Προβλημα με original cd

Σήμερα αγόρασα original το LIVE ERA από GUNS N ROSES(ναι το ομολογώ το είχα αντιγραφή)και κατα έναν πολύ περίεργο τρόπο 2-3 τραγούδια δεν είναι και τόσο καλά γραμμένα…Συγκεκριμένα κάνουν κάτι ψιλοπαράσιτα(τα οποία η αντιγραφή μου δεν κάνει)…Γαμώτο δε μπορώ να καταλάβω πώς η αντιγραφή είναι καλύτερη από το αυθεντικό…Καθάρισα 10 φορές το cd από κάτω(αν και δεν είχε τπτ)και έχω μείνει μλκας 8O 8O 8O 8O 8O

Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?Το γυρνάω πίσω στο δισκοπωλείο?(έχω κρατήσει την απόδειξη…)

Τι διάολο.11 μήνες είχα να πάρω καινούριο cd και σήμερα μου τύχαν όλα :?

Γύρνα το πίσω όπως είναι με τα 1000.
Εαν έχεις και την απόδειξη δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Βάλ τους να το παίξουν (το cd) κιόλας εκείνη τη στιγμή για να βεβαιωθούν.

Κρίμα και το cd ρε γαμώτο, βρήκε κι έτυχε στο συγκεκριμένο!

Good luck!

Τελικά τι εγινε?

Το επέστρεψε ο ξάδερφός μου το τσέκαραν και έδωσαν καινούριο το οποίο όμως το ανοίξαν πρώτα…Το απολαμβάνω τώρα(Paradise city) :lol:

Ελπιζω να ηξερες πριν το επιστρεψεις την ισοτητα: ελλατωματικο cd=συλλεκτικο cd

Όχι δε το σκέφτηκα…Αλλά τι θα μπορούσα να κάνω αυτό το ελαττωματικό cd? Βασικά δεν κάνω συλλογή με σπάνια albums-αν έβρισκα θα έκανα :lol: -αλλά αυτό δε το είχα σκεφτεί… :?

Kai mena to …And Justice For All twn Metallica otan to phra original ekane parasita sta 2 teleytaia kommatia otan to epaiza sto PC… omos meta to epaiksa sto discman kai den ekane katholou parasita… Tora aytos pos eksigeitai? :roll: :stuck_out_tongue:

ΣΤΟΝ ΧΑΡΔΑΒΕΛΑ!!!~!

Μήπως τα μηχανήματά σου είναι για πέταμα???
Μήπως…

Μήπως τα μηχανήματά σου είναι για πέταμα???
Μήπως…[/quote] Otan eftase meta kopwn kai vasanwn pros to telos arhise to pc sou na argosvinei… Den antexe tetoio forto ergasias…