Opeth 4/12 Θεσσαλονικη & 5/12 Αθηνα

Τον Απρίλη είχα επιλέξει Mono εννοείτε και δικαιώθηκα κ τότε κ τώρα που ξανάρχονται!8)
Τους είχα δει το '06 στο τότε club 22…ντάξει αξίζουν αλλά γενικά έρχονται συχνά…θα τους ξανάβλεπα αλλά βάσει σετλιστ πιά…μην τα σκάμε κ βλέπουμε τα ίδια…α κ η πολυλογία του Akerfeldt και δεν παλέυεται και δεν θα την γλιτώσουμε και 40 φορές να έρθουν…

Δλδ τώρα το Fuzz δεν είναι στη Βουλιαγμένης???:-k


Now playing: Shinedown - Some Day
via FoxyTunes

εκεί είναι ρε παιδία το Fuzz…βουλιαγμένης στο ύψος καλλιρόης…δίπλα στο derti club8)

Edit: γράψτε λάθος…έχετε δίκιο…πειραιώς και χαμοστέρνας λέει το site, Πατριάρχου Ιωακείμ 1, Ταύρος

Σκατά, ελπίζω να είναι και αυτός ωραίος χώρος όπως το παλιό…μην φάμε καμιά ξενέρα αν πάμε…:frowning:


Now playing: Shinedown - Begin Again
via FoxyTunes

αυτό.
αλλά οι Theater δεν είναι της μόδας.

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:smiley: Πάμε για 3η φορά!!! Αν δεν ακούσω και τώρα bleak και harvest θα σκάσω!!! Οι Opeth είναι εγγύηση!!! Και 100 φορές να ρθουν εκεί θα μαι!!!

ωχ δικιο εχεις. καλα ποτε εγινε αυτο? μεχρι προσφατα ηταν στη βουλιαγμενης:-k
αντε να δουμε πως θα ειναι εκει τοτε

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Βρηκα τι θα κανω τα λεφτα απο lost που δεν πηγα!

pistevw oti xeirotera apo thn apo8hkh poy epaiksan ton aprilio den mporei na einai poy8ena allou!
afoy epiviwsame ekeino to vrady apo thn ygrasia, thn zesth kai thn polylogia toy Akerfeldt:-k ola ok

ps:laptop problem sorry gia greeklish

Να πνιγούν είπαμε, όχι να τρακάρουν…
http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=16139

Μια γουλιά οξύμωρο τούτο δω.

χαχα ναι όντως gtb ακούγεται / διαβάζεται.
Κανά 30+ η τιμή λογικά.

Στο Fuzz θα το ευχαριστηθούμε πολύ περρισότερο από το κοτέτσι56:):!:
Μια χαρά νέα παιδιά…άντε και οι Motorhead και κλείσαμε για φέτος:p:!:

Τους έχω 3 φορές και όλες ήταν εξαιρετικοί, ειδικότερα η πρώτη στο πρώην club του Μύλου. Βλέποντας το πρόγραμμα περιοδειών συμμετέχουν στην Progressive nation tour των Dream Theater και φτάνουν μέχρι Σλοβενία και Ιταλία κλασσικά… Αν το setlist διαφοροποιηθεί αισθητά απο αυτό του Απριλίου αξίζει να πάει κανείς, είναι στην ακμή τους και live εξίσου καλοί με το studio.

ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΙΞΑΝΕ ΤΟ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ

APRIL ETHEREAL

ΜΑΓΚΕΣ ΚΡΑΞΤΕ ΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ 50 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ. ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΠΕΡΑΣΑ ΓΑ-ΜΑ-ΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ, ΤΕΡΜΑ!
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ… ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ

Idd ήτανε τέλεια τον Απρίλη… Εγώ αν θα έχω λεφτά θα ξαναπάω σίγουρα, πολύ τρομεροί είναι live (: Θέλω και 2η πένα :stuck_out_tongue:

+1 :stuck_out_tongue:

Επειδη ειδα αυτη τη φωτο:

ειπα μεσα μου wtf 8O Ρε παιδια δεν τα κανουν αυτα…:(…Βαλατε κει χαμω το παλιο line up και με κανατε να χαρω,σνιφ.

γιατι θελεις να παρεις πισω τα λεφτα σου? επειδη ο akefeltd ειναι καραγκιοζης κ νομιζει οτι κανει χιουμορ με το να μας κοβει τα κομματια στην αρχη κ να γελαει και με το να το παιζει ντιβα?? κ εγω τα ηθελα πισω κ ηταν η 4η φορα που τους εβλεπα!τωρα πλεον με εχασε ως λαιβ οπαδο.

ακουσε κανεις τπτ για date swap? 4 θεσ/νικη 5 αθηνα;

Μετα το τελευταιο λαηβ τους,δεν παιζει να ξαναπατησω.Φιασκο ολκης,εφυγα πριν καν τελειωσει,βαρεθηκα οικτρα και ειναι κατι που μου συνεβη 1η φορα σε συναυλια.Τους ειχα δει αλλες 2 φορες και ηταν απιστευτοι.