Διημερο original festival 9-10 ιούνη 2012 ν. φιλαδέλφεια

Από το event στο facebook:
“Η ORIGINAL 21 ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΕΡΓΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ(ΜΑΣ) ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ(!!) FESTIVAL ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΣΤΟΝ ΙΕΡΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ…
ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ-ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ-ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΟ ΥΛΙΚΟ-ΟΜΙΛΙΕΣ-ΤΑΤΟΟ-ΚΙΟΣΚΙΑ-ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ-ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ORIGINAL RECITAL !!
ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΕΝΙΕΣ ΤΗΣ ORIGINAL ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ CLUB ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!
1982-2012…ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ…”
*10 ευρώ το διήμερο

Αν και δεν είμαι Αεκτζής θα το τιμήσω ΣΙΓΟΥΡΑ! Παίζουν συγκροτηματάρες λέμε!:D:p

Bootstroke ρε μαλάκα. Κοίτα να δεις που θα με κάνουν να κατέβω από Καβάλα

μη αεκτζηδες επιτρεπονται ή θα φαμε καμια ξωφαλτση;

[SPOILER] :p[/SPOILER]

με τετοια λαιβαρα πιο πολλοι θα ειναι οι μη-ΑΕΚτζηδες…

και γω μεσα ειμαι :smiley:

Για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν τα εισιτήρια πριν την ημέρα του live ενημερωτικά θα δίνονται από το club της original απ’ ότι κατάλαβα…

Κάποτε κατι δεν είχε ειπωθει ώς φημη, οτι τους Bootstroke θα τους φερουν σε ενα festival της Θυρας 10 των Αυτόνομων του Ηρακλη; Λετε να τους δουμε και εδω πάνω;

Λίγο απίθανο μιας και οι ίδιοι είναι αεκτζίδες αλλά ποτέ δεν ξέρεισ!:wink:

Οκ, μα@λακια είπα! Τους μπέρδεψα με τους “The Exploited” που γι’αυτους ειχε ακουστεί κάτι! :lol::lol::lol::lol:

χαχαχα υπάρχει μια μικρή διαφορά μεταξύ των 2 μπαντών αλλά οκ:p

Για exploired παίζει δυνατά πάντως να τους φέρουν οι γριές, δεν είναι φήμη… ίσως να ξέρει τίποτις ο ναιτ σκαι ή κανένας άλλος τέλος πάντων…

Μέσα στο Πάσχα είχα μάθει ότι έρχονται 25/5 αλλά δεν έχω δει/διαβασει/ακούσει τπτ

Παιδια γνωριζει κανεις ποιο θα ειναι το προγραμμα? Ποια συγκροτηματα θα παιξουν το Σαββατο και ποια την Κυριακη? Ευχαριστω προκαταβολικα.

[U]θαναι και οι Magic de spell[/U]

offtopic

Μολις συνειδητοποίησα οτι του χρόνου ο Super 3 κλεινει 25 χρόνια! Έ όλο και κάποιο festival θα παιχτει! :smiley:

Την Κυριακή απ’ όσο ξέρω θα παίξουν οι bootstroke και οι demented are go.

Bootstroke ρε μουνια!! Κρίμα πάντως που δεν έφεραν και τους Banda Bassotti όπως είχε ακουστεί! θα γινόταν τσι πουτάνας! (όχι ότι τώρα δεν θα γίνει:p )

κοντα στο σπιτι μου ειναι και δεν θα λειπω.
Και δεν νομιζω να πειραζει που δεν ειμαι ΑΕΚτζης :slight_smile:

Έμαθα ότι θα έχει δωρεάν tattoo για τους αεκτζήδες (θα κάνουν μόνο το δικέφαλο ή τη μπόμπα )

Γειτονάκι;; Πηγαίνεις και οινοχόο;; :stuck_out_tongue:

οχι.παω στο ιντερνετ καφε που βρισκεται εκει.
για καφε παω πιο κατω.

μολις ρωτησα κατι παλικαρια που κολλαγαν μια αφισα στο ιντερνετ και
ειπαν πρεπει να εισαι ΑΕΚ οπωσδηποτε για να πας :frowning: