Orange Goblin [4/10/2012 Athens,5/10/2012 Λάρισα,6/10/2012 Salonica]

πονεσε λιγο αυτο αλλα τι να κανεις… λογικα θα βρω στην πορτα την Πεμπτη ή να στειλω καποιον να μου παρει?

πειτε οποιος ξερει τι να περιμενουμε πανω κατω απο σετλιστ. εννοω απο ποια αλμπουμ παιζουν κλπ

Αν κρινω απο το ποτε τελειωσαν τα 18αρια,δε νομιζω οτι παιζει να παει για sold out.

Πολλα απ’το καινουριο+best of/κομματια που παιζουν αρκετα απ’τα υπολοιπα θα ναι η φαση πιστευω.

Κατι σαν αυτο,

http://www.setlist.fm/setlist/orange-goblin/2012/init-rome-italy-63df9227.html

ωραιος ρε pumpkin!

λογικα θα κατεβω μαναχος οποτε ψηθειτε και για καμια μπυριτσα μετα ή και πριν(αναλογα τι ωρα θα φτασω)

Α! στο ticketpro δινει ακομα 20αρια παντως…

Στο τικετ χαους εχουν τελειωσει σιγουρα,τωρα αν εχουν μεινει καποια στο Rhythm Records η απο νετ δε ξερω(αν και χλωμο το κοβω,πιο πολυ θεμα με το update παιζει να ναι γιατι μαλλον τελειωσαν σημερα).Δοκιμασε παντως,μη σε παρω και στο λαιμο μου.

και δεν εχω και πιστωτικη για να παρω απο ticketpro. θα στειλω εναν φιλο μου αυριο στο Rhythm Records να παρει οτι βρει στην τελικη μιας και εκλεισε οτι θα κατεβω

Κρατούσα μια κρυφή ελπίδα αλλά δε θα τιμήσω με την παρουσία μου μάλλον:(.
Έξοδα τουλάχιστον 50 ευρώ για απαραίτητο σύνεργο για τη σχολή που πρέπει να το έχω μέχρι τη Δευτέρα. Να περάσετε καλά όσοι πάτε (σίγουρο το κόβω), εγώ θα ακούω απ’ έξω:)

Παντως αν ερθεις μεχρι απ’οξω,ε αμαρτια,καντη τη προσπαθεια σου.Koπελα εισαι,ποτε δε ξες.

[I][CENTER]
lights out, silver in the darkness[/CENTER][/I]

αντε να πεσει λιγο κοπανημα μετα τις κωλοεξεταστικες να ουμε

κανει το rockoverdose διαγωνισμο για τικετο. ψαξτο και στειλε. ποτε δεν ξερεις :wink:
http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=15790

κατα τις 8 θα σκασω εγω στο An.

Για Λάρισα έλεγα να πάω αλλά μου βγήκαν πάρα πολλά έξοδα γιατί φυσικά όλα τα απαραίτητα εργαλεία μας στη σχολή τα θέλουν απευθείας και φυσικά με δικά μας έξοδα…και από ότι με ενημέρωσαν τελικά θα είναι πάνω από 80 ευρώ. Στο stage βαζουν άτομα από κάποια ώρα και μετά χωρίς εισιτήριο ή έχω μεγάλη φαντασία?
Τώρα το είδα, είχα την εντύπωση ότι ο διαγωνισμός είναι για Αθήνα. Θα δοκιμάσω την τύχη μου αν και τελευταία με κυνηγάει μια δόση ατυχίας.

Μια γευση απο Aspen
http://www.youtube.com/watch?v=XoIxubCTCok&feature=share

Αμά το κερδίσω θα στο χρωστάω (σχετικά οι περισσότεροι είναι για eightball άρα έχω μεγαλύτερες πιθανότητες για stage). Εντωμεταξύ δήλωσες και εσύ?:stuck_out_tongue:

Την τρίτη πήρα 22αρι απο Ticket House.

Τετράδα, θα είμαστε εκει!

φιλη μου πηγε Deep Purple το 2011 επειδη κερδιζοντας σε διαγωνισμο που της ειπα εγω :stuck_out_tongue: αν κερδισεις κερνας καφε στη Λαρισα

οταν δηλωσα συμμετοχη δεν ειχε ληξει αν θα τους εβλεπα Αθηνα ή Λαρισα

ξεκιναω για Αθηνα! τα λεμε στο live. ελπιζω να βρω τικετα στην πορτα! :smiley:

Γαμωτο, τι ωρα ξεκιναει? Αμα σκασω με κουστουμι μετα τη δουλεια καπακι, θα φαω κανα μπουκαλι στη μαπα? Το ψηνω ασχημα το σεναριο (οχι το μπουκαλι στη μαπα)!!

παλικάρια απο τον βολο, θα έρθει κανείς?

Θα σκασουμε μυτη αρκετοι, χεχεχεχε

Ρε Crimson,με δουλευεις?
Δεν σου εστειλα μνμ χθες?Mαλλον σε ζαλισε η νικη της ΑΕΛαρας!!
Θα σκασουμε αρκετοι!!!

ετσι μπράβο.κρίμα ειναι να εχει έρθει η μπανταρα και να είμαστε 3 και ο κούκος.
*δεν έρχεστε πριν και απο το αεροδρόμιο να μαζέψετε το κομμάτια μου…

υπάρχει κίνδυνος sold out?

απλά παίζει να περισσέψουν δυο εισιτήρια μιας φίλης. να τα δώσω εκεί χαλαρά ή να κανονιστούμε να “φτιάξω” κανα φιλαράκι από δω μέσα; (22άρια)

Ευτυχώς τουλάχιστον που αυτό θα γίνει πριν την συναυλία, για να σε παρηγορήσουμε εμείς κι ο Μπεν μετά!