Το καινουργιο μου original κομματι και βιντεο σολο percussive κιθαρας :)

Για χαρά σε όλους!
Είμαι ο Σωτος και παίζω κυρίως ακουστική κιθάρα,μένω στο εξωτερικό τα τελευταία χρόνια και πολύ πρόσφατα κυκλοφόρησα το πρώτο μου σολο fingerstyle & percussive κομμάτι μου και βίντεο και σκέφτικα να το μοιραστώ μαζί σας.
Το κομμάτι ονομάζεται Ray of Hope και είναι συνθεση μου για σολο κιθάρα,χωρις overdubs,όλοι οι ήχοι drums που παίζω στην κιθάρα,μπασογραμμές,ακόρντα και μελωδίες είναι πεγμένα σε μια ηχογράφηση ταυτόχρονα.
Θα χαρώ να μάθω τις γνώμες σας!

Ευχομαι καλα χρονια σε όλους!Να περνάτε όμορφα!

Ωραίος ρε μάγκα!! :thumbup:

όμορφο όντως, ειδικά ο ρυθμός :slight_smile:

Μπράβο ρε φίλε…
Γέμισαν τα αυτιά μου μουσική…πολύ όμορφο

Ευχαριστω πολυ!Χαιρομαι πους σας αρεσει. :slight_smile:
Να περνατε πολυ ομορφα και καλη συνεχεια!

πολυ καλος!! :thumbup:

Ray of Hope … ονομα και πραμα , φιλε Σωτο! Πολλα congrats απο μενα κι αν εχεις αλλα εργα σου να τα ποσταρεις! :respect:

Εξαιρετικό, συγχαρητήρια αδερφέ!

candyrat material!

Sas euxaristw polu olous. :slight_smile:
An tha sas endiafere na parakoloutheite kainourgia mu video kai komatia boreite na grafteite sto youtube kanali mu gt to forum edw den to xrhsimopoiw toso suxna.
www.youtube.com/sotosbakas

Euxaristw polu kai kalh sunexeia se olous!

Andy Mc Kee φαν ??? Πολύ ωραία μουσική ! :!:

The Haunted χαιρομαι που σου αρεσε η μουσικη μου.Ευχαριστω.
Μου αρεσει ο McKee ενοειτε,ειχα και πολυ θετικο σχολιο απο αυτον για αυτη την δουλεια μου. :slight_smile:

Καλησπερα σε ολους!
Ευχαριστω για τον χρονο σας να τσεκαρετε το κομματι μου και βιντεο και αληθεια χαιρομαι που σας αρεσει η μουσικη μου.Πραγματικα το εκτιμαω!
Σιγουρα θα κανω και αλλα βιντεο και κομματια στο κοντινο μελλον.

Μπορω να σας ζητησω μια μεγαλη χαρη?Αν σας αρεσε η δουλεια μου και θελεται να με βοιθησετε λιγο,μπορειτε να κανεται like στο βιντεο στο youtube ή εγγραφη στο καναλι μου ή ακομα καλυτερα να το μοιραστειτε με τους φιλους σας.Μπορει να ζηταω πολλα,αλλα πραγματικα θα μπορουσα να χρησιμοποιησω ολη τη θοηθεια που μπορω απο εσας. Smiley
Ευχαριστω και παλι που το τσεκαρατε και για τα σχολια σας!
Να περνατε πολυ ομορφα!

Sotos