖ[/B] δεν κατάλαβα ???

[I](δηλ. σε σχέση με άλλα π.χ. ΑΝ, ΚΥΤΤΑΡΟ, ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ…)?[/I]

Υπαρχει αντιλαλος (και σιγουρα φταιει ο χωρος), χαλια ηχος τις περισσοτερες φορες και αποτι θυμαμαι το νερο των 0,5 Lt εχει 1 ευρω. Απτους χειροτερους χωρους.

k απο τους χειροτερους εξαερισμους,τους lamb of god δεν θα τους ξεχασω κ γι αυτο

χάλια ήχος, χάλια εξαερισμός, χάλια άτομα(security) , χάλια πάτωμα (πλακάκια), χάλια τιμές…, και γενικά αφιλόξενο μέρος… ποτέ δεν το συμπάθησα