OUTLAW Opening party 28 Αυγουστου!

[FONT=“Arial Black”]ξανα μαζι απο τις 28 Αυγουστου με ενα FULL EXTRA SUPER PARTY!! Οτι εγινε στο κλεισιμο εις διπλουν χαχα…get ready…:stuck_out_tongue: we miss you allready!!![/FONT]

Που?,ποτε ακριβως?,πως?,Γιατι?:stuck_out_tongue:
Πες τίποτα παραπάνω! Τσαμπα είναι !!!

Τωρα που έιπα Τσαμπα: αν εχει ειρητήριο!! :D:p

Outlaw rock club, Λ.Βουλιαγμενης & Ηλια Ηλιου 28…Παρασκευη 28 Αυγουστου μετα τις 23:00…Γιατι ετσι μας/σας αρεσει χαχα:D…ελευθερη εισοδος οπως παντα…ολοι μεσα:p

τελεια! και εχω να παω σε metal club της προκοπης εδω και καιρο…αντε να γουσταρουμε:D

Δηλαδή τι φάση είναι ?!? γιατί είμαι μακρυά και περα απο τη διαφήμηση και τ’άλλα, θ’αξίζει τόσος δρόμος ?!? :p:)

[QUOTE=mEnE;681180]Δηλαδή τι φάση είναι ?!? γιατί είμαι μακρυά και περα απο τη διαφήμηση και τ’άλλα, θ’αξίζει τόσος δρόμος ?!? :p:)http://www.myspace.com/outlawclub

Και έλεγα τι μου θυμίζει το nick σου…

O Κοκκινορούμης μου έχει πει τα καλύτερα…
Αν είμαι Αθήνα, θα έρθω στο opening, αλλιώς θα σε επισκεφτώ κάποια στιγμή σίγουρα!

οι πορτες μας ειναι ανοιχτες και οι μουσικες επισης!!! :stuck_out_tongue:
θα χαρω να τα πουμε κι απο κοντα…
ΥΓ.Αυτο του ελειπε του κοκκινορουμη να μην λεει τα καλυτερα, ολοκληρη πορσε του πηρα…:lol::lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

Και σε’μένα ούτε ένα παπάκι 50άρι! Φτού σου! Δηλώνω την παραίτησή μου! Χαχαχαχα!:stuck_out_tongue:

φτιαξε ενα ωραιο σεξουαλικο αφισακι απο αυτα που μονο εσυ ξερεις να φτιαχνεις:p και θα σου παρω Harley…θα σου παρω!!!:lol::lol:

[SIZE=“5”]ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ…http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=452751278&albumID=0&imageID=13633715[/SIZE]

Τώρα κάτι γίνεται…:stuck_out_tongue:

Περιμένω να ακούσω:

Mutha’s Day Out - “Green”

Sugartooth - “Sold My Fortune”

Volbeat - “Guitar Gangsters and Cadillac Blood”

:drunk::drunk::drunk:

Οutlaw, μην κοιτάς που θα μαι διακοπές, κανόνισε να μην τα παίξεις θα μάθω από τον Pot τι έκανες και θα σε κράξω ανελέητα.:p:!:

Αααα, ξέχασα και τα μωρά…

ΕΔΩ!!!

yes master:bow2::bow2:your wish is my command, master:p:bow2::bow2:

…και σφηνάκια Jack - Sambuca, ε;

:drunk::blink:

Pot η σπεσιαλιτέ του μαγαζιού είναι ο σφήνος “Motherfucker”. Ο χρήστης Outlaw θα σε διαφωτίσει πλήρως!

Τι φρούτο αυτοί οι Audrey Horne? Πολύ ζουμερό!:slight_smile:

ΑΑΑΑΡΩΣΤΕ8O8O8O…μα και βεβαια, με μαυρη σαμπουκα:lol::lol:
motherfucker εχεις πιει?:stuck_out_tongue:

Θα σπάσω την παρθενιά στις 28…:smiley: