Μotörhead - The Wörld Is Yours

Ok πάσο. Κ εγώ τους θέλω ξανά. :wink:

bye bye bitch λεμε

σε ιδιο επιπεδο με το προηγουμενο (δηλαδη οπως πρεπει ακριβως), μονο που δεν εχει υπερκομματαρα οπως το thousand names of god

ενταξει, γαμησε στεγνα!!!

Εντάξει, τι να πούμε, άλλος ένας κλασικός “βρώμικος” Motorhead δίσκος. Πιστεύω είναι λιιιιιιιγο κατώτερος από το Motorizer (χζωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει τίποτα.

Ξεχώρισα περισσότερο το Get back in line (που έγινε και κλιπ) και το Bye bye bitch bye bye. Θα πορωθώ περισσότερο στις επόμενες ακροάσεις.

Και για να επαναληφθούμε ακόμα μια φορά πάλι επανειλλημένως ξαναμανά: Φέρτε τους :respect:

Motorhead - Brotherhood of Man

πολυ [COLOR=“Red”]ORGASMATRON[/COLOR] φαση γαμω

Μέχρι τώρα όσα διαβάζω, μού’χουν φτιάξει το κέφι, και η προσμονή για την ώρα που θα το πάρω και θα το ακούσω για πρώτη φορά είναι μεγάλη:):!:

το εχω λιωσει στο αμαξι…
περιμενω να παω να το παρω…

brotherhood of man
bye bye bitch
Born to lose

και το αμαξι παει για λαδια!

Μια απο τα ιδια και εγω… Αργει ακομα ρε γαμωτο…

πάρτε αυτό που βγαίνει νωρίτερα

το περιοδικό (Classic Rock Magazine) το αγοράζω αρκετά χρόνια και είναι ίσως το καλύτερο για το hard rock-heavy metal .Πολύ καλές έρευνες και αφιερώματα.
Ο δίσκος [B]σκοτώνει [/B] ,αρα το πακέτο είναι δελεαστικό .
αν σε συμφέρει αγορασέ το.

Αυτο δεν θα ερθει και στα περιπτερα που φερνουν ξενα μουσικα περιοδικα? Ξερεις αν το cd ειναι στο ιδιο packaging που θα ειναι και η κανονικη κυκλοφορια που θα βγει στα δισκαδικα?

αυτήν την απορία εχω και εγώ…
παίζει και να το πάρω…οπότε θα σας πω…

θα βγει και αυτή πάντως…:

[B]The World Is Yours (CD + DVD)[/B]
[B]
Disc: 2[/B]

  1. The Recording of The World Is Yours Documentary inc live footage from Manchester Apollo gig - 30 mins
  2. Ace Of Spades - Acoustic version
  3. Video for “Get Back In Line”
  4. Video for “I Know How To Die”

Πωωω… Και αυτη θα μετραει αγρια. Πες μας αν παρεις την εκδοση του Classic Rock.

αυτο το περιοδίκο πότε βγαίνει?

Μαντέψτε ποιος μλκς δεν το πήρε πρέφα τώρα που πήγε για 5 μέρες Βερολίνο! -.-

Ερε καύλες…μιλάμε τρέχουν τα σάλια μου…άντε τελειώνει η αναμονή:):!:

Περασα μια βολτα απο δισκαδικο στο κεντρο μετα την πορεια και ειχε το The World is Yours μονο σε digipack. Μονο εμενα μου την σπανε τα digipack? Χαλανε πιο ευκολα απο τα κλασικα cd με την κλασικη θηκη. Τι εχουν παθει με τα digipack? Θα κυκλοφορησει και σε κανονικη θηκη παντως, θα το βρω καπου. Το cd/dvd ξερει κανεις ποτε βγαινει? Επισης πηρε κανεις την εκδοση του Classic Rock?

το παρήγγειλα εγώ αλλά από το αγγλικο αμαζον και θα έρθει σε κάμποσες μέρες…:?

κανονικά τωρα, This title will be released on January 17, 2011.:slight_smile:

Τότε μάλλον πρέπει να κάνω υπομονή κανά μήνα:):!:

το slash με το περιοδικο το χε παρει κανεις?

λογικα θα ειναι σε ιδια συσκευασια