Order Of The Ebon Hand,Rotting Flesh,Astral Aeon,Gospel Of Grief 13/3/2009 Texas Club

Order Of The Ebon Hand 13/12/2008 Texas Club

Αν και δεν νομιζω να ενδιαφερει πολλους το ποσταρα γιατι ειναι ΜΠΑΝΤΑΡΑ!
Καποιος που να τους εχει δει προηγουμενως live καποιο σχολιο?

εχω ενα τραγουδι τους σε συλλογη κ ειναι οντως πολυ καλοι! επισης υπαρχουν κ καποιοι HYPNOS που μ αρεσουν περισσοτερο.επειδη παρατηρω οτι το ΤΕΧΑΣ οργανωνει πολλες τετοιες συναυλιες με εγχωρια γκρουπς υπαρχει κανενα σαιτ που ανακοινωνει προγραμμα? (μην χασουμε καμια σημαντικη κ περιμενουμε παλι χρονια)

Ναι αν μπεις στο myspace του texas εχει προγραμμα: http://www.myspace.com/texasclub

Aυτο το skull ακομα στοιχειώνει το μυαλό μου…

Γενικα ολο το the mystic path στοιχειώνει ασχημα…αυτα τα ουρλιαχτα…μπρρρ!!!

UNDER a pale moonlight! το θυμηθηκα!! δοκιμαστε ν ακουσετε κ HYPNOS πολυ Λαβκραφτ κ νοσηρη ατμοσφαιρα.

Τυχεροι αθηναιοι!

Δεν λες τιποτα…:frowning:

Τι να λέμε τα παιδιά είναι ΓΑΜΑΤΑ.Δυστυχώς θα είμαι Χανιά γιατί θα παντρέψω κάτι φίλους και είναι ο αρραβώνας τους:(

Παλαιοντολογία mode on

Και γω ως αθηναίος, τους έχω δει live μία φορά αλλά πολύ παλιά. Κάπου το '97 στον πρώτο δίσκο τους, support σε Rotting Christ. Θυμάμαι οτι είχανε ΓΑΜΗΣΕΙ! Είχανε παίξει και διασκευή Bathory κιόλας. :metal:

Το πρώτο τους δισκάκι έχω ακούσει μόνο, και το “fallen hierarchy” απο κει μέσα σκοτώνει! 8)

Ωχ τους είχα δει κι εγώ τότε!!!Και τους είχα δει και σε μια συνέντευξη με τον Ευκαρπίδη στο ράδιο.Πωωω είναι λες και είναι σ ’ άλλη ζωή

Φίλοι, τους είχαν δει νομίζω το 05 ή 04 δεν θυμάμαι καλά στο rockwave και μου είχαν πει ότι ήταν χάλια. Αλλά είναι κακόγουστοι άρα πρέπει να γαμάνε.

υγ. δεν χρειάζεται να πω οτι θα είμαι εκεί.

Για το 2005 λες. Τους εχασα τοτε γμτ, αφου με τα κ&^%λεωφορεια, ισα - ισα προλαβαμε τους μισους Dismember…

On topic, την ιδια μερα νομιζω πεφτουν οι Monster Magnet… οποτε χλωμο κι ας ειναι διημερο…

Ωπ ωπ ωπ τι βλεπω δω!!!
Θα ειμαστε εκει να τα σπασουμε ολα.Το μαγαζι τη μπαρα τα ηχεια τις κιθαρες τη μπαργουμαν τα ψυγεια …

Χαχα ετσι ετσι!!!Εχω ψηθει ασχημα και γω!!!

Καποιος που να ειχε παει στο τελευταιο τους μεχρι στιγμης (νομιζω) live στις 6 Ιανουαριου 2008 με zemial στο underworld?

Απλα ετυχε να το δω εδω για αυτο ρωταω…

θα παμε :!:

Εχω το XV: The Devil και τους ειχα δει σαπορτ στους Therion, οποτε δηλωνω υπευθυνα οτι τα σπανε.

Αμα εχουμε κανα φραγκο θα τους τιμησουμε :smiley:

Αχαχα, τωρα που το ανεφερες, λιωνω. Θυμασαι το σκηνικο με τη μπαγκετα; :lol:

Που εσκασε πανω στα φωτα και σου ηρθε στο κεφαλι, αυτο λες? Επος :smiley: :smiley: :smiley:

Μαλλον θυμασαι αλλη συναυλια. Εγω ημουν στον εξωστη. :stuck_out_tongue: