Outlaw closing summer party!1 Aug

[FONT=“Arial Black”]Σαββατο 1η Αυγουστου[FONT=“Arial”]closing for summer party στο Outlaw.[/FONT][/FONT]

:smiley: Μέσα :smiley:

get ready for some xtreme party shit dude i mean crazy staff…haha…viva tequila!!!

Φτιάχνεις που φτιάχνεις id ρε καϊδι, πόσταρε και κανά playlist μήπως και έρθει κανάς ανυποψίαστος περαστικός.:stuck_out_tongue:

Λογικά η φάτσα μου θα ξαναπαρελάσει. Θέλω όμως delivery από Ζήκο.:lol:

Η Μουσικη δεν ειναι playlist αλλα κεφι και καλη διαθεση…!!! οσοι δεν μπορουν να ακουσουν μεσα σε ενα βραδυ slipknot,johnnie cash,warlord,lynyrd skynyrd,queensryche,faith no more,iron maiden,turbonegro,carcass,skidrow,mastodon,motley crue…κλπ να φυγουνε χααχα να πανε αλλου χαχαχα!!! φιλια πολλα viva la Ζηκο!!!

Ρε τι να λέμε τώρα ρε σεις… OUTLAW!!! to na t’allo ξέρω γω

Ρε δώσε και σώσε σου λέω! Τα πάντα nola!

Δωσαμε δωσαμε!! αλλα θα ξαναδωσουμε…:smiley:

Κρίμα θα είμαι διακοπές…:slight_smile:


Now playing: Edguy - Theater of Salvation
via FoxyTunes

Κατι πηρε το αυτι μου οτι θα ειναι wet party… ισχυει? Ελπιζω να ειναι σαν τα wet του Mo Better οπου γυρνουσαμε ξημερωματα σπιτι με 1000% πιθανοτητες να τσιμπησουμε πνευμονια και οι μαναδες μας οταν λεγαμε πως ειμασταν σε μαγαζι οπου παιζαμε μπουγελο μας ελεγαν “Σαν δεν ντρεπεσαι να με δουλευεις πρωινιατικα”

Αν ειναι να ερθουμε λοιπον, να βαλουμε το μαγιο μας και το χαβανεζικο πουκαμισακι μας δλδ (+ καμμια κουλουρα, μπρατσακια):hippy:

απο σας εξαρταται χεχε…νεροπιστολα κουβαδακια και λοιπα συμπραγκαλα ευπροσδεκτα …:smiley:

…και μετα…διακοπες…:slight_smile:

Edit: πάρτε και το αφισέτο να γουστάρετε χαχαχα

βασικα δεν εχω παει ποτε στο μαγαζι…αλλα λεω να παω τωρα…,τι ωρα ανοιγει?? δλδ απο τι ωρα ειναι το παρτυ?? τα ποτα δωρεαν θα ειναι?

απο τις 23:00 και μετα, ε οχι και δωρεαν!!!:stuck_out_tongue: αλλα θα παιξει αφθονο κερασμα, σφηνακια κλπ…:slight_smile:

Πανικός αύριο. Τα σάμερ πάρτυ του απόπάνω είναι όλο το κλου.

Φορουμίτες και μη αν δεν πάτε πουθενά αλλού σκωθείτε από ντιβάνια, καναπέδες, καρέκλες, οπλιστείτε με όρεξη και δε θα χάσετε.

Μπορεί και να…
Γουάι νοτ?..

Βουλιαγμένης ε ; :-k

ονομα και πραγμα για αποψε…:smiley: χεχε…

Εγώ ψήθηκα πάντως…
αν ψήσω και παρέα…θα περάσω σίγουρα:wink:

παρεα θα βρεις και δω, για αυτο ειναι τα παρτυ αλλωστε:p:)