Order Of The Ebon Hand,Rotting Flesh,Astral Aeon,Gospel Of Grief 13/3/2009 Texas Club

Εσυ για ποιο μιλας ρε :stuck_out_tongue:

Αυτο που λεω εγω με εσενα ειχε γινει ετσι? Σε ποιο live ηταν?

Σαλατα τα εχω κανει :stuck_out_tongue:

Καλή φάση…
μαλλον θα πάω… και την επόμενη βδομάδα
θα πάιξουν οι Βelphegor…

ή δεν θα γίνοναι συναυλίες ή θα γίνονται όλες μαζί…:smiley:

Εγώ θα τους τιμήσω πάντως μιας και δεν τους εχω ξαναδεί 8)

Αφισετο:

Τους έχω ξαναδεί στον Αέρα στην πετρούπολη, πάλι με τους φίλους μου Astral Aeon(Τάσοοοοοο)

Καλο live θα ειναι πιστευω…και τα support αξιζουν και τα 9 ευρω μια χαρα ειναι.

Μόνο τους Dark Vision δεν θυμάμαι να έχω δει…θα είναι σίγουρα πολύ καλό live.

Oι order τελευταία φορα που τους ειδες τι setlist ειχαν κυριως?Απ το πρωτο παιζουν τιποτα?

Δεν θυμάμαι και πολλά γιατί πάνε και 4 χρόνια από τότε, αλλά παίζουν και από το πρώτο. Παίζουν και διασκευές.

Στη θεση των Disolvo Animus θα παιξουν οι Gospel Of Grief!!!

Ακυρο τελικα το live.

έλεος

Ξερουμε το λογο?

E λογικα λογω οσων εγιναν…Γενικα το τεξας ακυρωσε τα παντα μεχρι Κυριακη.Απο δευτερα παλι…

Γμτ πρεπει να ναι 2η φορα που χανεται live order και την προηγουμενη που ηταν να παιξουν παλι κατι ειχε γινει.

Καλησπέρα!

Είμαι ο κιθαρίστας των Dark Vision και θέλω σας ενημερώσω οτι όντως το live δεν θα γίνει.
Ο λόγος φαντάζομαι είναι η ασταθής κατάσταση που επικρατεί ακόμα στο κέντρο.Εμάς μας ενημέρωσαν οι άλλες μπάντες, αλλα νομίζω πως η απόφαση ανήκει στο Texas-Necropolis.

Πάντως η συναύλια θα γίνει κάποια στιγμή, οπότε stay in touch!

Γενικά θα φροντισω να ενημερώνω και απο εδώ για τυχων εμφανίσεις μας, εκτός απο τα κλασσικά post στο MySpace.

Βλέπω οτι η Metal κοινότητα ειναι πολυ δραστήρια μέσα στο Rockin.gr και χαίρομαι γι’αυτό.

Thanks για την υποστήριξη.

Mark

Κρίμα που ακυρώθηκε και είχα όρεξη σήμερα για black metal…Ιανουάριο με Φεβρουάριο ίσως γίνει.

Βump!

To live (επιτελους) θα γινει στις 13 Μαρτιου στο τεξας.Θα ειναι Order of the Ebon Hand,Astral Aeon και Gospel of Grief.
Σε λιγες μερες βγαινουν και αφισες.
Cost: tba

εαν δεν τους δω να ανεβαινουν στην σκηνη, δεν θα πιστεψω οτι γινεται το λαηβ:!:

επιτελους να τους δω οπως πρεπει

Προστεθηκαν και οι Rotting Flesh οποτε το line up θα εναι Order Of The Ebon Hand,Rotting Flesh,Astral Aeon,Gospel Of Grief

Nα και το αφισετο:

Ωρα Εναρξης: 20:00
Εισοδος: 9 Ευρω

Αυτά είναι λέμεεεεε…