Χρόνια Πολλά outlawtorn86!

Χρόνια πολλά αγόρι! Ότι επιθυμέις! Έυχομαι τα κάλύτερα!!! Να δείς hatebreed, interpol, αγάπη ευτυχία, χαμόγελα… :smiley:
Να ΄σαι καλά βρειιι!!! :slight_smile:

Εψαξα και δεν βρηκα κατι. Αν υπαρχει κλειδωστε με!:frowning:

Χρόνια πολλά ρε αγόρι, με πολύ hardcore. Και υγεία πανω απ’ όλα

To γραψαμε στον τοιχο σου, αντε να στα πουμε και απο εδω τα χρονια πολλα

χρονια πολλα!να τα χιλιασεις κ οτι επιθυμεις στην αγκαλια σ να το βρεις:)

χρονιά πολλά ρε μαγκίτη (που θα λεγες κ συ). πολύ hardcore και πολύ κουλτούρα και cult ίλα των 80’s.

Πάρε αυτό για δωράκι

Εγώ δεν θέλω μεροκάματο - θέλω 1000αρα μηχανή και θάνατο

χαχαχαχαχαχα πιο μετσαλ και πανκ στίχος δεν υπάρχει!

:cry:Ευχαριστω παρα πολυ ρε αλανια,με συγκινησατε.Με τα πολλα quote δε τα παω καλα αλλα δε πιστευω να πειραζει.

@Chili,Maria(RHCP):Σας ευχαριστω παρα πολυ και τις 2,σας ευχομαι κι εγω οτι καλυτερο επιθυμειτε,ολα τα ονειρα σας να εκπληρωθουν και επιτελους να δειτε τους Peppers.

Giannis…:Thanks a lot dude,δεν απαντησα στο “τοιχο” σου και απανταω τωρα.Τα καλυτερα σου ευχομαι,πολλα ταξιδια,πολλες συναυλιες και ενα καλο πτυχιο.

Manos87:Ευχαριστω κι εσενα φιλτατε μοδερετορα.Και σε σενα τα καλυτερα,υγεια,ευτυχια και πολυ metal.

Panagiotis:Thank you ρε bro.Βλεπω εμαθες πλεον τις μικρες μου “αδυναμιες” αλλα δε τα παω καλα με τις χιλιαρες.Οτι καλυτερο και σε σενα,παντα ευτυχης και με πολυ Thrash και τεκιλα.

χρονια καλα αλανι!!!

Keep on rotting in the free world…

Χρονια Πολλα ρε μαν! Φεστιβαλ ειπαμε! Φεστιβαλ!

Xρονια πολλά με υγεία ευτυχία και καλή πρόοδο…

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, με υγεία πάνω απ’όλα!:wink:

Χρονια πολλα.:slight_smile: Οτι επιθυμεις να το κατακτησεις.

Thanks και σε σας μαγκιτες.:smiley:

Captain_Clegg:Αν και δεν ακουω Carcass(απ’αυτους δεν ειναι?)ευχαριστω παρα πολυ και σε σενα τα καλυτερα.

Mr_whatsisname:Ευχαριστω ρε καλλιτεχνη,και σε σενα τα καλυτερα.Κανονισε να τα πουμε καμια μερα πριν γυρισεις στα ξενα.

Davidian:Thank you my friend,κι εσυ οτι επιθυμεις.Cheers.

Scourge of God:Να σαι καλα ρε αρχοντα.Χαρηκα για τη γνωριμια μας.

Marianna_me:Thanks και σε σενα.Respect.

Χρόνια σου πολλά μεγάλε, να’σαι πρώτα απ’όλα υγιής και σου εύχομαι ό,τι καλύτερο στη ζωή σου :wink:

Α και τα πολλά χρόνια σου να’ναι γεμάτα hardcore :lol:

παιχτουρα μου,αγορινα μου,τρελιαρη μου!!παλαβιαρη μου!!!χρονια πολλαααααα και καλα!!!χιλιοχρονος!!νασαι παντα ευτυχισμενος και υγιης!!να σε αξιωσει ο θεος να πας σε ολα τα λαιβ εντος και εκτος συνορων!!!

Να τα εκαστοστησεις ρε μάγκα Πειραιώτη! :slight_smile: Χρονια πολλά και με καλά beatdowns! :smiley: (Και να σταματήσεις να ασχολείσαι με τον Mustaine κάποτε… :stuck_out_tongue: )

Χρονια πολλα με υγεια και πολυ μουσικη.:slight_smile:

Χρόνια πολλά ρε αουτλω! Οτι ποθάς, να ξαναδείς χειτμπριντ και υγεία πάνω απ’ όλα!

:cry::cry:

@ Leviathan:Respect man.Κι εσυ παντα ευτυχης.

@ WISE:Να 'σαι καλα ρε παρκακια,με πολλες γυναικες στο κρεββατι σου και τον Brad στο σπιτι σου να υπογραψει την Ibanez.

@ GRACCHUS BABEUF:Ενα μεγαλο respect και σε σενα λεβεντη κρητικε.Για το Mustaine παλι δε στο εγγυωμαι.:smiley:

@Sofi-k:Thanks a lot σοφακι.Και σε σενα τα ιδια.

@freedomofrock:Να σαι καλα ρε μαγκιτη.Αμην και ποτε οι Hatebreed.

Kαι ναι ladies & gentlemen…

[SIZE=“5”]3000 POSTS[/SIZE]

Ε, εγώ ευχήθηκα στο Χάπι Μπερθντευ Θρεντ. Τέσπα:

Χρόνια πολλά ρε Άουτλο! Εύχομαι να συνεχίσεις να πηγαίνεις σε ότι λάιβ υπάρχει και να παντρευτείς τον Jasta.

Xρονια πολλααααα!!! Με υγεια και ο,τι θες να το εχεις!!:smiley: