Orange Goblin [4/10/2012 Athens,5/10/2012 Λάρισα,6/10/2012 Salonica]

Τι?
Πηρες και για μενα? :stuck_out_tongue:

Ben Ward (Orange Goblin’s frontman) στο facebook, μετά την ανακοίνωση της παγκόσμιας περιοδείας τους το 2013:

17 bloody years we’ve been doing this band and in January we finally get to quit the day jobs and do it for a living!! Exciting!

[B][SIZE=“3”]Δόξα και Τιμή![/SIZE][/B]

απλά αδικία, μια απο τις πιο υποτιμημένες μπάντες

ρε Αθηναιοι, υπαρχουν ακομα τα 18αρια??

να ξερουμε που βαδιζουμε γιατι δε χανονται με τιποτα!

Bump,καποιος που να ξερει το αποπανω;

στο ticketpro δινουν 20αρια. δηλαδη 18αρια με την προσαυξηση της ιντερνετικης αγορας(?)

εστειλα και μηνυμα στο fb της CTS αλλα δε μου απαντησανε ακομα

Mου απαντησε η CTS οτι εχουν μεινει λιγα εισιτηρια των 18? στο Ticket House.

τωρα ποσα λιγα δεν ξερω.

εγω Δευτερα θα ξερω σιγουρα αν εχω λεφτα για να ερθω…

Επιβεβαιώνω, σήμερα πήρα από το τ.χαουζ 18άρι.

support στο AN Club για οσους δεν το ξερουν, θα ειναι οι Lucky Funeral και μια πορτογαλλικη μπαντα, οι Aspen…

ναι και οι funeral δυστυχώς ακύρωσαν την Θεσσαλονίκη και στη θέση τους μπήκαν οι Hogg

κι εγω Δευτερα για εισητηριο αν μπορεσω

Πήρα και εγώ σήμερα για Λάρισα.
Δεν εχουν φύγει πολλά εισητηρια, ας ελπίσουμε οτι όλοι είναι της τελευταίας στιγμής .

πως να εχουν πουλήσει την στιγμή που αυτος που χάρηκε περισσότερο με την είδηση , δεν εχει παρει ακόμη εισιτήριο και οπως το πάμε δεν θα εχει καν ουτε για να μεταβεί στον χώρο της συναυλίας, και οχι για να δει live… Α ΠΙ ΣΤΕΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

οχι αυτος που χαρηκε περισσοτερο πηρε εισητηριο,τον ξερω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
α και δεν εννοω εμενα…

Γιατί ρε τι έγινε με σένα?

τρεχει και δε φτανει αυτος :stuck_out_tongue:

αλλαξοπιστησα και εγω και ειπα να αναζητηση την τυχη μου στην πρωτευουσα και λιγοστεψαν ακομα και οι σιγουροι :stuck_out_tongue:

Και γαμω.

18αρια τελος να ξερετε

[B]The sun will burn[/B](μας εχει γαμήσει), [B]the planets turn/B
[B]And I’m always going to be here/B.

πήρα εισιτήριο. απο βδομάδα θα τρώμε πέτρες. fuck yeah!

Γίνεται και πιο εύκολη η απόφασή μας επομένως.